forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 5:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2017, 0:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ilu potrzeba usłużnych, niebieskich oprawców Błaszczaka do spacyfikowania pojedynczej, drobnej, pokojowo zachowującej się kobiety w Warszawie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 0:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Zaraz dostaniecie tu wykład od dwóch takich (trzeci ostatnio nieobecny), że policja wykonuje swoje obowiązki i strzeże porządku publicznego. Policjanci to świetnie wyszkoleni funkcjonariusze, a gawiedzi nic do ich czynności służbowych.
W innych państwach jest tak samo tzn. policja legitymuje, spisuje, wali na glebę, łamie kości i kręgosłupy, nie udziela pomocy medycznej, nieraz strzela ze skutkiem śmiertelnym. Niekoniecznie do tych co trzeba.
Zapomniałem dodać, że zdjęcia zostały zmanipulowane aby wywołać negatywne odczucia do wykonujących swoje obowiązki funkcjonariuszy.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
A mnie tam szkoda tych policjantów , bo wiecie z chłopem policjant sprawę ma prostą , z kobiałka to już proces wielce złożony. Ani z tej ją dzióbnąć, bo larm podnosi, ani z innej, bo parasolką może napierdalać, złapiesz poniżej lub powyżej , to krzyk ,że macanie uskuteczniasz seksistowskie. A jak już zacznie szlochać przejmująco, a nie dal losie jaki wrażliwy gentelnem usłyszy, to niech ten policjant czym prędzej spierdala gdzie pieprz rośnie. :lol:
Ale co poradzić taka jego praca :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"To jest wszystko w porządku" jak powiedział Stanisław Anioł. Mamy wolność i demokrację. Ludzie protestują i często łamie przepisy, władza reaguje wysyłając policję. Facet, czy babka idąc do tego zawodu musi wiedzieć na co sie decyduje. Policjant nie jest po to żeby go lubić. Nawet lepiej jak zdanie na temat policji jest krytycze, że jest zbyt powiedzmy sobie zdecydowana.

Gorzej jest wtedy gdy przekroczona zostaje pewna linia, gdzie kończy się godność ludzka, gdzie policjant zapomina o honorze. A ta linia w naszym przypadku jest już blisko. Choć są sygnały, że policjanci ją przekraczają przez to rzucają cień na pozostały i zaczyna się dyskusja, często manipulacja, obrzucanie błotem wszystkich vide przypadek z jednego z komisariatów we Wrocławiu.

Tu przede wszystkim winę ponoszą politycy, takie mendy jak Płaszczak i druga menda Zieliński, zresztą cały PiS.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 14:28 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ciekawe kogo będziecie wołać na pomoc jak was imigrant napadnie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jaki imigrant Panie Stasiu? W Polsce? Nie wierzy Pan Panu Błaszczakowi?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wracawszy wczoraj z zakupów, spotkałam na swej drodze mamuśkę i dwoje dzieci na rowerkach.
Patrze i oczom nie wierzę, jeden dzieciok, chłopczyk, czorniawy, jak mulat.
No to zwaliwszy rower z zakupami, pobiegłam i ukryłam się w pobliskich drzewach-krzewach i wykukiwałam, kiedy ta nawała przejdzie.
Kiedy stwierdziłam, że niebezpieczeństwo minęło, wylazłam i powziąwszy rower, szybko odjechałam i schroniłam się w domu.
Oczywiście żadnego policjanta w pobliżu nie było, i jak tu człowiek może czuć się bezpiecznie w obliczu takiego zagrożenia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
Wracawszy wczoraj z zakupów, spotkałam na swej drodze mamuśkę i dwoje dzieci na rowerkach.
Patrze i oczom nie wierzę, jeden dzieciok, chłopczyk, czorniawy, jak mulat.
No to zwaliwszy rower z zakupami, pobiegłam i ukryłam się w pobliskich drzewach-krzewach i wykukiwałam, kiedy ta nawała przejdzie.
Kiedy stwierdziłam, że niebezpieczeństwo minęło, wylazłam i powziąwszy rower, szybko odjechałam i schroniłam się w domu.
Oczywiście żadnego policjanta w pobliżu nie było, i jak tu człowiek może czuć się bezpiecznie w obliczu takiego zagrożenia?

Jak tak reagujesz to musisz się leczyć.
Zacznij jednak od poradni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
i jak tu człowiek może czuć się bezpiecznie w obliczu takiego zagrożenia?

Nie może.
Mnie też wczoraj murzyn gonił. Na szczęście przegonił i pobiegł dalej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2017, 14:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To był duch Bikili Abebe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group