forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2015, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Cytuj:
We wtorek rosyjska agencja Interfax podała, że prezydent Rosji Władimir Putin nie pojedzie do Polski na mające się odbyć 27 stycznia obchody 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Wiceszef Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego Christoph Heubner powiedział "Spieglowi", że Putin nie ma monopolu na reprezentowanie wyzwolicieli obozu Auschwitz, gdyż udział w jego wyzwalaniu brali też Ukraińcy i Białorusini.

Chyba byli to dzielni chłopcy z SS Galizein lub UPA.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wicesze ... witz/4cvw5

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2015, 16:46 
Ponad połowa klientów salonów Patek Philippe, to lekarze. Jak zwał, tak zwał, w każdym razie branża medyczna.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2015, 0:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2015, 7:57 
Panie Bared, poniżej cytuję wpis jednego z komentatorów, który oczywiście w pełni się zgadza z przekazem Kazika, ale jak Pan widzi, zupełnie w czym innym widzi przyczynę, w socjalizmie, za dużo ma socjalizmu i jest mu źle. Niestety, tak myśli większość, zdecydowana większość i dlatego będzie zdychała w rynsztokach.

„TheVahan SC
No właśnie co te skurwysyny uczyniły z nasza krainą??? Wszędzie bida, mydlenie oczu, socjalizm i przerośnięte biurokracją państwo, które kładzie łapę na wszystkim co człowiek robi!!!!”


Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2015, 11:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dziwne Panie Barycki. Tego rodzaju komentatorzy na ogół wszędzie widzą komunizm. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2015, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Edmund Bared pisze:
Czy sfałszowane WYBORY należy POWTÓRZYĆ. TAK
PSL nie może być beneficjentem burdelu wprowadzonego przez rządzących, tym bardziej że WSPÓŁRZĄDZI, a więc mogło współuczestniczyć w zorganizowaniu tego burdelu, jako koalicjant z PO . Teraz PSL odcina nieuprawnione kupony nadane jej niezgodnie z wolą elektoratu.
Oszustwo polegało na metodzie zaniechania informacji o sposobie głosowania. Z tego, co dowiaduję się z lokali wyborczych ludzie szczególnie starsi głosowali na pierwszą osobę na pierwszej liście, bo tak nakazywała im instrukcja. Czyli wpis, że można glosować tylko na jedną osobę. Bardziej kumate osoby uznawały, że na liście nie ma tych, na których chcą glosować oddawały puste książeczki bez głosów, szczerze mówiąc ja też zawahałem się przy głosowaniu do powiatu i długą chwilkę zastanawiałem się, dlaczego nie mogę rozdzielić głosów na ludzi z mojego okręgu z mojego okręgu na kilka list wg moich sympatii ( w moim przepadku trzy) a muszę glosować na wybraną osobę z jednej listy. Był to cios ale powstrzymałem się od rozdzielenia głosu na trzy listy i skup[iłem się na wybraniu z jednej listy jednej osoby.
Szczerze mówią samo PSL nie powinno cieszyć się sukcesem wysoce niezasłużonym i optować za powtórką wyborów. A Pan Komorowski ( nie mój prezydent ciekawe jak wtedy zafałszowano wybory, że nie było takiego hałasu.) winien przestać ujadać, że wyborów, w których ludzie głosują niezgodnie z intencjami lub odpuszczając sobie zaznaczanie kandydatów nie można powtórzyć . Musimy mieć świadomość, że setki wybranych rzekomych przedstawicieli narodu stało się nimi w wyniku oszustwa przez zaniechanie. Mam w dupie taką demokrację.



Nie będę tutaj oryginalny, bowiem w tytule powołuję się na wystąpienie amerykańskiego komika Georga Carlina (1937-2008), który w swoich przedstawieniach stand-up mówił jak jest, na długo zanim jeszcze Max Kolonko wpadł na pomysł swego kanału na YouTube. W jednym z swych wystąpień (Life Is Worth Losing z 2005 roku) George Carlin postawił o to taką diagnozę:

"Jest jeden zasadniczy powód dlaczego edukacja kuleje i nigdy nie będzie należycie zreformowana. Ale nie przejmujcie się tym. Bądźcie zadowoleni tym, co macie...ponieważ właściciele tego kraju nie chcą tego. Mowię tutaj o prawdziwych właścicielach. Świat wielkiego biznesu interesuje się kontrolą i podejmowaniem istotnych decyzji. Zapomnijcie o politykach. Politycy są wam dani, abyście mieli złudzenie wolnych wyborów. Ale ich nie macie. Macie właścicieli. Jesteście ich własnością. Do nich należy wszystko, co najważniejsze. Są właścicielami korporacji i kontrolują je. Oni kupili już dawno Senat, Kongres, budynki rządowe i samorządowe. Mają w kieszeni sędziów i wielkie koncerny medialne, które kontrolują treści wiadomości, których słuchacie na co dzień. Oni trzymają was za jaja. Corocznie wydaja miliardy na lobbing, aby osiągnąć to czego chcą. Coż, teraz wiemy czego chcą. Chcą więcej dla siebie i mniej dla innych. Ale powiem wam, czego oni nie chcą. Oni nie chcą społeczeństwa zdolnego do krytycznego myślenia, społeczeństwa dobrze poinformowanego i wykształconego. Ich to nie interesuje, bo im to nie pomaga, a jest przeciwne ich interesom. To wszystko."

http://en.wikiquote.org/wiki/George_Car ... .282005.29
https://www.youtube.com/watch?v=CyrEOFossqU

Zastanawiające prawda? Choć tekst skierowany jest do amerykańskiego widza, przedstawia on bolesna prawdę o świecie zachodniej polityki. Polscy wyborcy też mają właścicieli. Są nimi brukselscy komisarze, międzynarodowa finansjera, górnicy, lekarze, prawnicy, dziennikarze, celebryci, rolnicy, kler, "weterani" Solidarności itd - cala plejada grup uprzywilejowanych. To ich interesy reprezentuje rząd, który zawsze będzie słuchać silniejszego. A ty Kowalski haruj i łóż na ich utrzymanie.
W świetle tego, staje się jasne, jakie tak na prawdę cele stawiają sobie nasi polscy politycy. Stąd mamy również odpowiedź, dlaczego system edukacji w Polsce został zniszczony na przestrzeni ostatnich 25 lat i dlaczego zniszczono polski przemysł. W świetle tym jasny jest sens naszego członkostwa w UE i dalszych perypetii z Ukrainą.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group