forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lis 2019, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
MMM pisze:
Przyszedłeś dolać oliwy do ognia.


Co???
Komentowanie skurwysyństwa PiSu też nazwiesz dolewaniem oliwy do ognia?

A ten post powyżej mojego, to co to jest? Merytoryczny komentarz?
Ja prld...czasami nie wierzę...


Jesteś jednym z tych, którzy tworzą tu atmosferę gnoju i braku merytorycznych wypowiedzi. Niewiniątko się znalazło. Każde Twoje wejście to gotowa dostawa cuchnących wymiocin.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2019, 12:55 
Nie, to TY jesteś jednym z tych, którzy robią z tego miejsca kloaczny dół na swoje frustracje i sposób na bezkarne obrażanie ludzi.
I nie próbuj mnie postponować bezpodstawnymi oskarżeniami. To nie działa. W gnój który lejesz wierzy coraz mniej userów. ;)


...ja pierdole...edytujesz posty po chwili od ich ukazania. O czym to świadczy? Nie panujesz nad tym co piszesz.
EOT.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 13:09 
Dziękuję Prolu.
Antypisowskie szaleństwo żre to forum od ładnych, kilku miesięcy, a efektem jest hulający, po niegdyś pełnych salonach, wiatr.
Ja szanuję decyzję moderacji (nie mając jakby innego wyjścia), zastanawiając się jednocześnie, czy to oznacza zielone światło dla zrobienia jesieni średniowiecza z wątłej dupy tegoż wybitnego wklejkowicza, czy może zwiastuje to całkiem coś innego, mianowicie wielki dzień naszego Iroba.
Przyznam, że gdybym miała iśc o zakład, postawiłabym na to drugie, zważywszy, że ludziska dostawali urlopy, za lżejsze przewinienia, nawet ci, niekoniecznie przeze mnie lubiani.
Nie będę tu wymieniać, ktoś kto śledzi forum, zapewne skojarzy ileś takich sytuacji.

Myślę, że IroB powinien już szykować frak i fioletowe mokasyny, bo wyzywanie kobiet od zdzir, kurwiszonów, kurew, prostytutek, idiotek, itd . nie dość, że odstrasza ewentualnych chętnych, to i z dyskusją nie ma niczego wspólnego.
Ale taka kolej rzeczy, coś się kończy, coś zaczyna.
Najzabawniejsze w tym wszystkim, że ja naprawdę nie jestem sympatykiem PiS-u, po prostu na pewne rzeczy staram się spojrzeć obiektywnie i urządzanie gówniarskich happeningów przy Grobie Nieznanego Żołnierza, jest według mnie niebywałym skurwysyństwem. Podobnie jak parówki smolenskie, czy inne wykwity wyobraźni, mniej bądź bardziej znanych intelektualistów.
Być może to wiek, a może małomiasteczkowa mentalność, ale trudno mi zrozumieć postępujące w społeczeństwie zbydlęcenie, którego efekty od jakiegoś czasu widzimy i na naszym forum. Przykre to niezmiernie, ale tak właśnie myślę, myślę również, że fanatyzm nie jest uzależniony od partyjnych sympatii, można być skrajnym prymitywem i wielbić Kwaśniewskiego.
Życzę temu forum jak najlepiej, ale jeśli mam być szczera, to jest jego koniec. Zabrakło bowiem miejsca dla różnorodności, odmiennych poglądów, bo te są bombardowane nader często przez średnio kumatych jegomościów. Zabrakło miejsca na obiektywizm i zwykłą ludzką przyzwoitość, jakby to Barycki powiedział, ostała się parchacizna i stare anioły, upojone dyktą.
Cóż pożyjemy, zobaczymy..


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2019, 3:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
AGAFIA pisze:
Komandor pisze:
A co to za żydowska propaganda? Przecie to Żyd na tym zdjęciu!!! :lol:

Ano Żyd, wielu Żydów, było też generałami. Wielu Żydów w Stanach, na bardzo wysokich stanowiskach, odmówiło wtedy ratunku Polsce.
O tym pani Tokarczuk jakby nie wspomina, może nawet nie wie..
Podobnie nie wspomina Korba, Irob, kilku innych.
Okazuje się, że kraj najbardziej zrujnowany przez wojnę, przez Niemców i Rosjan, kraj ograbiony do cna, kraj który stracił najwięcej obywateli, dzisiaj jest na dywaniku, mniej bądź bardziej sławnych oszołomów. Polskie obozy zagłady, Polacy mordujący Żydów, kolonizatorzY, a w Niemcach i Europie tolerancja, otwarte granice. Krew mnie zalewa..
Płakać mi się chce.


Najwięcej obywateli w czasie II światowej stracił niestety ZSRR bo ponad 22 000 000 , gdy Polska łącznie z Żydami (chociaż to też byli obywatele Polski ) 6 000 000. A na "zalewanie krwią" to najlepsza Senospasmina syrop lub Valerin Max. Barycki też nie był anioł i dopier...... innym, tego nie pamiętasz ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 4:18 
Cytuj:
Najwięcej obywateli w czasie II światowej stracił niestety ZSRR
Jasne, ale procentowo Polska, prawda? No!

Cytuj:
gdy Polska łącznie z Żydami (chociaż to też byli obywatele Polski ) 6 000 000.

I tu zdania są podzielone. Proszę zapoznać się ''Historical Atlas od Poland” pod red. W. Czaplińskiego i T. Ładogórskiego oraz “Poland`s Right to Justice” Andrzeja Krzesińskiego.

Spis Powszechny z 1938 roku wykazywał 35 mln Polaków (w zasadzie to ponad, wolę dopisać niż znowu być brzydką łapaną) i takież informacje potwierdzała Liga Narodów, a w roku 1946- 23 miliony, dalej w roku 1950 -25 milionów.
Jeśli nie ufa Pan tym źródłom proszę szukać wśród wyroków norymberskich, które to określały nasze starty na 33% przedwojennej populacji. Jaką to daje liczbę Pan sobie policzy, ja niestety muszę lecieć do pracy.

PS. Co do Baryckiego, owszem, pamiętam.

Pamiętam również, że dopóki wspólnie bawiliście się ''we wschodnim'' niewielu Panom przeszkadzały stare kurwy, upojonem winem.
Zresztą, umówmy się, Barycki to cham, ale inteligentny cham.

PS.2.
Cytuj:
A na "zalewanie krwią" to najlepsza Senospasmina syrop lub Valerin Max
Po drodze wdepnę do apteki.
Miłego dnia!


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2019, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Cenzura!
Kolejne posty będę po prostu usuwać.
MMM


Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 10:31 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
najwiecej ludzi to stracila ludzkosc bo ponad 55 milionow ......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 11:56 
wa ma pisze:
Najwięcej obywateli w czasie II światowej stracił niestety ZSRR


Owszem, ale większość zabili sami Rosjanie mordując maruderów strzałem w plecy,
czy na skutek idiotycznych, nie liczących się z własnymi stratami decyzji strategicznych.

Taki mało znany przykład wysadzenia tamy na Dniestrze, w wyniku czego Rosjanie w ciągu
godziny utopili ponad 100 tysięcy własnych obywateli po to tylko, żeby zginęło 1500 Niemców.
Takie były proporcje kretyńskich rozkazów tej azjatyckiej dziczy - 100 000 do 1500.

https://jagiellonia.org/potworna-zbrodnia-nkwd-w-ciagu-godziny-zabili-120-tys-ludzi/


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2019, 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Masz w przykładzie rację.
Tylko skąd wziąłeś słowo "większość"?
Możesz przytoczyć jakieś szczegółowe dane?
Bo ja do takich nie dotarłem.
Nie bardzo jak jest polemizować z, niczym nie popartą, tezą.

PS.

Daruj sobie teksty od o rosyjskich agentach, oficerach KBG, itp.

No, trafiłem na coś takiego:

W latach 1939-1945 przez Armię Czerwoną przewinęło się łącznie około 30 milionów walczących. Równie niewyobrażalna jest wielkość strat. Do grudnia 1941 roku, w ciągu zaledwie 6 miesięcy, czerwonoarmiści stracili 4,5 miliona osób. Niemcom nie starczało wartowników i drutu kolczastego, aby należycie upilnować 2,5 miliona jeńców, schwytanych w tym okresie. Większość z ujętych zginęła z resztą z powodu skrajnie ciężkich warunków przetrzymywania, bądź bezpośrednio z ręki najeźdźcy. Kadra oficerska, abstrahując oczywiście od czystek przeprowadzanych przez Stalina, również nie mogła czuć się bezpiecznie. Straty jakie ponosiła armia ZSRR dosięgały 35 procent – czternastokrotnie więcej niż w wojsku carskim w czasie I wojny światowej.

Wielu zginęło przez głupotę dowódców, wielu zabitych przez oddziały zaporowe.
To prawda.
Prawda jest też taka, że oddziały zaporowe miały zwalczać uciekających z pola walki.
Znowu odsyłam Cię do Stalingradu Beevora.
Są tam podane ilości swoich żołnierzy zabitych przez sowietów oraz niemieckich żołnierzy zabitych przez ichnią żandarmerię polową.
Te liczby tak bardzo nie odbiegają od siebie.

Czytaj więcej: https://histmag.org/Armia-Czerwona-o-ja ... icie-15490

W tym względzie się niewiele zmieniło i później.
Pamiętam, gdy sam byłem w wojsku, nasz dowódca kompanii zawsze pytał, czy wiemy, po co on ma pistolet.
A potem odpowiadał, że po to, żeby do nas strzelać, jak będziemy chcieli spierdalać z pola walki.
A to były już lata 90.


Ostatnio zmieniony 14 lis 2019, 12:33 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2019, 12:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
sto tysiecy to jest strasznie duzo ludzi........cos nie bardzo przemawia do mnie ta liczba, to jak w tym dowcipie jak to jednego napadlo stu uzbrojonych po zeby a nja koncu wyliczanki byl jeden ale za to z bardzo ostrym mieczem. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group