forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 6:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2014, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na szczęście idą tęgie mrozy i zlikwidują dużą część patologii.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2014, 21:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To dobrze, bo już myślałam, że PiS będzie wieczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2014, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
WLR pisze:


Ustawa 1066. W razie czego przyjade do was z Wehrmachtem...tfu Bundeswehra.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2014, 0:10 
Panie Rozumny, byłoby ze wszech miar niewłaściwym, aby uczciwi i przyzwoici socjaliści musieli ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy finansować dożywianie patologii, dlatego w swoim lewicowym programie politycznym powinien Pan jasno sprecyzować jurysdykcję socjalistycznej eugeniki. Socjalistyczne społeczeństwo musi wiedzieć, czy Pan będzie kazał patologię tylko kastrować, czy może Pańska polityka socjalistyczna odważnie pójdzie dalej i patologię wyeliminuje fizycznie ze zdrowego socjalistycznego społeczeństwa. Jak Pan widzi, Panie Rozumny, do wyborów czasu nie wiele, a przed Panem huk programowej roboty. No i, choć to dla wyborców zupełnie nieinteresujące, powinien Pan do programu wprowadzić jaki krótki szkic polityki gospodarczej. Po odciążeniu socjalistycznego budżetu z ciężaru wydatków socjalnych na patologię, będzie Pan mógł wprowadzić dodatkowe ulgi podatkowe dla zagranicznych korporacji, aby tym jeszcze bardziej wzmocnić socjalistyczne warunki pracy w korporacjach.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2014, 1:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
logik pisze:
WLR pisze:


Ustawa 1066. W razie czego przyjade do was z Wehrmachtem...tfu Bundeswehra.

Kiedyś coś takiego nazywało się "Układ Warszawski" który gwarantował w razie czego "bratnią pomoc". Jak widać poloczki nie mogą bez niej żyć i normalnie funkcjonować. A "ciemny lud" nic o tym nie wie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2014, 11:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Biedron na prezydenta Polski

Cytuj:
Fakt, że Biedroń jest gejem, jest w tym wypadku bardzo sprzyjający. Te wybory dla lewicy nie są po to, żeby je wygrać, tylko żeby stworzyć partię. A tych, którzy popierają związki partnerskie, jest w Polsce 30-40 proc. Jest skąd brać.


Ok. ale najpierw niech udowodni jakim jest prezydentem Slupska.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2014, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
logik pisze:
Ustawa 1066. W razie czego przyjade do was z Wehrmachtem...tfu Bundeswehra.


Amerykanie już tu są. Spóźniliście się towarzyszu ;). No chyba, że Jankesy będą się przyglądać ewentualnej rewolucji w Polsce.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2014, 12:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
barycki pisze:
Panie Rozumny, byłoby ze wszech miar niewłaściwym, aby uczciwi i przyzwoici socjaliści musieli ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy finansować dożywianie patologii, dlatego w swoim lewicowym programie politycznym powinien Pan jasno sprecyzować jurysdykcję socjalistycznej eugeniki. Socjalistyczne społeczeństwo musi wiedzieć, czy Pan będzie kazał patologię tylko kastrować, czy może Pańska polityka socjalistyczna odważnie pójdzie dalej i patologię wyeliminuje fizycznie ze zdrowego socjalistycznego społeczeństwa. Jak Pan widzi, Panie Rozumny, do wyborów czasu nie wiele, a przed Panem huk programowej roboty. No i, choć to dla wyborców zupełnie nieinteresujące, powinien Pan do programu wprowadzić jaki krótki szkic polityki gospodarczej. Po odciążeniu socjalistycznego budżetu z ciężaru wydatków socjalnych na patologię, będzie Pan mógł wprowadzić dodatkowe ulgi podatkowe dla zagranicznych korporacji, aby tym jeszcze bardziej wzmocnić socjalistyczne warunki pracy w korporacjach.

Adam Barycki


Nie sterasz Pan eugeniką. W tym problem, że tzw. patologia i tak nie skorzysta z basenu, sauny, kina i darmowego biletu na tramwaj w ramach programu dla rodzin wielodzietnych bo tam gdzie mieszkają zazwyczaj takich wynalazków nie ma. A jak nawet są to tym dzieciom nie w głowie kino itp. jak cała rodzina nie ma co do gara włożyć. O ten program zabiegali tacy ludzie jak Poncyliusz i Giertych i podobni , którzy nie lubią socjalizmu - nawet takiego skandynawskiego - i podatków, ale benefity chętnie by brali. Kopaczowy i Komorowskowy program dla rodzin wielodzietnych ma raczej na celu przejęcie elektoratu wierzącego (bo u nich zazwyczaj mozna spotkac 2+5 i więcej) PIS.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2014, 14:39 
No cóż, widać pomyliłem się, ale co ja mogę wiedzieć o nowoczesnych socjalistach, jak ja tylko wiem tyle co w starych księgach zapiały zacofane brodate dziady. Widać nie da się nic z patologią zrobić, jak tylko pozabijać skurwysynów. Teraz kiedy obecni tu nowocześni socjaliści uświadomili mi moje błędne wyobrażenia o socjalizmie, muszę dokonać konstruktywnej samokrytyki i ruszyć z wami razem ku nowoczesnej socjalizacji i aby nie stać w tyle, a z awangardą socjalistyczną iść do przodu, zgłaszam socjalistyczny postulat, aby patologii nie pozbawić szansy na poprawę, zrobimy tak, jak w trzy dni patologia nie podejmie pracy, to zabić sukinsyna, a jak będzie pracował, to niech sobie na próbę pożyje jeszcze trochę. To jak, Panowie socjaliści, wybaczycie nawróconemu? Przyjmiecie do swojego grona?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2014, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
barycki pisze:
No cóż, widać pomyliłem się, ale co ja mogę wiedzieć o nowoczesnych socjalistach, jak ja tylko wiem tyle co w starych księgach zapiały zacofane brodate dziady. Widać nie da się nic z patologią zrobić, jak tylko pozabijać skurwysynów. Teraz kiedy obecni tu nowocześni socjaliści uświadomili mi moje błędne wyobrażenia o socjalizmie, muszę dokonać konstruktywnej samokrytyki i ruszyć z wami razem ku nowoczesnej socjalizacji i aby nie stać w tyle, a z awangardą socjalistyczną iść do przodu, zgłaszam socjalistyczny postulat, aby patologii nie pozbawić szansy na poprawę, zrobimy tak, jak w trzy dni patologia nie podejmie pracy, to zabić sukinsyna, a jak będzie pracował, to niech sobie na próbę pożyje jeszcze trochę. To jak, Panowie socjaliści, wybaczycie nawróconemu? Przyjmiecie do swojego grona?

Adam Barycki


O jakiej Pan patologii mówi. Pan WLR oburzył się, że z jego podatków będą korzystać tzw. patologie. Ale to nie prawda. Program dla wielodzietnych rodzin jest przeznaczony dla rodzin wielodzietnych. W TV takie pokazali i Pan domu ma dobra pracę (przynajmniej taką, która mu pozwala na spłodzenie tylu dzieci) a Pani domu siedzi z dziećmi. Żadne dziecko nie było źle ubrane i zasmarkane albo obesrane. Panu WLR się wydawało, że jego ciężko zarobione pieniądze idą na biedaków z post PGRowskich wsi. Panie Barycki ja jestem za socjalem dla wszystkich. Tylko żeby ten socjal był to muszą być podatki (których w kraju, w którym od 25 lat mamy wolność nie kojarzą się z niczym dobrym) a żeby płacić podatki to musi być najlepiej stała i godna praca. Jako żarliwy komunista Pan pewnie sumiennie płaci w Polsce podatki żeby biedaki nie zaradne miały co jeść, gdzie się leczyć i gdzie się uczyć.
Na koniec powiem Panu panie Barycki, że w kraju na tzw. dorobku, w kraju gdzie na oczach wielu ludzi jedni się strasznie bogacą i maja innych biedniejszych w pogardzie - Pan socjalizmu nie zbudujesz (nawet ze śp. Stalinem). Zasiłki na zachodzie dają też nie tylko lewicowcy, ale i inne ugrupowania tzw. chrześcijańscy demokraci (np. CDU). To nie są partie lewicowe (a nawet lewicujące).

I żeby nie było. Z moich podatków moga korzystać wszyscy. Bogaci i biedni. Mi starcza od pierwszego do pierwszego z tego co mi zostaje.

WLR pisze:
Przypomnieliście sobie jednak dobre strony socjalizmu. Nikt, tak jak komuniści nie eliminował nierobów, zapewniając im
obfitujące we wrażenia podróże za krąg polarny albo w głąb kopalnianego szybu. Mnie na ten przykład, za czasów komuny,
zaproponowano zaszczyt melioracji Żuław, ponieważ władza nie stwierdziła w moim dowodzie pieczątki o zatrudnieniu.
Dzisiejsze władze są zbyt pobłażliwe, nie tylko nie goniąc nierobów do pracy, ale wręcz nagradzając zapomogami, ulgami
i darmowym dostępem do dóbr i usług za który człowiek pracy musi zapłacić. Nie plwajcie więc dzisiejszej władzy pod nogi,
bo może wrócić socjalistyczna, która kijami zagoni Was na Żuławy.


Tak samo myśli Korwin. A po cichu pewnie wszyscy od lewa i prawa.

U mnie w rodzinie nikt nikogo do roboty nie ganiał. Rodzice mówili, że albo po szkole od razu ich przyjęto do roboty albo trzeba było chodzić po okolicznych zakładach i się pytać. Wszyscy z bliższej i dalszej rodziny pracowali (niekoniecznie wykonywali wymarzoną prace, to fakt, pracowali gdzie ich zatrudniono). Dzisiaj tak dobrze nie ma. Ale rozumiem, że Pan mógł przezywać w PRL trudne chwile. Jednym było źle/dobrze za PRL i dzisiaj jest tak samo. Pan Barycki jak już coś pisze to z jego postów wyziera krzyk o socjalizację kraju (chyba, albo sobie jaja robi a ja jego żartów nie rozumiem) w celu zbudowania w tym kraju tzw. społeczeństwa (odpowiedzialnego za swój, ale i za innych - zwłaszcza słabszych los). A jak to zrobić? Tego w programach polskiej lewicy nie ma. Bo nie ma po co. Tym bardziej, że przez 25 lat nikt o tym nie myślał. No może Pan Barycki tylko.

PS. W tym kraju ktoś powinien powiedzieć wreszcie (nawet jak polegnie w następnych wyborach), że na chuja nas stać a jak juz na coś to tylko na pracę w Amazonie.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group