forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 09 maja 2024, 3:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sie 2017, 7:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bojkotować frajera. Jedyna rada. Zero jakiejkolwiek formy komentarza. Na dziś musi to wystarczyć. Bo jak widać administracja śpi snem błogim hodują tu łachudrę, którego jedynym celem jest konflikt. Ja bojkotuję od dziś. I niech mnie kto w dupę kopnie jak słowa nie dotrzymam. Przed tym jak zdechnie zostanie jakiś czas z podobnymi do siebie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 8:11 
ty, poruchany, co z tobą? wiem od dawna, że łachudra jesteś jakich mało i nieustanne potwierdzanie przez ciebie tego faktu wcale mi nie przeszkadza, kontynuuj dipszicie.


Na górę
  
 
Post: 11 sie 2017, 8:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wkurwia was zdanie odrębne?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie ladaco - dla Pana gest Pani minister Zalewskiej :mrgreen:

Panie Świniak - nie podobają się a co nie można?

Tylko żeby to było zdanie odrębne. Niech Pan wyjmie korek z dupy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Bronto pisze:
Widzę, że jesteś na fali.

Logik ludzie nie są tacy sami, pomiędzy teraźniejszością PiS, a przeszłością i warunkami które doprowadziły do nazizmu jest przepaść, ideologiczna, polityczna, społeczna, mentalna, ekonomiczna itd.
Nazizm został wykreowany jako zbrodniczy system ideologii.
PiS doszedł do władzy dzięki poprzednikom i ich nieudolności a nie zbrodniczej ideologii.


Pozwól, że zostanę przy swoim zdaniu.
Ludzie zawsze są tacy sami. Gdy ich odpowiednio wytresujesz, posuną się do każdej zbrodni - dowiodły tego sowieckie łagry i niemieckie obozy koncentracyjne.
Dziwiliśmy się Niemcom, że dopuścili kogoś takiego jak Hitler do władzy. A niektórzy nadal się dziwią się że Kaczyński ma 40 % poparcie. No, ale jeśli wg CBOSU z 2011 aż 75 % chciało rządów silnej reki, to czemu się dziwić?

Cytuj:
CBOS zastrzega, że nie mają one ostrego i jednoznacznego charakteru, "są raczej symptomami, ale dzięki temu nadają się do mierzenia subtelnych różnic nastawienia".
Trzy czwarte badanych (75 proc.) deklaruje, że odczuwa potrzebę rządów silnej ręki - przywódcy, który nie ograniczy się do pilnowania spraw państwa, ale zbuduje nowy ład. CBOS zauważa przy tym, że - jak widać z preferencji partyjnych - nie ma jednego kandydata na przywódcę. Podobna grupa - 76 proc. ankietowanych - tęskni do "starych, dobrych wartości moralnych".


Przyszłość jest konsekwencją przeszłości.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 16:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Podczas miesięcznicy 10.08.2017 r. policja dokonywała łapanek wśród najaktywniejszych uczestników kontrmanifestacji na Krakowskim Przedmieściu.

Licznie zgromadzeni zwolennicy demokracji, jak zwykle, zastali szczelnie ustawione „barierki wstydu Jarosława Kaczyńskiego”(na których przylepiano rachunek za miesięcznice i ochronę), kordony policji, płachty zakrywające samego prezesa PiS-u przed widokiem ludzi, uzbrojonych mundurowych na tarasie widokowym.

Ulice zostały zablokowane pojazdami policyjnymi. Na ulicach milczący ludzie z białymi różami… Oto obraz warszawskiej miesięcznicy.

Ale stało się coś więcej. Na legalnej demonstracji OSA (Obywatele Solidarni w Akcji) przy ulicy Karowej, po przemówieniu J. Kaczyńskiego, policja została wprowadzona w tłum w grupach po 10 funkcjonariuszy.

Kilkanaście grup na siłę wyławiało, powtarzam: w miejscu legalnego zgromadzenia, najaktywniejszych uczestników manifestacji. Wbiegali w tłum, okrążali upatrzone osoby i wyprowadzali w pobliże, aby dokonać aktu spisania na okoliczność udziału w zgromadzeniu.

Łapanki! Warszawa aż za dobrze zna ten termin. Na razie tylko do spisania i zastraszenia.
Zaznałem i ja tej wątpliwej przyjemności, bo ośmieliłem się zapytać interweniujących policjantów: „co Wy robicie, przecież my pokojowo i legalnie”. To wystarczyło, aby i mnie wyprowadzono do spisania.

M. Błaszczak przechodzi sam siebie. Faszyzm się rozwija w znanym kierunku.

Adam Mazguła

http://thefad.pl/aktualnosci/adam-mazgu ... i-ulicach/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 17:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Element jak z okupowanej Warszawy. Dobra zmiana kurwa ich mać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 18:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To też ładne.

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... moim-kraju


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I to ja jade po bandzie. :)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sie 2017, 23:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
maerose pisze:


Kurwa, jeszcze tylko czołgów brakuje. :evil:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group