forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 gru 2014, 21:43 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ma rację Barycki.
Idioci, przecież głównymi antypaństwowcami byli klechy.
Durnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Pan stary-bezpiek a nie ja tu nie chcą pisać prawdy. Stary bezpiek konfabuluje. Co to za bajeczka ,że czekał w domu na ogłoszenie stanu wojennego , pił wódeczkę i przyjechała po niego milicja by raczył szanowny Pan Stary bezpiek pojechać z nimi i zatrzymać kogoś do internowania. Bzdurą jest, by wiedział coś na temat daty ogłoszenia stanu wojennego będąc szeregowym pachołkiem bez wpływu na to co się dzieje.
Prawda była taka, że spadło to z znienacka w ramach organizowanej od jakiegoś czasu cyklicznie akcji porządek. Dokładnie o 22.00 w jednostkach całego kraju otwarto koperty z dekretem o wprowadzeniu stanu wojennego. W kilku jednostkach otwierający kopertę z reguły starszy wiekiem pracownik po przejściach w wywiadzie po otwarciu koperty osuwał się za stół prezydialny i trafiał do szpitala lub korzystał z doraźnej pomocy pogotowia ratunkowego. Informacja o wszczęciu stanu wojennego dla wszystkich f-uszy była wstrząsem.
Co do milicji tylko wspierała fizycznie fszy SB mając jeszcze mniejszą wiedzę co się dzieje.
Internowania był to też wstrząs dla większości internowanych z wyjątkiem zdeklarowanych psychopatów i nie widzę tu powodu do śmiechu i jeszcze pisania o tym bzdur.


Ostatnio zmieniony 20 gru 2014, 22:18 przez Edmund Bared, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pieprzenie w bambus. Znałem tych co poniektórych Towarzyszy z Wyższych Pięter. To fakt, że klerem w zasadzie zajmował się wydział IV, ale ci z "trójki" też mieli różne wejścia bo opozycja i kler się zazębiały, a więc i kompetencje wydziałów też. Dobrze wiem kto nie przystąpił nawet do weryfikacji, a potem się okazało, że pracuje dalej, np. w kryminalnym, albo innego zweryfikowali negatywnie, a za dwa dni z powrotem w służbie. Cały wydział B bez weryfikacji przeflancowali do pionu kryminalnego. Wydziały W i T też tylko, że do Kryminalistyki. Wycięli wszystkich tych co nie mieli chodów albo haków. Wycięli chłopaków z "dwójki" którzy uczciwie pracowali, a nie kumali się z sukienkowymi czy innymi rokitami (w Krakowie weryfikacją i przekształceniami w MO/Policji rządził J.M.Rokita).

PS. Mundek nie używaj formy Stary do korespondencji z esbekiem bo Barycki pisze o mnie per Stary, a to może być mylące.
Nie chcę aby mnie z nim kojarzono.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 22:19 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
Edmund Bared pisze:
Informacja o wszczęciu stanu wojennego dla wszystkich f-uszy była wstrząsem.

Każdy miał swoje doświadczenia i swoją umiejętność interpretacji rozkazów w kontekście bieżących wydarzeń politycznych.

Niniejszym składam najgłębsze wyrazy pozdrowienia i sympatii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 22:22 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
starykizior pisze:
To fakt, że klerem w zasadzie zajmował się wydział IV, ale ci z "trójki" też mieli różne wejścia bo opozycja i kler się zazębiały


Ma Pan trochę racji, ja na przykład miałem swego czasu duszpastertwo akademickie.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 23:23 
Bardzo słusznie Pan zauważył Panie Stary, na planecie ma obowiązywać moja nomenklatura.

Ale z drugiej strony, coś mi tu wychodzi szydło z worka, że i Pan chciałby jakie tajemnice skryć przed Hegemonem Ludowym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 gru 2014, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
sie pytam poraz kolejny, czym usprawiedliwicie swoja bytnosc i dzialanosc? kurwa darmozjady

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2014, 23:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
barycki pisze:
Bardzo słusznie Pan zauważył Panie Stary, na planecie ma obowiązywać moja nomenklatura.

Ale z drugiej strony, coś mi tu wychodzi szydło z worka, że i Pan chciałby jakie tajemnice skryć przed Hegemonem Ludowym.

Adam Barycki


Może zdecyduje się Pan Panie Barycki do kogo Pan pisze. :|

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2014, 0:02 
Nich Pan nie pyta do kogo pisze Barycki, on zawsze piszę do Pana.

Adam Barycki

PS. Ponieważ Pan jest wrażliwy na prawa autorskie, to informuję Pana, że to powyżej napisał do Pana Hemingway.


Na górę
  
 
Post: 21 gru 2014, 0:25 
Offline

Rejestracja: 15 lis 2014, 14:38
Posty: 69
IroB pisze:
sie pytam poraz kolejny, czym usprawiedliwicie swoja bytnosc i dzialanosc? kurwa darmozjady

Kierując się głęboką litością, podsycaną przez upojenia alkoholowe (jest prawie 00:20) postanowiłem w łasce swojej odpowiedzieć Panu na zadawane przez Pana w wulgarnej formie pytanie.

Odpowiedź brzmi: wsadź se pan jakiś przedmiot (pochodzenia organicznego, bądź nie, w zależności od indywidualnych upodobań) w jeden z kilku otworów swojego ciała.

A następnie opisz Pan nam wrażenia, które wyniosłeś Pan z całej imprezy.

Pozdrawiam i życzę szczęścia oraz wielu chwil doraźnych przyjemności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group