forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 17:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2014, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
sz_matka_boska pisze:
ja tam jeZDem folksdojcz ... i chuj, a se świętowałem 9 listopada 25-lecie upadku muru berlinskiego.

A Polakiem się wstydze być. Zagranicą tym bardziej.

Prusaky tak majom, bez obrazy volksdojczóf i innej germanskej nacji.

Obrazek

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 12 lis 2014, 10:23 przez wa ma, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 10:16 
krisbaum czy jak mu tam we w tym swoim żałosnym elaboracie żywcem wyjętym z gównowyborczej gadzinówki próbuje obrazić normalnie myślących ludzi przypinając im łatkę lewackich oszołomów, otóż oświadczam, że jesteś pan zwykła gnida, która niczego konstruktywnego nie wnosi, a działasz pan w interesie szuj ze z wiejskiej i namiestnikowego pałaca. Gdybyś pan był człowiek przyzwoity to napisałbyś prawdę, prowokatorzy w większości działają na zlecenie władzy, a ich działania mają usprawiedliwiać działanie służb i w konsekwencji zwiększonych na nie wydatków, które pokryją podatnicy, dzięki czemu władza może skuteczniej trzymać społeczeństwo za mordę, żegnam oziemble


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2014, 10:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
najwazniejsze to byc czlowiekiem przez duze C, niestety wiekszosc ludzi to cZlowieki :) przez male c takie male chujki albo pizdy jak wiadra :) :)

i powtorze za wieszczem: trzeba z zywymi .....i jeszcze szanowac zwierzeta, dzieci, starcow i siebie samego a najwazniejsze to nauczyc sie akceptowac odmiennosc innych sama tolerancja nie wystarcza bo to chore dziecko akceptacji.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 10:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
IroB pisze:
najwazniejsze to byc czlowiekiem przez duze C, niestety wiekszosc ludzi to cZlowieki :) przez male c takie male chujki albo pizdy jak wiadra :) :)

i powtorze za wieszczem: trzeba z zywymi .....i jeszcze szanowac zwierzeta, dzieci, starcow i siebie samego a najwazniejsze to nauczyc sie akceptowac odmiennosc innych sama tolerancja nie wystarcza bo to chore dziecko akceptacji.


Zgadzam się całkowicie z tym co napisałeś. Tylko nie wiem dlaczego, akurat ten wielkopomny post akurat tutaj dałeś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 10:40 
Panie Wama, nawet jeżeli jest ich niewiele, to chyba potrafi Pan wymienić choć jeden? Czy tylko jak biblijny Lot, jest Pan przepełniony tylko nadzieją?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2014, 10:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Dnia następnego.

http://kontakt24.tvn24.pl/coroczny-wsty ... sci,108,gt


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 11:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
I jeszcze raz.

https://twitter.com/Joanna_Senyszyn/sta ... 80/photo/1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 11:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
sz_matka_boska pisze:
ja tam jeZDem folksdojcz ... i chuj, a se świętowałem 9 listopada 25-lecie upadku muru berlinskiego.

A Polakiem się wstydze być. Zagranicą tym bardziej.



hmmmm co by ci tu napisac, zebys zrozumial kim jestes------- (mysli)....................................................................................

Jesli zyjesz za za granica Polski, i masz takie odczucia, to jestes wlasnie ksiazkowym przykladem polaka idioty.
Bycie folsdojczem to nie grzech, ale wstyd, bo jestes tylko obywatelem II kategorii, bo tak cie zaszeregowali.
Swietuj sobie co tylko chcesz , nawet otwarcie drzwi do lasu, twoje nizbywalne prawo,baaaaa ja jestem gotowa dla ciebie od nowa ten mur postawic bys sobie go jeszcze raz zburzyl.

a tak na marginesie, to ja ci wspolczuje serdrcznie, zyc w ciaglym wstydzie tak dzien po dniu
ja takiej traumy bym nie zniosla, ja bym sie na line rzucila :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 11:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
Panie Krisbaum, ja dumny nie jestem, a gardzę i czuję obrzydzenie wobec dumnych z głodujących w tym kraju dzieci i umierających z powodu braku dostępu do opieki medycznej. Ot po prostu, brzydzę się Panem i wszystkimi dumnymi z tego, że mówią po polsku. Ja wstydzę się mówić w tym języku.

Adam Barycki



Panie Barycki ! mow Pan w idisz, nie wstydz sie Pan.
A reszte o ktorej Pan piszesz, mozesz Pan latwo zmienic z Pana sila przebicia niemalze Boska :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 11:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 20:09
Posty: 112
https://www.youtube.com/watch?v=1r6dotpqGf0

Rok temu. Tegoroczne filmiki wypłyną. A jakbyś szedł tak się odlać w bramę i tam by cię spizgusy dopadły geniuszu jeden z drugim?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group