forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 12:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 17:40 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Rządzi klan Bilderbergów.
A są w nim i Żydzi, i kosmici, i bankierzy, i w ogóle wielcy tego świata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 17:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ogólnie to rządzą pieniądze. Chociaż to też symbol. Bardziej realistycznie bogactwo, własność, zasoby.
Szczeble władzy (według mnie) są mniej więcej takie:

Konstytucyjnie ( w demokracji) narody.
Oficjalnie wybrane przez nich rządy i parlamenty.
Nad nimi, tam gdzie silne sądy, sędziowie.
Wyżej prasa co może zniszczyć, wywrzeć wpływy, naciski (kreując opinie publiczną i rozbudzając emocje) każdego.
Bo nie ma niezawisłych i niezależnych sędziów.To frazes. Najbardziej niezawisły liczy się z tym co piszą i mówią w przekaziorach i się nie narazi opinii publicznej za mocno (chyba, że ma w tym inny ważniejszy interes i narażenie swojej grupie interesów, wpływów jest gorsze). Szczególnie w systemach gdzie są oni wybierani przez ludzi. Dlatego pomysły Kukizów to naiwność pierwszej wody i przeciw skuteczne.

A nad tym wszystkim jest kasa. Czyli Ci co ją mają. Bo i politycy od nich zależą, i prasa i... sądy nawet jak nie bezpośrednio również.

Z tym, że nie jak głoszą teorie spiskowe jakiś tajny rząd, zmowa czy inne takie. Bo ci z kasą też się żrą i rozgrywają.
Jak się sprzymierzają to tylko przeciw innym albo jak są poważnie zagrożeni. Gilotyny i łagry przecież pamiętają.

Tak już całkiem to wszystkie te siły się wzajemnie trą, przenikają i na siebie wzajemnie wywierają wpływ. Nawet ludu za bardzo wkurwić nie można i robić w trąbę bo i on może być nieobliczalny a więcej ich jest i silę ma - co wiele rewolucji pokazało. Co prawda po niej nowi władcy się objawiają ale to marna pociecha dla tych z zdetronizowanych i zrzuconych z piedestału. Więc też liczyć się trzeba.
A i czasami politycy się urwą ze smyczy.

Tak więc mnie Panie Kowalew wychodzi, że w tym nie ma jakiegoś wielkiego planu, ogólnoświatowego spisku tylko odwieczna walka o byt, wieczne prawa przyrody. Od czasów prekambru niezmienione. Tylko narzędzia się zmieniają. Pazury i kły zastępują rozum i spryt. A jak czasami i kły są potrzebne to nie swoich a cudzych się używa.

A reszta, humanizmy, feminizmy, internacjonalizmy i inne takie to tylko wishful thinking naiwnych a często gra pozorów lub jedno z narzędzi utrzymania, zdobycia władzy przez tych spryciarzy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
.....wychodzi, że w tym nie ma jakiegoś wielkiego planu, ogólnoświatowego spisku tylko odwieczna walka o byt, wieczne prawa przyrody......


Nie do mnie ale....

Świeży przykład działania władzy i pieniędzy.... miękki....łatwy do znalezienia.

https://twitter.com/ZielinskiJaro/statu ... 2674160640

Trudniej nieco, prześledzić trwające przez wieki przykłady twarde, można je znaleźć np. w książkach F. Konecznego, przytaczał nie będę, każdy może sam, gdy ma ochotę, jest wszystko, łącznie ze źródłami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 21:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Rządzą pieniądze. To ile ten milioner do grobu weźmie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 21:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Tyle co ty. Ale co se pożyje to pożyje. Nawet jak krócej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 22:40 
Komandor pisze:
----
Tak więc mnie Panie Kowalew wychodzi, że w tym nie ma jakiegoś wielkiego planu, ogólnoświatowego spisku tylko odwieczna walka o byt, wieczne prawa przyrody.----

A mnie Panie Komandor wychodzi że przypisuje mi Pan coś czego nie napisałem.

Logik zacytował czyjąś tezę że to Putin odpowiada za problemy w Unii i Polsce. Nawet najazd migrantów z południa to jakoby sprawka Putina.
Gdybym się przymusił to mógłbym równie obszerną argumentację przedstawić ze wskazaniem że to USA z Trampem stoi za próbą osłabienia Unii a w szczególności Niemiec.
Posłużyłem się z lenistwa, a dla równowagi, tekstem który chwilę wcześniej przeczytałem. Nie zgadzam nawet się z jego początkiem co zaznaczyłem w swoim komentarzu. Reszta brzmi przynajmniej dla mnie zastanawiająco.
I dlatego żeby co poniektórzy jak pelikany nie połknęli bez zastanowienia żabę podrzuconą im przez Logika, podałem link do tej ciekawej notki.
Powtórzę ją http://zakop999pl.neon24.pl/post/150273,us-deep-state-czyli-panstwo-w-panstwie-i-jego-geneza
To wszystko.
Ja się prawie z Panem zgadzam, choć jak to w reklamie < prawie potrafi zrobić dużą różnicę>
A już zupełnie, całkowicie zgadzam się z Pana stwierdzeniem
Komandor pisze:
A jak czasami i kły są potrzebne to nie swoich a cudzych się używa.

To mi wyjątkowo pasuje do relacji hegemona z takim jednym małym kumplem który na właściwie nie pazury a pazurki.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 23:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Rządzą pieniądze. To ile ten milioner do grobu weźmie?


Ten to nie wiem, w końcu to milioner lokalny.
Ale globalny, opuszczając ten padół, dzień wcześniej zdążył przekazać swój majątek na rzecz anonimowego funduszu a swe nauki rozpowszechniał szeroko, również za pośrednictwem podobnych sobie edukatorek, warto prześledzić jego dokonania osobiste i nie.

Tu przykład
https://nypost.com/2019/08/20/ghislaine ... NYPTwitter

A tu jej, edukatorki uśmiech, całkiem podobny do tej znalezionej u nas hożej dzieweczki w naszych lokalnych krzakach nad naszym lokalnym jeziorem.

Obrazek

W każdym razie majątek, praca i doświadczenia dobroczyńcy w żadnym razie nie zostaną zaprzepaszczone.

A u nas? u nas jest rodo i święty spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 23 sie 2019, 10:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
kowalew pisze:
Komandor pisze:
----
Tak więc mnie Panie Kowalew wychodzi, że w tym nie ma jakiegoś wielkiego planu, ogólnoświatowego spisku tylko odwieczna walka o byt, wieczne prawa przyrody.----

A mnie Panie Komandor wychodzi że przypisuje mi Pan coś czego nie napisałem.

Logik zacytował czyjąś tezę że to Putin odpowiada za problemy w Unii i Polsce. Nawet najazd migrantów z południa to jakoby sprawka Putina.
Gdybym się przymusił to mógłbym równie obszerną argumentację przedstawić ze wskazaniem że to USA z Trampem stoi za próbą osłabienia Unii a w szczególności Niemiec.
Posłużyłem się z lenistwa, a dla równowagi, tekstem który chwilę wcześniej przeczytałem. Nie zgadzam nawet się z jego początkiem co zaznaczyłem w swoim komentarzu. Reszta brzmi przynajmniej dla mnie zastanawiająco.
I dlatego żeby co poniektórzy jak pelikany nie połknęli bez zastanowienia żabę podrzuconą im przez Logika, podałem link do tej ciekawej notki.
Powtórzę ją http://zakop999pl.neon24.pl/post/150273,us-deep-state-czyli-panstwo-w-panstwie-i-jego-geneza
To wszystko.
Ja się prawie z Panem zgadzam, choć jak to w reklamie < prawie potrafi zrobić dużą różnicę>
A już zupełnie, całkowicie zgadzam się z Pana stwierdzeniem
Komandor pisze:
A jak czasami i kły są potrzebne to nie swoich a cudzych się używa.

To mi wyjątkowo pasuje do relacji hegemona z takim jednym małym kumplem który na właściwie nie pazury a pazurki.


Ależ ja nic Panu nie zarzucam. Wręcz przeciwnie raczej popieram to co Pan pisze. Jedynie (i nie tylko to Pana tyczy, wyraziłem swoją wątpliwość co do spisku tych bogaczy, masonów, Żydów i pedałów (oraz kosmitów) i jakimś ich planowym. uzgodnionym działaniu i temu ze mogą wszystko, w znaczeniu pełniej kontroli. Bo sami się żrą i konkurują ze sobą a i z innymi, słabszymi elementami tej układanki też muszą się liczyć. Ale przyznam, że odniosłem, jak widzę mylne, wrażenie, że poza drobnymi ale jednak się Pan ogólnie z tezami z artykułu zgadza.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 23 sie 2019, 10:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Takie male uzupełnienie do postu Pana Maupy, może bez opisu technik stymulacji i kontrolowania wytrysku ale za to po Polsku:

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... harem.read


PS. Ten Epstein i reszta to musi jaki biskup a przynajmniej proboszcz. Przecież inaczej nie może być... :twisted:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 26 sie 2019, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Wzywamy Zbigniewa Ziobrę do dymisji, co jest konieczne do bezstronnego wyjaśnienia afery – powiedział podczas konferencji prasowej w Krakowie Dariusz Mazur ze Stowarzyszenia Sędziów "Themis".
Wezwano także polski Sejm do powołania komisji śledczej w sprawie wyjaśnienia afery Łukasza Piebiaka. – Mamy screeny z informacjami oszczerczymi wobec sędziów. Wszystkie te informacje są nieprawdziwe – mówili przedstawiciele "Themis" na konferencji prasowej w stolicy Małopolski.


https://natemat.pl/282671,sedziowie-ze- ... SPhNxPxrZw

Ja sobie tak myślę, że ten pan Zbyszek to biedny jest. No bo popatrzcie - chciał naprawić polskie sądownictwo. Dla nas to chciał przecież zrobić. A tu ludzie rzucają mu pod nogi szpilki jak wilki. W Polsce mamy około 10 tys sędziów i pan Zbyszek wybierał do współpracy w ministerstwie bacząc aby byli to sami na wskroś uczciwi sędziowie. I co? Jaki pech! Trafili mu się same kanalie w postaci Piebiaka i Emilki. To trzeba mieć naprawdę pecha. Ja bym pana Zbyszka tak surowo nie oceniał. Pech może przytrafić się każdemu. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group