forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 9:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lis 2019, 18:53 
nick pisze:
To ja tak ni w pięć ni w dziewięć przypomnę "patriotom", którzy swój patriotyzm wyrażają zakładaniem podkoszulek z kotwicą i wrzeszczeniem "precz" (z komuną, z ciapatymi, z pedałami itd, długo by wyliczać) fragment "Pieśni o ziemi naszej" autorstwa patrioty sprzed 150 prawie lat, powstańca styczniowego, Wincentego Pola:

I ta strzecha, choć uboga,
chociaż niska, przecież bliska
dla obcego i dla swego.
I od Boga - aż do wroga
jest tu miejsce dla każdego.

Daleko odeszliśmy od patriotyzmu naszych przodków...

Tak, masz rację..


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 19:09 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nowoczesnosc , tolerancja to raczej dobre cechy spoleczenstw europejskich.
Źle pojeta europejskosc - jestes za europą zamknietych panstw narodowych i "Twierdzą Europa" czy za europą panstw bez granic z otwartymi spoleczenstwami? To pierwsze raczej na pewno doprowadzi do kolejnej tragedii. Na prawo od PiSu są nastepcy obecnego rzadu, dla nich jest tylko jedna wersja historii - narodowa.

Żeby była jasność:
Jestem oczywiście za wspólną Europą ale:
Martwi mnie jednak napływ emigrantów z innych kultur. Może nawet nie tyle ich napływ co fakt nie radzenia sobie z nimi gdy już tu osiądą. Nie da się bowiem ukryć, że w większości są to społeczeństwa które albo nie rozumieją naszych norm albo nie chcący się do nich dostosować. Ponadto, w wielu przypadkach, niektóre rządy starają się tak reformować swoje prawo, by dostosować je do wymagań przybyszy, - w wielu przypadkach kosztem swoich obywateli. I temu jestem przeciwny. Szczególnie wkurwia mnie włażenie w dupę muzułmanom! Przybywasz do mnie jako gość, dostosuj się do naszej kultury albo wracaj skąd przybyłeś jeśli ci nasza nie odpowiada. I dopóty, dopóki sobie Europa z tym nie poradzi, - istnieje spore ryzyko konfliktów na tle religijnym, kulturowym i diabli wiedzą jeszcze na jakim. A tego zapewne nikt rozsądny by nie chciał. Tym czasem co chwilę słyszy sie o jakichś zamieszkach czy to we Francji, czy to w Belgii albo i za naszą zachodnią granicą gdzie przybysze już się niby zaaklimatyzowali a gdzie jest ich całkiem sporo. A gdy ich jeszcze przybędzie, - może się okazać, że bez radykalnych środków nie będziemy w stanie tego opanować......! I to jest, - moim zdaniem, najważniejszy problem z obcą emigracją w chwili obecnej. I tu zgadzam sie z Kowalewem:
Proces ten nie może być zbyt szybki lecz systematyczny ale bez żadnego pośpiechu.
Tylko jak z tego wybrnąć, gdy napływ tych społeczeństw jest tak gwałtowny.....?!
Gdy tym czasem sporo dotychczasowych problemów własnych jeszcze do końca nie rozwiązano....?!
:twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 19:29 
Cytuj:
Powodem zidiocenia moze byc tylko i wylacznie wypaczanie i zaklamywanie historii oraz pomijanie jej niewygodnych fragmentow. Pamieć o prawdziwej historii bedzie uznawana za wrogą i to bedzie tragedia.
Serio??? I dlatego gębę w ciup trzymałaś kiedy Tokarczuk nazwała Polaków mordercami Żydów? kolonizatorami, właścicielami niewolników?
Paradne..

Cytuj:
Źle pojeta europejskosc - jestes za europą zamknietych panstw narodowych i "Twierdzą Europa" czy za europą panstw bez granic z otwartymi spoleczenstwami


Nie jestem za żadną z opcji, jestem za normalnością.Czyli jak sobie Macron i Angela wymyslili że zaproszą sobie tysiące ludzi z innych kontynentów, po to, by robili na nich jak niewolnicy, bo po to ich ściągnęli do Europy, to teraz niechaj zapewnią im dom, wikt, opierunek, a nie, kiedy plan misterny poszedł w pizdu, bo potencjalni niewolnicy nie są tacy głupi, chcą nimi obdarować całą resztę. Nie!!!

Cytuj:
To pierwsze raczej na pewno doprowadzi do kolejnej tragedii.
I to doprowadziło już do niejednej tragedii. Nie wiem ile Polska przyjęła Ukraińców, grubo w każdym razie. Kiermasze świąteczne odbędą się jednak bez strachu, bez zapór betonowych, wojska na ulicy. Nam tu terrości jednak jeszcze nie zagrażają.
Chcesz czymś jeszcze błysnąć?


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Powodem zidiocenia moze byc tylko i wylacznie wypaczanie i zaklamywanie historii oraz pomijanie jej niewygodnych fragmentow. Pamieć o prawdziwej historii bedzie uznawana za wrogą i to bedzie tragedia.
Serio??? I dlatego gębę w ciup trzymałaś kiedy Tokarczuk nazwała Polaków mordercami Żydów? kolonizatorami, właścicielami niewolników?
Paradne..

Cytuj:
Źle pojeta europejskosc - jestes za europą zamknietych panstw narodowych i "Twierdzą Europa" czy za europą panstw bez granic z otwartymi spoleczenstwami


Nie jestem za żadną z opcji, jestem za normalnośćią.Czyli jak sobie Macron i Angela wymyslili że zaproszĄ sobie tysiące ludzi z innych kontynentów, po to, by robili na nich jak niewolnicy, to niechaj zapewnią im dom, wikt, opierunek, a nie kiedy plan misterny poszedł w pizdu, bo potencjalni niewolnicy nie są tacy głupi, chcą nimi obdarować całą resztę. Nie!!!

Cytuj:
To pierwsze raczej na pewno doprowadzi do kolejnej tragedii.
I to doprowadziło już do niejednej tragedii. Nie wiem ile Polska przyjęła Ukraińców, grubo w każdym razie. Kiermasze świąteczne odbędą się jednak bez strachu, bez zapór betonowych, wojska na ulicy. Nam tu terrości jednak jeszcze nie zagrażają.
Chcesz czymś jeszcze błysnąć?



A co, kurwa, nieprawdę powiedziała? Czy ty tez uważasz Polaków za kryształowy naród wybrany, bez skazy i podłych zachowań? Każdy kto prawdę powie to juz jest zdrajca? widze, ze to ogłupianie postępuje szybciej niz sądziłam.
Akurat Angela i Macron zapewniają wikt i opierunek, w przeciwieństwie do Polaków, którzy w osobie Kopacz zobowiązali sie przyjąć niecałe 10 tys. uchodzcow a pozniej PiS sie na to wylał. No ale przynajmniej Agafia śpi spokojnie ze jej arabskie dziecko nie poderżnie w nocy gardła albo sie nie wysadzi na jakimś wiejskim jarmarku. Wez mnie juz, kurwa, nie osłabiaj.
Tysiące uchodzcow do tej pory siedzi w obozach za drutem kolczastym, ale jest ok bo to nie ludzie tylko uchodźcy i terroryści? Wstyd jak chuj ze tak bogaty twór jak Unia Europejska traktuje ludzi jak niewolników albo zwierzęta. Można poczuć dumę ze sie Polska obroniła przed taką inwazją, ja pierdole.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 20:25 
Ja już nie chcę z Tobą rozmawiać, jesteś z zupełnie innej bajki, uszanuj to proszę.
To co reprezentujesz, to nic innego jak Unia, będąca marzeniem Hitlera. Tak, to Hitler marzył o Unii, która będzie pracowała na chwałę III Rzeszy. To też poniekąd się działo, generał Francisco Franco, Mussolini, Pétain,Miklós, Horthy, tylko Ruscy się nie dali, Rzesza nie jechała wtedy też Szwajcarii i Szwecji, bo Szwecja dostarczała im rudy metali itd.
Tak,ja też pierdolę Korba, mi się w pale nie mieści że można aż tak odlecieć, by śmiać się dzisiaj z tego, że kilku oszołomów zrobiło czołg z kartonu i wjechało na plac, pod Grób Nieznanego Żołnierza, podczas kiedy Kaczyński składał kwiaty. Gdyby to była Ameryka, inne kraje Europy, dostaliby kulkę. Bez szmerania, ale to w Polsce ma miejsce, więc wszystko gra. I durnie mają uciechę.
To ma byc opozycja???
Też powiem ja pierdolę, kiedy użytkownik tego forum Wielki Wezyr, ma jakieś ale, że guglara zamieściła flagę Polski na 11 listopada. Jak można być takim debilem?? To ja nie jestem normalna? Serio? Zareagowałaś, potępiłaś? No nie...
Wiesz, na tym zakończę bo nie chcę nikomu ublizać. Gdybyś zaregowała, byłaby inna sprawa, ale tak?
Raz jeszcze proszę, daj spokój z komentowaniem moich wpisów, nie dogadamy się.


Ostatnio zmieniony 11 lis 2019, 21:17 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 20:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
twierdzenie ze dzisiejsza Europa to spelnienie marzen Hitlera to zwykla demagogia, w Europie Hitlera nie bylo miejsca na roznorodnosc, w Europie Hitlera bylo miejsce tylko dla czystych aryjczykow :) wysokich ja gebels szczuplych jak göring i blond jak on sam hitler......

i tu zamantruje jak pisowcy o peo, przez ostanie 80 lat spoleczenstwo mniemnieckie (tak lubicie o sasiadach) :) zrobilo najwiekszy postep cywilizacyjny......i tu nie ma najmniejszych watpliwosci.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 21:05 
Cytuj:
twierdzenie ze dzisiejsza Europa to spelnienie marzen Hitlera to zwykla demagogia, w Europie Hitlera nie bylo miejsca na roznorodnosc, w Europie Hitlera bylo miejsce tylko dla czystych aryjczykow :) wysokich ja gebels szczuplych jak göring i blond jak on sam hitler......
i dlatego na plakatach werbunkowych Wehrmachtu był Werner Goldberg ??

Obrazek

A od Od 1952 do 1958 roku był członkiem Rady Powiatu w Berlinie-Wilmersdorf?


Nie no super, ale słowo się rzekło. Nie bęedę już wchodziła w polemikę, bo to jak krzyczenie do ściany, by ta się przesunęła. Jakaś masakra..


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 21:25 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A co to za żydowska propaganda? Przecie to Żyd na tym zdjęciu!!! :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 21:28 
IroB pisze:
twierdzenie ze dzisiejsza Europa to spelnienie marzen Hitlera to zwykla demagogia, w Europie Hitlera nie bylo miejsca na roznorodnosc, w Europie Hitlera bylo miejsce tylko dla czystych aryjczykow (...)


W dzisiejszej europie nie ma miejsca dla mniej zaradnych. Tylko operatywni nadają ton przemianom.
Jesteś zaradny - wygrywasz, nie masz szczęścia - wypierdalaj.
Hedonizm. Palmy, sjesta for ever, drink z parasolką. Reszta wypierdalać!!!

Spawaczy ściągają z Chin i Indii.
Traktują ich równo?
A chuja tam! Ty masz jebać na sekcji w kombinezonie i masce, a ja będę pierdolił że świat jest niesprawiedliwy popijając buszmilsa.
To nie faszyzm? To nie segregacja klasowa? SEGREGACJA LUDZKA???

Ty chociaż raz pomyśl, zanim zaczniesz pisać. Raz. Proszę.... ;)


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
nie chce mi sie z toba gadac, bo ty zla kobieta jestes Poler

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group