forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lis 2019, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Malina pisze:
I co mi zrobisz?


Nic.
To twój problem.
Szkoda tylko, że próbujesz robić wodę z mózgu userom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ach, przepraszam najmocniej naszą kochaną Agafię.

Nie wiedziałem, że ta zakochana we mnie osoba może poczuć się urażona. :lol:

Ty mnie nie przeprosiłaś za rozsiewanie kłamstw o mnie.
Może, gdybyś to zrobiła, nie musiałbym cię pałować.


Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 9:47 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 9:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
AGAFIA pisze:
Obrazek

10 listopada , ale nie ważna jest data, lecz miejsce.
Niedługo nasza pseudo opozycja zacznie urządzać hucpę na cmentarzach. I jak oni mogą wygrać wybory?? Nie ma opcji.

Wielebny, decyzję pozostawiam moderatorom, ale wyzywanie ludzi od zdzir, kurwiszonów, nawet jak na standardy tego forum, jest nazjwyczajniej niedopuszczalne. Facet nie radzi sobie z emocjami i powinien odpocząć,zanim policja zapuka mu do drzwi. A wierz mi, że może.
Pozdrawiam.


I co w tym jest obraźliwego?
A data się chyba jednak liczy, skoro było święte oburzenie na sprofanowanie 11 listopada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 9:53 
Nie przyjmuję twoich przeprosin, jesteś zwykłym prostakiem, dla którego moim zdaniem nie ma tu miejsca. To nie jest jednorazowy wybryk z twojej strony, notorycznie ubliżasz innym użytkownikom, powodujesz, że ludziom po prostu nie chce się tu wchodzić. Nie zamierzam dłużej tego tolerować i oczekuję reakcji ze strony moderatorów lub administratora. Czas najwyższy skończyć z twoim chamstwem. Nie umiesz się zachować, więc wróć dopiero kiedy nabierzesz odrobinę ogłady i kultury osobistej, bo jak na razie prezentujesz poziom menela spod budki z piwem.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ale ja tylko dostosowuję się do Ciebie, moja droga.
Mogę pisać poetyckim językiem, pełnym metafor i pięknych słów.
Ale do Ciebie taki język nie dociera.

Nie zamierzasz mnie przeprosić za swoje kłamstwa?
Pisałem, gdybyś nie pisała bzdur na mój temat, nie musiałbym używać kwiecistego języka.

Przyjmujesz, czy nie, przeprosimy miały miejsce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 10:02 
Zostaje jak wyżej. Proszę osoby kompetentne o reakcję. Można się spierać, ale jeżeli to forum MA przetrwać, jakieś minimum musimy zachować. Zaznaczam, że wyzwiska tego użytkownika podlegają pod paragraf, a wymuszone sytuacją przeprosiny, nie pierwszy już raz mają miejsce i niczego nie zmieniają. Równocześnie proszę mnie poinformować na priv, o podjętych krokach wobec tego pana. Miłego dnia!


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Niemniej mają miejsce.
I załatwiają sprawę.

Czekam na twoje przeprosimy.
Skoro już zatrudniasz administrację, to warto, żeby ta administracja wymusiła na tobie sprostowanie kłamstw i przeprosiny mojej skromnej osoby.
Pomówienia też podlegają pod paragraf, skoro już o tym mowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 12:29 
Kurwiszon w polskiej świadomości to zdecydowanie coś gorszego niż debil, idiota, kretyn czy spawacz.
Znajcie ciężar gatunkowy takiego określenia Szanowni Moderatorzy.
Dodatkowo padło to z paluchów mężczyzny do kobiety.
To poziom Pawłowicz, jak nie niższy.

Czy w imię walki z Pisem każda podłość/hamstwo przejedzie?

Przechodzić obojętnie obok podłości to współudział w tejże.
Szanowni, kurwa, userzy z mordami pełnymi tolerancji.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina pisze:
MagnificencjaS pisze:
Malina pisze:
Ty nadal niewiele rozumiesz z tego jak ja podchodzę do wiary. Jest to moja prywatna sprawa, Ty nic nie zmienisz i do niczego mnie ani nie skłonisz ani też nie przekonasz. (...)

Wielebna!
Daleki jestem od tego aby Cie odwodzić od wiary. Jak mawiał pewien proboszcz - >>" wierz sobie nawet w kozła rogatego bylebyś dziesięcinę oddawał...
Ale czyż ten Twój Bóg wew Trójcy Wszechmogący jest wobec tego zła w tej Stajni Augiasza bezsilny?
Przecież do niedawna na wszelkie przejawy i objawy ... posyłał gromy i tępił smołą i ognistą siarką - jak podaje Pismo zwane Świętym. Zgładził Sodomę i Gomorę - a nie może dać rady z Watykanem?

Wiarę pojmujesz zbyt płytko i prymitywnie by dyskutować. Myśleć możesz sobie co chcesz, wolna wola ale obrażać nie masz prawa, na obrażanie wiary i wierzących nigdy nie będzie mojej zgody. Rozumiem naukowe dochodzenie prawdy, przedstawianie argumentów ale nie akceptuję chamskiej nagonki, wyśmiewania się, drwin, wyzwisk.
I to by było na tyle w tym temacie.


To ja się pytam jeszcze raz wierzącej, której wiary obrażać nie wolno. A TOBIE Z JAKIE RACJI WOLNO OBRAŻAĆ! MOŻE COŚ NA TEN TEMAT?!

viewtopic.php?f=4&t=294&start=920#p318013

Kto Ci dał upoważnienie pouczać tu kogokolwiek?! Tak więc spadaj ze swoimi wykładami o wierze. Jesteś zwykłą hipokrytka!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 12:46 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 12:44 
MMM pisze:
Przyszedłeś dolać oliwy do ognia.


Co???
Komentowanie skurwysyństwa PiSu też nazwiesz dolewaniem oliwy do ognia?

A ten post powyżej mojego, to co to jest? Merytoryczny komentarz?
Ja prld...czasami nie wierzę...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group