forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 lis 2019, 16:07 
Dlaczego ty - wykształcony w kurwę spawacz, znający najnowsze techologie opisujacy jak się spawa poszczególne blachy statków - nie pójdziesz na swoje? Nie zatrudnisz dobrych spawaczy z Ukrainy ( bo są tacy) z Indii ( też są) tylko jojczysz tutaj, że cię wykorzystują! Chujem jesteś cienkim i rurzowym. Jak nie umiesz być pracodawcą to bądź robolem do końca swych dnia - sieroto! :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 lis 2019, 16:13 
Ocho... zaczynają się argumenty. Jak zwykle zresztą. :lol:

Pracodawcą powiadasz? A dlaczego?
Bo więcej zarabia? A DLACZEGO?

Są z Indii??? NAPRAWDĘ? :)
10 lat temu pracowałem już z Koreańczykami. I to północnymi.
Ale widzę że znasz trendy obowiązujące na polskim rynku pracy.
Ja nie miałbym sumienia.
Kwestia moralności.
;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 lis 2019, 16:17 
Krótko?
Pierdol się!
Argumenty są żadne.
Jesteś niezdolny wziąć w ręce swoje zycie tylko jojczysz na pazernych pracodawców, którzy napewno za duzo ci płacą, bo wiecej pierdolisz głupot w pracy z ludźmi niz pracujesz. Taki przedwojenny ( z przed II wojny) wichrzyciel.
Za robotę sie weż może! :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 lis 2019, 19:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
older pisze:
Pracownik zarabiający 3000 tysiace na rekę kosztuje pracodawcę 6500. Jak musi być rentowność aby to udźwignąć. Bez trudu znoszą to tylko banki chyba.
Taa. Zara bedom kontrargumenty :)


Jak to wyliczyłeś?
Poważnie pytam.

Bo mnie wyszło tak: 3000 netto => 4 210,18 brutto => 5 072,42 PLN łączny koszt pracodawcy

Gdzieś mi się prawie półtora tysiąca zawieruszyło.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 11 lis 2019, 20:11 
A kto by tam takie drobne liczył.
Fiesta for ever. Bananas, Palmas, Chickita. I buszmils... dużo buszmilsa...wtedy można wszystko napisać. :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 12 lis 2019, 9:07 
wezyr pisze:
Możesz sobie wracać, tylko nie chrystianizuj mnie. Zakładaj interes, jak najbardziej zakładaj. Będzie może lżej dla mnie i mnie podobnych, bo już nie możemy udźwignąć kosztów dobrej zmiany. Dowiesz się które pół dnia jest dłuższe. Zobaczysz, jak jest zajebiście w Polsce. Pamiętaj o minimalnej płacy. Mówisz, że się zapowiada świetnie? Gratulacje,bo coraz trudniej znaleźć sobie niszę, no chyba że masz rozmach, to akurat jak znalazł, będziesz mogła zatrudnić sobie imigrantów. :)


Zacytuj moje słowa, gdzie chrystianizuję.
Edyta: Wspólnik zalecił mi mniej wylewności i szczerości w internecie.


Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 10:06 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 12 lis 2019, 9:30 
Moralnym jest zadręczać ludzi miauczeniem i płakaniem w prześcieradło: jak mi źle. Ale zeby coś zrobic, poprawic sobie troszkę życie - to już nie. lepiej się uzalać i mieć pretensje do wszystkich wkoło, jemu sie nalezy, tylko nie wiadomo jeszcze od kogo i za co. Takie poparcie ma nasz rząd kurdupla, gdyż elektorat, o oczywiscie swiatły i nastawiony na branie nie dawanie, nie znosi ludzi, którzy coś naprawdę robią, nie znosi ludzi, którym się powiodło - i wcale nie muszą to zaraz być resortowe dzieci i gorszy sort. Po prostu nieudacznicy zawsze wyli pod chałupą tego, który własną pracą sie dorobił: złodzie, złodzie!
Jesteś biedakiem, prolu.
MENTALNYM,chuj z twoim kapitałem! :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 14 lis 2019, 12:21 
Ta to dopiero musi być rozżalona. Nieudaczniczka wisząca u klamek operatywnych prezesów.
Biedna, mentalna pizda.

Cytuj:

Staroń zapewnia, że ma już projekt ustawy, który będzie to wszystko regulował, w tym jawność zarobków prezesów. - Wszystko jest już gotowe. Czekamy tylko na początek nowej kadencji - mówi money.pl senator.


Kwestie nierówności społecznych i problemów z tym związanych poruszają nawet najbogatsi. Bernie Sanders, Stephen Hawking, czy taki Pikietty z dziesiątkami akademików oksfordzkich i latami metodologicznej pracy.
Ale tu w Polsce, kołtun o mentalności półhrabka z wiejskiej oberży, zawsze będzie darł mordę - złodzieje, wszędzie złodzieje dybio na mojo krwawice! .

Taka Wolska nowoczesność w pigułce.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 14 lis 2019, 13:02 
Komandor pisze:
older pisze:
Pracownik zarabiający 3000 tysiace na rekę kosztuje pracodawcę 6500. Jak musi być rentowność aby to udźwignąć. Bez trudu znoszą to tylko banki chyba.
Taa. Zara bedom kontrargumenty :)


Jak to wyliczyłeś?
Poważnie pytam.

Bo mnie wyszło tak: 3000 netto => 4 210,18 brutto => 5 072,42 PLN łączny koszt pracodawcy

Gdzieś mi się prawie półtora tysiąca zawieruszyło.
Przepraszam - masz rację, zapędziłem się. :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 14 lis 2019, 15:02 
korbaczeska pisze:
Ja bym to podsumowala parafrazą tekstu popularnego wsrod wierzacych - a niech sobie wierzy w co chce, tylko niech sie z tym nie obnosi :lol: :lol:


Tego samego mogę domagać się w zamian od ciebie. Nie obnoś się ze swoim ateizmem, bo to też biorąc pod uwagę definicję, religia.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group