forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2018, 10:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Publikujecie fałszywe zdjęcia z Marszu 11 listopada a jak wam udowodnić fałszywkę wymyślacie pierdoły.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 10:35 
Które zdjęcie było fałszywką?


Na górę
  
 
Post: 17 lis 2018, 10:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To z lipca.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 10:43 
To z tatuażami?
Ja nie pisałem, że mordercy z Forza Nuova maszerowali w listopadzie w samych t-shirtach.
Napisałem, że to faszyści, na co dowodem zdjęcie tatuaży. Oni sami pochwalili się, że na
Marsz przybyli w liczbie ponad 100, a ONR jeszcze przed, ogłosił ich zaproszenie i wspólną
organizację wydarzenia. Pan oczywiście wierzy, że na czas przemarszu faszyści z Forza
Nuova odkleili swastyki i Hitlera, a nakleili powstańcze kotwice, prawda? Pan jesteś załgane
bydle, albo naiwny głupek. Wybierz pan sobie.


Na górę
  
 
Post: 17 lis 2018, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan jest po prostu nędznym manipulatorem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 10:53 
To jaka jest prawda krynico uczciwości, hę?

Nie było terrorystów faszystowskich z Forza Nuova na Marszu Niepodległoći w tym roku, ani w ubiegłych?
Nie noszą oni tatuaży z faszystowskimi symbolami i konterfektów pana Hitlera? Ich lider i twórca bandy
nie został skazany za organizację zamachu na niewinnych pasażerów na dworcu w Bolonii i nie ma na rękach
krwi 85 zabitych? ONR kłamie, ze zaprosił jak co roku Forza Nuova na marsz? Prezydent nie szedł na czele
marszu w którym uczestniczyli włoscy i rodzimi faszyści? No jaka jest prawda i kto tu jest manipulatorem?


Na górę
  
 
Post: 17 lis 2018, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Mnie Pan nie przekona a reszta Boruchów Panu wierzy to po cholerę te wywody?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Z czasów Mieszka 1 nie ma Pani nic co by pokazywało że marsz 11 listopada 2018r był demonstracją nazioli?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 11:35 
Cytuj:
Mnie Pan nie przekona a reszta Boruchów Panu wierzy to po cholerę te wywody?

Wywody są nie dla Pana. Pan nie ogarnie. Pan jest jeno słupem na którym je wieszam.
W.Sz. Beton napisała niedawno, że przypominanie inicjatorom Zmiany faszystowskich korzeni,
nie jest na miejscu, bowiem "wszystkiego trzeba spróbować" by w końcu odnaleźć swoją drogę.
Tak napisała! Zachodzi więc duże ryzyko, że wielu userów stwierdzi, że zamordowanie 85 ludzi
przez lidera Forza Nuova było jedynie "próbowaniem", a teraz znalazł on drogę i przeszłość należy
mu wybaczyć. Można i tak - głupota przybiera różne formy. Mnie jednak przekonują staruszkowie
- warszawscy powstańcy, którzy płacząc mówią, że nie o taką Warszawę i Polskę walczyli i oddawali
życie. Nie po to ginęli ich koledzy, aby teraz faszyści i podobiznami Hitlera na bickach maszerowali
w pochodzie ulicami Warszawy.
Więc z ciekawości, do czego nie przekonam?
Do tego, że 100 faszystów z Forza Nuova maszerowało w Marszu - do czego sami się przyznali
i na dowód czego istnieją setki zdjęć, oraz kilka relacji filmowych? Że to nie organizacja której
lider zorganizował zamach terrorystyczny? Że wycieranie sobie faszystowskiej mordy Piłsudskim,
który zdelegalizował w 1934 roku ONR jako organizację terrorystyczną, nie jest aberracją?

Pana Prosiaka nikt nie przekona, że czarne jest czarne. Mnie to nie dziwi, głupota jak pisałem,
różne formy obiera.


Na górę
  
 
Post: 17 lis 2018, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Mnie Pan nie przekona a reszta Boruchów Panu wierzy to po cholerę te wywody?


Czyli wiemy już wszystko. Prosiak z samouparciem twierdzi, że marsz był radosnym świętem Polaków i nie było tam drastycznych scen z udziałem nazioli. Naziole z wszystkich stron świata łączcie się na marszu niepodległości w Polsce. To hasło kłamliwe wg Pana Prosiaka. Czy Pan już osiągnął szczyt naiwności? Jeżeli urzadza sobie Pan drwiny, a przypuszczam że legendy o Pańskim kpiarskim charakterze są przesadzone, to znaczy, że przekroczył Pan granice. Ja jednak uważam, że Pan uważa naprawdę, że nazioli w Warszawie nie było a wszystko to co się mówi to wymysł TVNu. Niech mi Pan wytłumaczy dlaczego policja ich dziś ściga?

Poza tym niech sobie Pan weźmie do głowy, że jeżeli organizatorzy zapraszają taką organizację jak Forza Nova, która jest de facto partią neofaszystowską, tz, że nasi chłopcy z ONRu, Wszech Polski też są bliscy takim ideom. Tak więc z dużą dozą pewności można stwierdzić, że ci co organizowali w tym roku marsz i w latach poprzednich to neonaziści. Ci co w nim szli albo bezmyślnie albo świadomie legitymizują takie idee. Jak wiemy w tym roku w marszu wzięło udział, tylko w Warszawie, 270 tys osób. Wystarczy? Chyba, że faszyzm w Polsce jest jakoś Panu dziwnie legalny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group