forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2017, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Zgadzam się z Boruchem a nawet ze Świniakiem.


Wyobraź sobie, że jeden człowiek chce budować kościół do nieba i za debilstwo uznaje angażowanie się w budowę wieżowca dla japiszonow i w budowę willi dla cwaniaków, drugi człowiek chce budować biurowiec i i za debilstwo uznaję angażowanie się w budowę kościołów.

Jeden potrzebuje do budowy kościoła drugiego a drugi potrzebuje do budowy biurowca pierwszego.

Dopóki obaj mają się za debili nie powstaje nic.
Dopiero kiedy zaczynają respektować swoje odmienne potrzeby powstają i kościół i biurowiec.

--------
Pozwólcie katolom być katolami i pomóżcie im budować kościoły i stawiać krzyże w zamian za to, że oni wam pomogą zbudować to co chcecie.
Jaki okropny byłby świat bez różnorodności i bez sprzeczności. Niech sobie będzie wszystko czego ktokolwiek chce.


Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, 12:30 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch i inni udajecie czy nie rozumiecie? PISowcy podobnie do Was zmotywowani są wiarą w wyższe wartości. Oni wierzą święcie, że to oni są Ci dobrzy wy źli.

My Polacy nie osiągniemy więcej, dopóki nie opanujemy wzajemnej agresji.

Ci ludzie będą już zawsze rozumowac odmiennie od was i trzeba z tym żyć.


Agresja jest złem i trzeba się jej pozbyć. Nie proponuję agresji wobec agresji. Ja proponuje podanie ręki PiSowcowi. A on mi na to daję pięść. Przed pięścią będę się bronił. Tylko tyle.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 12:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Czy określanie ich pierdolnietymi jest tym wyciagnaniem ręki?
Przybilbys grabe z kimś, kto uznaje Cię za debila i zło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 12:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Financial Times napisał, że Polacy "rozważają" powrót do kraju - a w TVP Info powołując się na to samo źródło dyżurny klakier z bożej i PiS-łaski redaktor podał że "Polacy masowo wracają do kraju".
Tak się ogłupia gawiedź i urabia propagandę sukcesu rządzącej kamaryli.
Tylko patrzeć jak niebawem Anglicy zaczną masowo do tego dobrobytu nad Wisłą emigrować.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 12:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
do krystkon
Tak, przybiłbym grabę. Choć tak naprawdę nadzieję mam niewielką. To są ludzie zepsuci do szpiku kości - po prostu źli. Ale zawsze choć cień szansy trzeba im zostawić. Już wiele epitetów gorszych musiałem znieść z ich strony. Mi chodzi tylko o to abym nie musiał robić w myśl jakiegoś widzimisię tego czym się brzydzę. Bardziej mi zależy na tym właśnie niż, np. na 500+ dla rencisty/emeryta, mamienia darmowymi lekami, lub jakimkolwiek socjalnym zyskiem. Wartości takie jak wolność i tolerancja to coś nadrzędnego. To powoduje, że człowiek może czuć się człowiekiem a nie bezwolnym zwierzęciem w klatce, które czeka na kolejne karmienie przez swojego pana. A oni wbrew pozorom postępując w ten sposób jak postępują nie są wolni, sa ubezwłasnowolnieni. Są źli bo tak ich nauczono i kazano tak postępować. A z czasem pewna części takich ludzi zaczyna się to podobać. Budzą się w nich wielkopańskie nawyki barbarzyńcy, chęci panowania.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, 13:02 przez Boruch, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 12:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MagnificencjaS pisze:
Financial Times napisał, że Polacy "rozważają" powrót do kraju - a w TVP Info powołując się na to samo źródło dyżurny klakier z bożej i PiS-łaski redaktor podał że "Polacy masowo wracają do kraju".
Tak się ogłupia gawiedź i urabia propagandę sukcesu rządzącej kamaryli.
Tylko patrzeć jak niebawem Anglicy zaczną masowo do tego dobrobytu nad Wisłą emigrować.



Podobno na czterech przypadkach zbudowano masy. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 14:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
krystkon pisze:
.....
--------
Pozwólcie katolom być katolami i pomóżcie im budować kościoły i stawiać krzyże w zamian za to, że oni wam pomogą zbudować to co chcecie.
Jaki okropny byłby świat bez różnorodności i bez sprzeczności. Niech sobie będzie wszystko czego ktokolwiek chce.


Czy wziąłeś pod uwagę fakt, że tego "tałatajstwa" jest już nadmiar? Musisz pamiętać, że nowe kościoły to, z reguły, nowe parafie i ziemia państwowa się należy (15 ha na parafię)? Ja mam, osobiście, już dość tego "zaznaczania" terenu przez KK, ograbiania z majątku, tych wszechwszechwszechobecnych krzyżóf i kościołuf a końca nie wiiidać. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
jaroo pisze:
krystkon pisze:
.....
--------
Pozwólcie katolom być katolami i pomóżcie im budować kościoły i stawiać krzyże w zamian za to, że oni wam pomogą zbudować to co chcecie.
Jaki okropny byłby świat bez różnorodności i bez sprzeczności. Niech sobie będzie wszystko czego ktokolwiek chce.


Czy wziąłeś pod uwagę fakt, że tego "tałatajstwa" jest już nadmiar? Musisz pamiętać, że nowe kościoły to, z reguły, nowe parafie i ziemia państwowa się należy (15 ha na parafię)? Ja mam, osobiście, już dość tego "zaznaczania" terenu przez KK, ograbiania z majątku, tych wszechwszechwszechobecnych krzyżóf i kościołuf a końca nie wiiidać. :twisted:


W moim ulubionym modelu stosunków społecznych wszelka własność jest prywatna, jawna i opodatkowana podatkiem od własności określanym jawnie w demokracji bezpośredniej.

Miałbyś coś naprzeciw, żeby na prywatnej ziemi, ktorej posiadanie nie tylko jest jawne lecz i opodatkowane ktoś zbudował sobie kościół? Czulbys niesprawiedliwość?

Jeśli ktoś wybiera i wspiera chory system społeczny to potem nie dziwota, że gnije w poczuciu niesprawiedliwosci i panowania zła. Sami na siebie bat krecicie. Liczycie naiwnie, że w razie zwycięstwa zgnoicie PISowcow ale w konsekwencji przegranej sami jesteście gnojeni. Wg mnie uznanie takich stosunków społecznych za dobre jest chore.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
do krystkon
Tak, przybiłbym grabę. Choć tak naprawdę nadzieję mam niewielką. To są ludzie zepsuci do szpiku kości - po prostu źli. Ale zawsze choć cień szansy trzeba im zostawić. Już wiele epitetów gorszych musiałem znieść z ich strony. Mi chodzi tylko o to abym nie musiał robić w myśl jakiegoś widzimisię tego czym się brzydzę. Bardziej mi zależy na tym właśnie niż, np. na 500+ dla rencisty/emeryta, mamienia darmowymi lekami, lub jakimkolwiek socjalnym zyskiem. Wartości takie jak wolność i tolerancja to coś nadrzędnego. To powoduje, że człowiek może czuć się człowiekiem a nie bezwolnym zwierzęciem w klatce, które czeka na kolejne karmienie przez swojego pana. A oni wbrew pozorom postępując w ten sposób jak postępują nie są wolni, sa ubezwłasnowolnieni. Są źli bo tak ich nauczono i kazano tak postępować. A z czasem pewna części takich ludzi zaczyna się to podobać. Budzą się w nich wielkopańskie nawyki barbarzyńcy, chęci panowania.


Podejrzewam, że PISowcy mają dokładnie te same spostrzeżenia względem Ciebie. Uznają Cię zapewne za wcielenie diabła.

Boruch wzajemne oskarżenia to droga donikąd.
Kiedy spada zasłona agresji okazuje się cały zajebisty żal jaki wobec innych jest w człowieku

Zrozum wszyscy wzajemnie blokujemy się w działaniu i w rozwoju naszą żądzą władzy i nasza złością kiedy inni nie podporządkowuja się naszej woli.

PISowcy to żadni źli i zadni zepsuci ludzie oni są tylko inni, chcą czegoś innego niż ty. Pozwol im isc swoja drogą.

Zauważ ile ludzi mają inicjatywy i energii, którą mogliby spożytkować na realizację własnych marzeń ale wszystko idzie w pizdu na zaangażowanie się we wzajemna nienawiść.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Założę się, że już wkrótce, może nawet w czasie, kiedy postawia pomnik Lechu znajdzie się pierwszy nawiedzony co to zostanie cudownie uzdrowion modliwszy się do Lechu. A wtedy będziemy mieli początek kolejnego pierdolca. :lol:


Z drugiej strony co Ci za różnica w co sobie kto wierzy?
Gdyby taki Lechu został świętym to co?
Dlaczego nie pozwolisz tym ludziom płynąć swoją fala tylko chcesz ich przekonać, że są pierdolnieci?
Chcesz, żeby wszyscy byli przekonani do tego co Ty? Czym wówczas różnisz się od PISowcow?

Pozwól innym być pierdolnietym w spokoju to może i oni pozwola Ci być w spokoju pierdolnietym z ich perspektywy. Niech swiat bedzie kolorowy a nie czarno-bialy.


Nie rozumiemy się, albo Ty nie widzisz co w tym kraju się dzieje. Otóż dzieje się to, że oni czyli katopisowska władza chce siłą, zmieniając prawo narzucić całemu społeczeństwo jedyną do zaakceptowania w episkopacie, przez sromotnika z Torunia i na Nowogrodzkiej sposób myślenia i życia. Podobną do lat stalinizmu, bo po stalinizmie nawet gomułkowszczyzna i gierkowszczyzna była do zniesienia. Ja na to się nie zgadzam. Mamy władzę totalitarną a przecież obiecywano nareszcie powrót sprawiedliwości i wolności, której rzekomo nie było. Polacy zostali oszukani za pomocą socjalnych ochłapów.

Przykro mi jest z tego powodu, że Polak taki jest, że wartości wyższe nie mają dla niego żadnego znaczenia, albo drugorzędne. Nie rozumie, że już wkrótce minie sielanka, tzw dobrobytu, bo władza totalitarna w konsekwencji doprowadza zazwyczaj ludzi do biedy i upodlenia. Systematyczne okrajanie praw i wolności doprowadza do buntu a to niesie kolejne represje. I tak do skutku, ani się obejrzymy będziemy mieli państwo na wzór Pol Pota.



Wszystko wskazuje na to, że po następnych wygranych (sfałszowanych) wybiorach przez PiS-lamców zacznom się rzondy silnej renki kwaczora - vide Pol Pota. On ma zadatki na takiego zbrodniarza.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group