forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lis 2014, 20:13 
Ajtanm ajtam...
Od razu DupaBiskupa....
Diziury wew siafie sobie wspomniał ministrancił był nieco...


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2014, 20:21 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
barycki pisze:
Panie Rakieta, jakże mogłem nie być nieudacznikiem, kiedy w PRL-u nie było papieru toaletowego i zawsze chodziłem w obsranych gaciach, to i ludzie omijali mnie szerokim łukiem. W pracy nie awansowali i wyrzucali na bruk, kontaktów biznesowych zero, brzydzili się mnie, nawet z knajp wyrzucali mnie na zbitą mordę. To cóż ja mogłem zrobić w takiej sytuacji, tylko octu się napić z rozpaczy. A choć teraz papier toaletowy jest, to tyłka nie chce mi się wycierać i i też mi źle.

Adam Barycki



No cóż towarzyszu Barycki trzeba powiedzieć, że był Pan dupa a nie prawdziwy Polak. Papier toaletowy był rzeczywiście towarem deficytowym. Ale o ile sobie przypominam uniwersalnym w tamtym czasie omiataczem osranych dup i O DZIWO „folii” do owijania sznytek do roboty był papier, na którym Matuszka Partia drukowała swój organ, czyli Trybuna Ludu.

Nie wiedziałeś Pan o tym, że treści tam zamieszczone trafiały do głowy przeciętnego Polaka w wyniku czytania, o co PRL zadbał poprzez likwidacje analfabetyzmu? Następnie poprzez dupę oraz wraz z chlebkiem codziennym druk ten docierał do przeciętnego łba ponownie.

W moim domu, gdzie wychodek był porządny na podwórku, w tamtym czasie pocięta Trybuna wisiała do dyspozycji na gwoździu w kawałkach o wymiarach formatu A – 5. Można było kontemplować treści podczas czynności zwanej potocznie sraniem. Kontemplować sukcesy naszej Ludowej Ojczyzny, wycierać dupsko do woli wcierając ten prześwietny druk przez jelito grube do łba. A dziś? Gdzie tu wychodek uświadczysz, nie mówiąc już o Trybunie Ludu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2014, 20:24 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Skorpion13 pisze:
Ajtanm ajtam...
Od razu DupaBiskupa....
Diziury wew siafie sobie wspomniał ministrancił był nieco...

On i tak jest niereformowalny.Tyle fajnych kobitek,a on dalej nie wie czemu mu jajca wędzonka śmierdzą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2014, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
II RP, PRL to wsteczności i to se ne vrati Zgraja nieudaczników po 1989 r. dorwawszy się do władzy usiłuje na cofnąć przed 1939 r.,aby zacząć "od nowa". Owe Taplary czy inne chujowizny to tylko pieprzenie, a cała ta political fiction owego "anarchisty" to też głupota i błąd na błędzie, w 95% niemożliwa do realizacji. Pisząc takie utwory (będąc redaktorem wydawnictwa wrzuciłbym to do niszczarki, a autorowi poradził aby lepiej zajął się hodowlą nierogacizny), należy mieć jakieś pojęcie o ówczesnych politycznych czy wojskowych uwarunkowaniach. Nieuctwo z owego Izaaka Zimmermana wyłazi jak przykrótka koszula z gaci.

Propagandowy plakacik dot. planowanych sukcesów II RP nijak ma się do ówczesnej rzeczywistości. Trzeba wziąć pod uwagę możliwości naszej gospodarki i technologiczne. Nawet rozłożenie w w cyklu dziesięcioletnim nie pozwoliło by nam na dogonienie w rozwoju państw ościennych gdyż oni też nie leżeli, ąle parli do przodu. Gdyby wojna wybuchła 10 czy 15 lat później i tak byśmy ją przegrali albowiem nie wyrównali byśmy przewagi technologicznej nad naszymi potencjalnymi przeciwnikami.
Dopiero okres PRL-u pozwolił na znaczne zniwelowanie owej przewagi, ale zostało to zniszczone przez następców. Cofnęliśmy się w rozwoju i nic tego nie zmieni. Porównywalnie gospodarczo i technologicznie jesteśmy mniej więcej w 1937 r.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2014, 21:06 
Panie Stary, w liczbach może to i jest porównanie, ale jest coś zasadniczego, co takie porównanie wyklucza. W 37 roku, choć była to hujowizna , to jednak kierunek pomimo hamulców i hamulcowych był rozwojowy, zarówno gospodarczo, jak i społecznie. Natomiast dzisiaj mamy kierunek diametralnie odwrotny. Za parę lat będziemy w latach dwudziestych II RP, a co najważniejsze, nie widać w przewidywalnej przyszłości czynnika, który mógłby ten kierunek odwrócić.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2014, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
I tu niestety z Panem Baryckim muszę się zgodzić bo tendencja wskazuje na tył, a nie przód.
"Jeden krok w przód, dwa kroki w tył" - cyt. z Kabaretu Olgi Lipińskiej.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2014, 21:11 
Oj tak, Panie Obuz, zacofanie za PRL-u było straszne, a już mądrego jak Pan, znaleźć wtedy nawet ze świecą niemożliwym było. To i nie było intelektualisty, który wprowadziłby głupiego w nieznane mi meandry tajników owych wysublimowanych intelektualnie. Gdyby mi wtedy jaki wybitny intelektualista, już nie mówię żeby sam Michnik, ale niechby jego intelektualny kolega w humanistycznej walce o dobro ludu, Macierewicz powiedział do czego służy Trybuna Ludu, , to nie popełniłbym błędu, który zaważył tak tragicznie na moim całym życiu. Widzi Pan, Panie Obuz, ja chciałem bardzo wyrwać się z upadku, w który komunistyczny brak papieru toaletowego mnie bezlitośnie wciągał i razu jednego obesrany tyłek chciałem sobie podetrzeć, ale bez intelektualnego wsparcia wybitnych przedstawicieli narodu polskiego, błąd popełniłem, wyrwałem kartkę z miesięcznika Odra. Teraz sam Pan już rozumie, jak bardzo musiało mnie to zniechęcić do wycierania dupy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2014, 21:17 
maerose pisze:
Malina, nie bądź taką zblazowaną idiotką, bo psujesz cały dowcip.
Kogoś zacytowałam mądralo, no kogo?

Jeśli cytujesz, to bądź łaskawa, niezblazowana idiotko, podać kogo cytujesz. Nie śledzę polskich debili a cytaty podane bez autora przypisuje się automatycznie cytującemu.


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2014, 21:25 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
barycki pisze:
Oj tak, Panie Obuz, zacofanie za PRL-u było straszne, a już mądrego jak Pan, znaleźć wtedy nawet ze świecą niemożliwym było. To i nie było intelektualisty, który wprowadziłby głupiego w nieznane mi meandry tajników owych wysublimowanych intelektualnie. Gdyby mi wtedy jaki wybitny intelektualista, już nie mówię żeby sam Michnik, ale niechby jego intelektualny kolega w humanistycznej walce o dobro ludu, Macierewicz powiedział do czego służy Trybuna Ludu, , to nie popełniłbym błędu, który zaważył tak tragicznie na moim całym życiu. Widzi Pan, Panie Obuz, ja chciałem bardzo wyrwać się z upadku, w który komunistyczny brak papieru toaletowego mnie bezlitośnie wciągał i razu jednego obesrany tyłek chciałem sobie podetrzeć, ale bez intelektualnego wsparcia wybitnych przedstawicieli narodu polskiego, błąd popełniłem, wyrwałem kartkę z miesięcznika Odra. Teraz sam Pan już rozumie, jak bardzo musiało mnie to zniechęcić do wycierania dupy.

Adam Barycki



Bo Pan proszę Pana chciał so dupe wycierać Miloszem, Lemem, albo nawet Herbertem prosze Pana! A tu Putramentem, Przymanowskim alibo Żukrowskiem cza było, które to pijura pisarskie dla odcinka naskórka dupnego poprzez styczność sfom były bardziej przyjazne, bo niealergizowały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2014, 21:41 
Panie Obuz, ja i od Miłosza, i od Herberta mógłbym dostać liszajów, dlatego:
Dupa moja przed nimi – niestety zamknięta!
Wycierając dupę, nie dałbym im sczeznąć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group