forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 94  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2017, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Co Ty, Krysti pitolisz ?!
Jeśli on urośnie w siłę to na pewno nie dzięki swojej inteligencji, bo jej po prostu nie posiada.
Są za to dwie możliwości które są w stanie do tego doprowadzić:
a/ znajdzie się jakaś inteligentna "szara eminencja" która wykorzysta tego buraka do swoich niecnych celów
samemu pozostając w ukryciu;
b/ znajdzie podobnych sobie tłuków którzy z powodów równie głupich jak przywódca - zmienią normalne państwo w burdel
i tylko dzięki temu, że się chuji wcześniej nie rozstrzelało.


Wie.Pan dlaczego indywiduum przejmuje przekonania sprzeczne z Panskimi i z potencjalnego sprzymierzenca staje się Pana wrogiem?
Bo to się indywiduum opłaca.
W ostatecznym rozrachunku przyjmujemy takie idee jakie nam się opłacają najbardziej choć i tu można popełnić błąd, bo instynkt, który zmusza nas do określonych decyzji bywa niepoprawny.

Zwykła instynktowa walka o przetrwanie.

--------
Ponadto, abstrahując już od Pańskich zdolności rozstrzeliwania innych, których zapewne całkowicie brak, wiesz Pan jak pobudzilbys resztę indywiduum zabijając jednego? Tylko na to czekają, żebyś Pan okazał agresję. Ci ludzie pragną walki. W ich umyslowych projekcjach i marzeniach juz nie raz pewnie rozplatali pański lewacki łeb. A jak każdy wie od marzeń do realizacji już bardzo niedaleko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
canislupus pisze:
Tylko takie idywiduum obecnie czuje się bezkarne, ma ciche przyzwolenie rządzących jak i kościelnego establishmentu. Najważniejsze, że chce Boga, a cała faszystowska otoczka to tylko takie "frywolne" spontaniczne świętowanie. Rządzący wiedzą, że to dzięki takim "patriotom" posiadają nie mały kapitał polityczny, aby utrzymać wysokość słupków poparcia mogą wcielić go w swoje szeregi. We "wolsce" taki scenariusz jest całkiem możliwy.


Przede wszystkim rządzący są w pełni zgodni z faszyzujacymi narodowcami i nie ma w tym żadnego fałszu.

Tak to już jest kiedy lewactwo dopuszcza do przejęcia świata w posiadanie przez Google, Apple, Microsoft, Amazon i Visacard.

Faszyzujacy narodowcy to zwykły ruch robotniczy wyrażający niezadowolenie zdominowanych i zredukowanych roboli zdradzomych przez lewicę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 11:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Waltz Gronkiewicz wysłała wniosek do zbyszka ziobro dotyczący delegalizacji onr-u. :lol:

Paradnie :lol:

Kurwa - kiedy rządzili to gdzie byli?

pis, który mruga okiem jak stara kurew do onr-u ma zdelegalizować onr?

https://www.wprost.pl/kraj/10086191/pre ... istra.html

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Waltz Gronkiewicz wysłała wniosek do zbyszka ziobro dotyczący delegalizacji onr-u. :lol:

Paradnie :lol:

Kurwa - kiedy rządzili to gdzie byli?

pis, który mruga okiem jak stara kurew do onr-u ma zdelegalizować onr?

https://www.wprost.pl/kraj/10086191/pre ... istra.html


Porównanie kogoś do starej kurwy jest wyrazem głębokiej pogardy, a jak reagują Ci, którym mówi się - gardzę Tobą?

My Polacy chuja razem stworzymy, jesteśmy niezdolni do współdziałania, nie mamy mentalnej możliwości uwolnienia się od wzajemnych oskarżeń, wzajemnej nienawiści, wzajemnej pogardy, nie potrafimy się wzajemnie szanować. Nasze życie to nieunikniona katastrofa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Cyrku ciąg dalszy. :lol: :lol:
Trzeba było szukać tylko 3 dni i już jest. :lol:
Jednak dowcipy o policjantach nie wzięły się z niczego.

Ciekawe, za co ten głupek się podłożył. :lol: :lol:


Tak wygląda "Kulson"! Policja pokazała funkcjonariusza, o którym mówi cała Polska

Obrazek

http://www.expressbydgoski.pl/polska-i- ... ,12672162/

Miś dobry na wszystko. :lol:


[Hochwander krzyczy na pracowników]
Hochwander: Darmozjadów i matołów banda! Nikomu się nie chce, za przeproszeniem, siedzenia ruszyć! Ja na głowie staje, pieniądze wydaje, żeby atrakcyjne treści ogłoszenia przyciągnęły jak najwięcej osób. Zjawia się wreszcie poszukiwany dubler do filmu, a film jest najważniejszą ze sztuk...
Zastępca: Tak jest!
Hochwander: ... I tego dublera najważniejszej ze sztuk wypuszcza się!
Portier: Widocznie przeszedł, jako jedna z osób...
Hochwander: Ile osób zgłosiło się na przegląd z ogłoszenia?!
Portier: Daj mi dziennik!
Portier: Osiemset osiemdziesiąt sześć.
Hochwander: Kobiety opuścić, resztę wszystkich sprawdzić!
Pomocnik: Ale jak to, wszystkich, w domu?
Hochwander: W domu, w domu! Ty lepiej głupiego nie udawaj!
Zastępca: To trzeba będzie całą noc jeździć!
Taksówkarz: Znajdziemy go panie kierowniku! Dwie noce będę jeździł, a go znajdę!
Hochwander: Żeby mi tylko był na rano. Na rano!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 15:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Waltz Gronkiewicz wysłała wniosek do zbyszka ziobro dotyczący delegalizacji onr-u. :lol:

Paradnie :lol:

Kurwa - kiedy rządzili to gdzie byli?

pis, który mruga okiem jak stara kurew do onr-u ma zdelegalizować onr?

https://www.wprost.pl/kraj/10086191/pre ... istra.html


Porównanie kogoś do starej kurwy jest wyrazem głębokiej pogardy, a jak reagują Ci, którym mówi się - gardzę Tobą?

My Polacy chuja razem stworzymy, jesteśmy niezdolni do współdziałania, nie mamy mentalnej możliwości uwolnienia się od wzajemnych oskarżeń, wzajemnej nienawiści, wzajemnej pogardy, nie potrafimy się wzajemnie szanować. Nasze życie to nieunikniona katastrofa.



Panie krytkon nie filozofuj Pan. Mam takie same prawo gardzić pewną ludzką opcją skoro ona, ta opcja mną gardzi. Ma w dupie mnie, moje potrzeby i uważa, że to ja mam dostosować się do ich obyczaju. I tak żyć. Uważa, że jestem szkodnikiem, itp. Cóż mi pozostało innego jak słowa pogardy, skoro nic innego, normalny przekaz nie dociera do zakutego tępego żoliborskiego łba kretyna z kłakami w nosie. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Donald Tusk ✔ @donaldtusk
W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.


http://polityczek.pl/uncategorised/5955 ... ofa-polski

I jeszcze coć czego nie widział pan płaszczak. Media zauważyły?
http://polityczek.pl/uncategorised/5954 ... ie-zauwazy

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 17:29 
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Waltz Gronkiewicz wysłała wniosek do zbyszka ziobro dotyczący delegalizacji onr-u. :lol:

Paradnie :lol:

Kurwa - kiedy rządzili to gdzie byli?

pis, który mruga okiem jak stara kurew do onr-u ma zdelegalizować onr?

https://www.wprost.pl/kraj/10086191/pre ... istra.html


Porównanie kogoś do starej kurwy jest wyrazem głębokiej pogardy, a jak reagują Ci, którym mówi się - gardzę Tobą?

My Polacy chuja razem stworzymy, jesteśmy niezdolni do współdziałania, nie mamy mentalnej możliwości uwolnienia się od wzajemnych oskarżeń, wzajemnej nienawiści, wzajemnej pogardy, nie potrafimy się wzajemnie szanować. Nasze życie to nieunikniona katastrofa.



Krystek, ty stara kurwo! ;)


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2017, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
older pisze:
Krystek, ty stara kurwo! ;)


Już się domyśliłem, że z gardzącymi sobą wzajemnie i na każdej płaszczyźnie ludźmi niczego nie osiągnę. Ciężko mi jeszcze zaakceptować nieuchronną nędzę ale co poradzisz? Głową nieustająco odbudowywanego muru nie przebiję.

Myślę, że jesteście warci PISu

Co za beznadzieja! Zauważyłem, że wszystkie dziady chorują jednocześnie na świętą rację i z nienawiści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2017, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
krystkon pisze:
canislupus pisze:
Tylko takie idywiduum obecnie czuje się bezkarne, ma ciche przyzwolenie rządzących jak i kościelnego establishmentu. Najważniejsze, że chce Boga, a cała faszystowska otoczka to tylko takie "frywolne" spontaniczne świętowanie. Rządzący wiedzą, że to dzięki takim "patriotom" posiadają nie mały kapitał polityczny, aby utrzymać wysokość słupków poparcia mogą wcielić go w swoje szeregi. We "wolsce" taki scenariusz jest całkiem możliwy.


Przede wszystkim rządzący są w pełni zgodni z faszyzujacymi narodowcami i nie ma w tym żadnego fałszu.

Tak to już jest kiedy lewactwo dopuszcza do przejęcia świata w posiadanie przez Google, Apple, Microsoft, Amazon i Visacard.

Faszyzujacy narodowcy to zwykły ruch robotniczy wyrażający niezadowolenie zdominowanych i zredukowanych roboli zdradzomych przez lewicę.

Fakt, lewica zapomniała o szarym obywatelu i zaplątała się w "różnej maści wolności", ale to wygląda na "powtórkę z rozrywki" z narodowym socjalizmem w tle. Podsycanie fobii doprowadza do starć, od ulicznych przepychanek po zbrojne odwety. Efekt widziałem w Jugosławii, nie chodzi mi o wymiar polityczny tylko społeczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 94  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group