forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2019, 22:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 14:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Onety i Interie wprowadziły cenzure na swoich stronach i nie ma możliwości komentowania ichnich doniesień w każdej sprawie opublikowanej. Cóś na wzór TVPiS-lam .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 22:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kurwa, co za fachowcy, ciekawe ile im płaca za takie cudawianki?

Cytuj:
Monika Jaruzelska musiała ujawnić cały swój majątek!
Córka byłego generała nie musi martwić się o przyszłość

Czyżby generała już ktoś zdegradował nic nikomu nie mówiąc? :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Może ktoś bada podłoże. Przyjmie się nie zauważa to zdegradować tylko formalność. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 12:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
W środę, dwa dni po publikacji "Sieci" - a także dwa dni po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza - sędzia Piotr Jędrzejewski z gdyńskiego Sądu Rejonowego postanowił zawiadomić prokuraturę w związku ze wspomnianym artykułem. W zawiadomieniu podkreśla, że autorzy mogli dopuścić się znieważenia sędziów jako grupy zawodowej, oraz że fragmenty tekstu odebrać można jako "stosowanie groźby bezprawnej". - Jeśli tego samego dnia, w którym umiera prezydent Adamowicz, pojawia się "coś takiego", czyli publikacja z sędziami z bronią na okładce, to trudno uznać, że można to pozostawić bez reakcji - mówi Onetowi sędzia. - A skoro nie było reakcji ze strony choćby samej redakcji czy organów państwa, to ja jako urzędnik państwowy miałem obowiązek coś zrobić - zaznacza.

Piotr Jędrzejewski w swoim zawiadomieniu domaga się również przydzielenia ochrony tym sędziom, którzy otwarcie sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w sądownictwie. - To może być o tyle konieczne, że ów artykuł w tygodniku "Sieci" jednoznacznie wskazuje, że "źródłem zła" w naszej rzeczywistości jest właśnie ta okładkowa "rozszalała" czy "rozgrzana kasta". Oraz że niektórzy z sędziów powinni - w związku ze swoimi działaniami czy orzeczeniami - zostać jakoś "odsunięci" czy "usunięci". Tego nie wolno było zostawić bez reakcji - podkreśla.

Sędzia nie może pojąć zrozumieć, że to przywracanie normalności?
No ja nie wiem, o co jemu chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Kurwa, co za fachowcy, ciekawe ile im płaca za takie cudawianki?

Cytuj:
Monika Jaruzelska musiała ujawnić cały swój majątek!
Córka byłego generała nie musi martwić się o przyszłość

Czyżby generała już ktoś zdegradował nic nikomu nie mówiąc? :cry:


To jest właśnie dowód na poziom i inteligencję naszych, obecnych "pismakóf" w szczególności tych z pro-PiS-lamskich szmatławców i redakcji mendialnych.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 12:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Cytuj:
W środę, dwa dni po publikacji "Sieci" - a także dwa dni po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza - sędzia Piotr Jędrzejewski z gdyńskiego Sądu Rejonowego postanowił zawiadomić prokuraturę w związku ze wspomnianym artykułem. W zawiadomieniu podkreśla, że autorzy mogli dopuścić się znieważenia sędziów jako grupy zawodowej, oraz że fragmenty tekstu odebrać można jako "stosowanie groźby bezprawnej". - Jeśli tego samego dnia, w którym umiera prezydent Adamowicz, pojawia się "coś takiego", czyli publikacja z sędziami z bronią na okładce, to trudno uznać, że można to pozostawić bez reakcji - mówi Onetowi sędzia. - A skoro nie było reakcji ze strony choćby samej redakcji czy organów państwa, to ja jako urzędnik państwowy miałem obowiązek coś zrobić - zaznacza.

Piotr Jędrzejewski w swoim zawiadomieniu domaga się również przydzielenia ochrony tym sędziom, którzy otwarcie sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w sądownictwie. - To może być o tyle konieczne, że ów artykuł w tygodniku "Sieci" jednoznacznie wskazuje, że "źródłem zła" w naszej rzeczywistości jest właśnie ta okładkowa "rozszalała" czy "rozgrzana kasta". Oraz że niektórzy z sędziów powinni - w związku ze swoimi działaniami czy orzeczeniami - zostać jakoś "odsunięci" czy "usunięci". Tego nie wolno było zostawić bez reakcji - podkreśla.

Sędzia nie może pojąć zrozumieć, że to przywracanie normalności?
No ja nie wiem, o co jemu chodzi.


Powoli zaczyna się szukanie winnego. wSieci przecież wie kto to.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2019, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2019, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Tank

Obrazek
Tank

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 9:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O kurwa..... :lol: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group