forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 sie 2022, 6:28 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
korbaczeska pisze:
mówić jak jest a nie powielać ruskiej propagandy?


Mówić jak jest czy powielać ukraińska propagandę? bo jak jest to Pani nie wie, ja też nie wiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 sie 2022, 6:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Aha, teraz to NIKT tak naprawdę NIE WIE co tam się dzieje ale NA PEWNO Ukraińcy tez są winni.
CBS wydala sprostowanie, ze w ich reportażu znalazły się informacje wprowadzające w błąd a dotyczące właśnie tego ze ''nikt tak na prawdę nie wie gdzie trafia broń z pomocy krajów zachodnich''.
Przyznali się do błędu i braku profesjonalizmu.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 sie 2022, 14:13 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
I nie znowu Pani nie rozumie słowa pisanego? A może celowo Pani przeinacza moje słowa?

Nie powiedziałem, że NIKT.
Powiedziałem, że ja nie wiem i Pani nie wie. Co każdy może sprawdzic w moich wypowiedziach.

Róznimy się tym, że ja zdaję sobie sprawę, że i Rosja i Ukraina uprawiają kłamliwa propagandę i dlatego nie wierzę ani jednym ani drugim. Dla Pani ukraińska propaganda to źródło wiarygodnych, sprawdzonych wiadomości? To nie mam nic więcej do powiedzenia.

Dyskusja z fanatyczką przekonaną o swojej nieomylności jest bezcelowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 10 sie 2022, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
O , i już mnie ocenił i chuj po dyskusji :lol:

To jest raczej oczywiste, ze oba kraje maja swój przekaz tylko mi chodzi o rzetelność sprawdzania i ocenę tego co dzieje się w Ukrainie przez organizacje zewnętrzna i tu mam zastrzeżenia do reportażu AI.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 12 sie 2022, 13:15 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Komandor pisze:

Więc ja tutejszym debilom zalecam wziąć taki jebitny rozbieg i pierdolnąć łbem o kaloryfer. Jak pęknie żadna strata bo i tak nie będzie stać na ogrzewanie. A może pomoże.


A ty to chyba masz piec a nie kaloryfer? bo jak zwykle blahblahblah nie na temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 12 sie 2022, 13:42 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Hamlet pisze:

Bazy militarne w szpitalach
Bazy militarne w szkołach

ukraińscy żołnierze stacjonowali na obszarze cywilnych osiedli, ukrywając w okolicy drzew wozy bojowe i używając dwóch szkół na terenie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych.



Aleś Ty Hami naiwniak, przecież banderowcy robią żywe tarcze z Rosjan i rosyjskojęzycznych Ukraińcow. Raport tego nie zmieni. A tutejsi banderofile już Ci wyjaśnili, że konieczne jest zakładanie baz w szpitalach i szkołach. Chyba nie czytałeś "W pustyni i w puszczy" i dlatego nie odrożniasz dobrych i złych uczynkow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 14 sie 2022, 9:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kto zatruł Odrę?
Spytajcie kierownictwo AZOTY Kędzierzyn Koźle i jej szefa, serdecznego przyjaciela Daniela Obajtka - wielkiego i oddanego rzecznika rządów PiS-dzielcow i Spółki.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 19 sie 2022, 13:56 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
Lukrecja pisze:
Hamlet pisze:

Bazy militarne w szpitalach
Bazy militarne w szkołach

ukraińscy żołnierze stacjonowali na obszarze cywilnych osiedli, ukrywając w okolicy drzew wozy bojowe i używając dwóch szkół na terenie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych.



Aleś Ty Hami naiwniak, przecież banderowcy robią żywe tarcze z Rosjan i rosyjskojęzycznych Ukraińcow. Raport tego nie zmieni. A tutejsi banderofile już Ci wyjaśnili, że konieczne jest zakładanie baz w szpitalach i szkołach. Chyba nie czytałeś "W pustyni i w puszczy" i dlatego nie odrożniasz dobrych i złych uczynkow


Nie czytałem :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 wrz 2022, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Taka sytuacja - rosyjskojęzyczna i rosyjska ludność Ukrainy spierdala przed ofensywa ukraińską do rosji, stoi w wielokilometrowych kolejkach do przejść granicznych a tu sztryms bo ich nie chcą wpuścić.
Jak to jest, przecież to właśnie tą ludność putin wyzwalał z rąk ukraińskich nazistow przez ostatnie pół roku a teraz ich porzuca. Na dodatek ci źli Ukraińcy pozwalają im spokojnie wyjechać, nikt do nich nie strzela ani nie wykorzystuje jak żywe tarcze. Co ciekawsze, ruskie żołdaki spierdolily już wcześniej, przed cywilami.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 10 paź 2022, 19:10 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
"Sąd Okręgowy w Toruniu skazał Aleksandra D. na osiem miesięcy prac społecznych za zerwanie i spalenie flagi Ukrainy z urzędowego budynku w Jabłonowie Pomorskim.

to Jabłonowo Pomorskie jest ukraińskie?

ps. 10.10.2022, dziennik Rzeczpospolita ( źródło podaję dla wytatuowanej banderówki )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group