forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lip 2017, 15:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Co Palikot ukradł, mendo złodziejska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 15:32 
Wiem, ale nie powiem, bo też jestem złodziejem i muszę trzymać sztamę ze złodziejami, złodziejska mendo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 15:52 
barycki pisze:
Wiem, ale nie powiem,


I tak trzymaj.
Nic nie mów. Nic, a nic.


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2017, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Mnie Palikot próbował zajebać 24 emerytury.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
st1111 pisze:
korbaczeska pisze:
PiS ma wyjebane, Płaszczak zostanie.


Czyż to nie dziwne pani Korbaczeska że złodzieje nic nie mogą?



PO kradła, a pis rozdaje?

Mistrzowskie argumenty ale krótka pamięć.


Dla przykładu, tylko parę miliardów, co tam, grosze...
Kod:
- Intencje Donalda Tuska są oczywiste. Zadłużenie Polski sięga już biliona złotych, a skończyły się rezerwy finansowe, bo wyprzedano majątek. Teraz Donald Tusk szuka możliwości, dzięki którym przetrwa dwa lata, które dzielą nas od zakończenia kadencji - ocenia Mariusz Błaszczak z PiS. - Nie chodzi o to, aby upodmiotowić obywateli, tylko żeby znaleźć kolejne źródło, z którego będzie mógł zaczerpnąć, by załatać dziurę budżetową.

- Eksperci, zarówno zwolennicy i przeciwnicy OFE, już dawno powiedzieli, że w tym, co robi Tusk nie ma krzty uczciwości - komentuje Grzegorz Napieralski, poseł SLD. - Tu nie chodzi o reformę, chodzi o to, żeby zabrać pieniądze odkładane przez Polaków, przenieść je na inną kupkę. Pytanie tylko czy bezpieczniejszą. A jak Rostowski znów powie "przepraszam, pomyliłem się"?


:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=fonuYyKlovs

Kod:
3 lutego 2014 roku – obligacje należące do Otwartych Funduszy Emerytalnych zostały „przetransferowane” do ZUS-u i tam „umorzone”. Rząd Donalda Tuska zamienił dług jawny w ukryty, faktycznie demontując przymusowy, kapitałowy II filar emerytalny.

„Przepisy mówią, że 3 lutego 2014 r. OFE mają umorzyć 51,5 proc. jednostek rozrachunkowych zapisanych na rachunku każdego członka otwartego funduszu emerytalnego na 31 stycznia 2014 r. Tego dnia fundusze mają przekazać do ZUS-u aktywa o wartości odpowiadającej sumie umorzonych jednostek rozrachunkowych.” – tak dwa lata temu informowała Polska Agencja Prasowa.

Tego dnia z rachunków klientów OFE „wyparowało” 51,5% zgromadzonego kapitału, a obligacje Skarbu Państwa na łączną kwotę 153,15 mld złotych zostały przekazane do ZUS. Ta operacja przekształciła jawny dług publiczny Polski na przyszłe zobowiązania państwa wobec emerytów. Zmienił się też charakter tych zobowiązań z pisemnego kontraktu (obligacje) na niewiele znaczącą i niezbyt konkretną obietnicę, którą obecni lub przyszli politycy mogą zmienić w jeden dzień.

Równocześnie przyznano nam „wybór”: od kwietnia do lipca 2014 roku każdy członek OFE miał prawo zadeklarować, czy chce, aby nadal do OFE wpływała równowartość 2,92% jego pensji brutto. Brak deklaracji oznaczał automatyczne przypisane do ZUS. Była to iluzja wolnego wyboru, ponieważ władza nie pozwoliła na rezygnację z przymusowego „ubezpieczenia” emerytalnego.



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Mnie Palikot próbował zajebać 24 emerytury.


Za to miałby Pan 24 pensje, to chyba więcej? i większą emeryturę, bo skladek też więcej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Za taką matematykę to prawdziwi Żydzi pana z bożnicy wywalą.
Ale ma pan rację miałbym większą emeryturę i wystarczyłoby abym tę różnicę pobierał 40 lat i już byłbym do przodu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 19:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale sobie Pan naliczyłeś Panie Świnia. Życzę więc dużo zdrowia na te 40 lat. Co Pan powiesz o SKOKach? Zobacz Pan jacy złodzieje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ukradły Panu coś?

I nie wkurwiaj mnie Pan bo GUS coś mówi 73.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2017, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Ukradły Panu coś?

I nie wkurwiaj mnie Pan bo GUS coś mówi 73.


Ale, ja zbyt Pana szanuje żeby Pana wkurwiać.
Mnie nie kradły, ale ja wraźliwy człek jestem i mnie boli, mnie bardzo boli, tak bardzo mnie boli jak one innych okradają a mówio jeszcze, że to nieprawda.

Co GUS Panie Prosiak? Wiek emerytalny od 73 lat? No i widzi Pan jak to jest? Było 67, za chwile będzie apiać 65. A jak za dwa lub trzy lata wprowadzą 73? To, kiedy jest większy ból z 67 na 73 czy 65 na 73? Ale ja mam nadzieję, że Pana to już nie obejmie. Bo ja już mam to w dupie i 65 i 67 i 73, a nawet 100.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group