forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 10:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2018, 15:00 
A dziękuję. Gdybyś uważał inaczej, musiałbym przyznać, że mam problem.
Kiedy kretyn uważa mnie za kretyna, ewidentnie wszystko jest OK.


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2018, 15:08 
naprawdę myślisz, że jak głośniej krzyczysz to masz rację..


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2018, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
ladaco pisze:
WLR pisze:
...żołnierze wybrali wierność...

tak mają wybierać żołnierze.., bez względu na okoliczności.., nawet nie próbuj z tym dyskutować i obrażać żołnierzy zasrańcu..


Nie dyskutuję z tym pimpek. Żołnierz wybiera tylko raz - wybierając zawód. Z tą chwilą pozbawia się
jakiejkolwiek możliwości wyboru. Żołnierz jest wierny temu który mu podsuwa michę bez względu na to,
czy jest to Hitler, Stalin, czy Kaczyński. W ręku polityka jest niczym pała w ręku ZOMOwca. Jako
bezwolne narzędzie nie ma poglądów, a więc i honoru. Nie można obrazić narzędzia. Reprezentuje
to co jego pan, a pan może być zwykłą gnidą. Gdyby miał honor, nie strzelałby do bezbronnych cywilów
- np. w Gdyni.

Zrozumiałeś tłuku?


Nie zgadzam się z tym. Żołnierz składa przysięgę. I nie na michę jak Pan to ujął.

"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg." - zgodnie z wolą

Co do ślepego wykonywania rozkazów też mam wątpliwości. Dobrze by było aby wypowiedział się tu jakiś żołnierz. Celowo więc cytuję przysięgę, bo mam wątpliwości czy żołnierz musi wykonać rozkaż, który stoi w sprzeczności z przysięgą? A to, że nasi żołnierze zostali sfotografowani na marszu na tle naziolskich emblematów nie jest ich winą. Im trzeba współczuć, jak tym, których np zagania się do kościoła aby służyli katabasom. To wina tych, którzy wydali im rozkaz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Jako rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej pragnę poinformować, że dziś na komisariat policji zgłosił się skarbnik naszej organizacji, który złożył doniesienie na prezesa tej organizacji. To on podpalił flagę UE - powiedział na konferencji prasowej Mateusz Marzoch.

Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej poinformował, że flagę UE w czasie marszu podpalił prezes tej organizacji
Podziękował przy okazji służbom, które zabezpieczały wydarzenie
We wczorajszym marszu "Dla Ciebie Polsko" wzięło udział około 250 tys. ludzi


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marsz-n ... ow/4bg00lc

Podobno policja wyznaczyła 5 tys PLN nagrody za ujawnienie sprawców podpalenia flagi UE. Ciekawe czy temu weszpolakowi wypłacą?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 16:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No wiesz.....:
Jeśli obiecywali a fakt okaże się faktem, - w/g mnie łaski nie zrobią........ :oops:
Jeśli by nie zapłacili, był by to strzał w kolano. Następnym razem nikt by im nie uwierzył w żadne zapewnienia i koniec z donosicielstwem........sorry! - z sygnalizacją...... :lol:
A przecie wiadomo: - bez "sygnalistów" - policja jest ślepa i głucha..... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 16:32 
Boruch pisze:

Nie zgadzam się z tym. Żołnierz składa przysięgę. I nie na michę jak Pan to ujął.


A na co? Przypominam Panu, że obecni wojskowi emeryci składali przysięgę min. wierności sojuszowi z ZSRR
i socjalistycznej ojczyźnie, co nie przeszkodziło im tej przysięgi olać, składając nową i nowym panom.

Pan też zdaje się nie rozumieć tego co piszę, a zdaje mi się, że piszę po polsku. Żołnierz przysięga aktualnej
władzy i jej sojuszom, bo to ona władza określa co jest ojczyzną i kto jest obywatelem. Obecna stwierdziła,
że Pan i ja jesteśmy mordy zdradzieckie i kanalie, a jako takim obrona polskiego żołnierza się nam nie należy.

Cytuj:
"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,

Wczoraj Ludowej, dzisiaj Rzeczpospolitej Polskiej, a jutro jakiejś innej wynikłej z układów.
Cytuj:
bronić jej niepodległości i granic.

Przed własnymi obywatelami, którzy śmieliby raj opuszczać, tak?
Cytuj:
Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego,

Z tą obroną Konstytucji to Pan jebnąłeś grubo. Z honorem się też wiąże. Zresztą honoru polskiego wojska bronią
prywatne firmy ochroniarskie, bo wojsko krzyże nosi dla Rydzyka.
Cytuj:
sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg." - zgodnie z wolą
Bez jaj Panie Boruchu.

Cytuj:
Co do ślepego wykonywania rozkazów też mam wątpliwości. Dobrze by było aby wypowiedział się tu jakiś żołnierz.

Przecież nie raz się wypowiedział. Pan pimpek np. wypowiedział, że ma służyć jak pies i morda w kaszy.

PS
Dla samego żołnierza byłoby lepiej, gdyby był tylko bezwolnym narzędziem, bowiem w przeciwnym wypadku znaczyłoby
to, że bezbronnych idących do pracy robotników zastrzelił z własnej woli i przekonań, a to równałoby żołnierza LWP z
bandytami od Łupaszki. Jak Pan widzisz, ja żołnierza bronię raczej.


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2018, 16:36 
WLR pisze:
Pisząc "najemne tufty" mam na myśli i podkreślam słowo "najemne" w rozumieniu pozbawionych własnych poglądów i
sumienia robotów. Nie ma jednak dzisiaj obowiązku służenia faszystom i nacjonalistom. Jest tyle uczciwych zawodów.

Przymiotnik nie ma tu żadnego znaczenia.
Tufta to kurwa i to jest główny nośnik emocji, a nie czy jest najemna, darmowa, czy ruda.
Rozumiem jednak twój instynkt samozachowawczy i próbę wycofania się rakiem z dość radykalnych poglądów jak na to fo. Ale nie martw się, niektórzy pomimo że naplułeś im w twarz, staną po twojej stronie w napierdalance prola. To chyba ma coś wspólnego z honorem. ;)


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2018, 16:51 
polar pisze:
Ale nie martw się, niektórzy pomimo że naplułeś im w twarz,
staną po twojej stronie w napierdalance prola. To chyba ma coś wspólnego z honorem. ;)


Pisałem już, że jesteś tępa dzida. Stwierdzenie faktu może być obrazą tylko dla idioty.
Niech który obrażony wojak napisze, że mógł sobie wybierać które rozkazy wykona, a
go przeproszę. O ile oczywiście przyzna, że ci którzy strzelali do stoczniowców w Gdyni,
robili to z własnej woli, bo nienawidzą proli jak parchatego psa. To jak jest Panie Polar?
Żołnierze napęczniali honorem i wzdęci wolną wolą zabijali robotników bo chcieli, czy też
zostali zmuszeni rozkazem, którego jako bezwolne narzędzia reżimu nie mogli nie wykonać.

Masz Pan dwie opcje, łatwiej już nie będzie. To jak? Bandyci, czy najemne tufty?


Na górę
  
 
Post: 12 lis 2018, 17:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:

Nie zgadzam się z tym. Żołnierz składa przysięgę. I nie na michę jak Pan to ujął.


A na co? Przypominam Panu, że obecni wojskowi emeryci składali przysięgę min. wierności sojuszowi z ZSRR
i socjalistycznej ojczyźnie, co nie przeszkodziło im tej przysięgi olać, składając nową i nowym panom.

Pan też zdaje się nie rozumieć tego co piszę, a zdaje mi się, że piszę po polsku. Żołnierz przysięga aktualnej
władzy i jej sojuszom, bo to ona władza określa co jest ojczyzną i kto jest obywatelem. Obecna stwierdziła,
że Pan i ja jesteśmy mordy zdradzieckie i kanalie, a jako takim obrona polskiego żołnierza się nam nie należy.

Cytuj:
"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,

Wczoraj Ludowej, dzisiaj Rzeczpospolitej Polskiej, a jutro jakiejś innej wynikłej z układów.
Cytuj:
bronić jej niepodległości i granic.

Przed własnymi obywatelami, którzy śmieliby raj opuszczać, tak?
Cytuj:
Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego,

Z tą obroną Konstytucji to Pan jebnąłeś grubo. Z honorem się też wiąże. Zresztą honoru polskiego wojska bronią
prywatne firmy ochroniarskie, bo wojsko krzyże nosi dla Rydzyka.
Cytuj:
sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg." - zgodnie z wolą
Bez jaj Panie Boruchu.

Cytuj:
Co do ślepego wykonywania rozkazów też mam wątpliwości. Dobrze by było aby wypowiedział się tu jakiś żołnierz.

Przecież nie raz się wypowiedział. Pan pimpek np. wypowiedział, że ma służyć jak pies i morda w kaszy.

PS
Dla samego żołnierza byłoby lepiej, gdyby był tylko bezwolnym narzędziem, bowiem w przeciwnym wypadku znaczyłoby
to, że bezbronnych idących do pracy robotników zastrzelił z własnej woli i przekonań, a to równałoby żołnierza LWP z
bandytami od Łupaszki. Jak Pan widzisz, ja żołnierza bronię raczej.



Wie Pan co Panie Wiara - nie będę z Panem dyskutował. Rozwalił Pan rzeczy święte dla żołnierza i tak naprawdę obraża ich Pan. Co do przysięgi na sojusze z ZSRR. Niech Pan temu nie daje rangi przysięgi. To był jednak przymus. Tak więc dla Pana żołnierz to ślepy zombi gotowy za śmierdząca kaszankę i miarkę wódki wykonać każdy rozkaz? Nie obrażaj się Pan na mnie, bo ja nie chcę się na Pana też obrażać w wielu sprawach zgadzam się z Panem. Nawet podziwiam Pana w jednej sprawie. A mianowicie z jakim kunsztem tępi Pan tu miejscowego prola i łajzę.

Wracając jednak do sprawy - śmiem twierdzić, że po słowach jakimi wyraził się Pan o żołnierzach to od pierwszego lepszego dostałby Pan po buzi aż laczki by Panu spadły.

Ja żołnierzem nie jestem, to ma Pan szczęście.

Czy Pan mnie dobrze zrozumiał? Mam nadzieję, że tak. Nie musi Pan nawet odpowiadać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Maliniak jakże dziś radosny. :lol:

Załącznik:
[img][attachment=0]maliniak.jpg
[/img]


To fejs niezwycienżonego bojownika i patryoty oraz wizyonera , już nie raz prezentował tak swoje selfi.


Załączniki:
maliniak.jpg
maliniak.jpg [ 54.33 KiB | Przeglądany 1580 razy ]

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 12 lis 2018, 17:27 przez wa ma, łącznie zmieniany 1 raz
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group