forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 18:43 
jakaś pizda właśnie ryczy z powodu kary nałożonej przez krrit prawdziwej telwizji tvn za transmisję jakiejś ustawki i wmawianie ludziom, że to prawda... cała prawda.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 19:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Pimpuś a nie widzi Pan tu sprzeczności? O ile mi wiadomo TVN pokazywało to co dzieje się w sejmie w ramach swojej misji informowania społeczeństwa. Komentarz też jest sprawą wolności słowa. A TVP co nadaje, tylko prawdę? Nie widzi Pan w tej całej sytuacji tego, że to co się wydarzyło to początek represji wolnych jeszcze, mediów? Uważa Pan, że to w porządku? A tak już od siebie dodam - TVN to stacja z kapitałem USA, komu więc zrobiono kolo pióra? Uważam również, że ta sprawa odbije się Polsce czkawką. Już są zapowiedzi w Brukseli. Poza tym, kiedy właściciel wynajmie swoich prawników to ta cała KR... coś tam pójdzie z torbami i nam się przy okazji dostanie.

Niech Pan również weźmie pod uwagę to, że zaczęło się od słów "kochany panie marszałku, muzyka łagodzi obyczaje", a nie od wystrzału z Aurory. Puczem nazwali to pisiaki. Nie kto inny.


Poza tym Panie Pimpuś, to ta cała maskarada umocni TVN pod względem oglądalności na pierwszym miejscu w Polsce. To bez dwóch zań. Niech robią tak dalej. Zapewne stacja jako pierwsza prześladowana przez reżim stanie się znana na świecie i jako taka będzie opiniotwórcza. Czyli same plusy. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
jakaś pizda właśnie ryczy z powodu kary nałożonej przez krrit prawdziwej telwizji tvn za transmisję jakiejś ustawki i wmawianie ludziom, że to prawda... cała prawda.


Będzie ryczeć jak ranny łoś gdy tvn zabiorą koncesję, czy tam postraszą. Koncesja nie jest wieczna i służy do dyscyplinowania, nie jest przypisana do jednej stacji.
Nikt z zewnątrz nie ma nic do gadania poza ITU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kara jest nieuzadniona.
W żadnym punkcie raportu nie wykazano, że TVN przekłamał.
Sam na nich nie raz wieszałem psy, gdy kłamali.
Teraz to jednak tylko kara za niewygodną prawdę.
Czyli zwykła bolszewicka cenzura.
A bolszewikami się brzydzę.

Już nie wspomnę o tym, że, póki co, jest wolność słowa w tym chorym kraju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pantryglodytes pisze:
ladaco pisze:
jakaś pizda właśnie ryczy z powodu kary nałożonej przez krrit prawdziwej telwizji tvn za transmisję jakiejś ustawki i wmawianie ludziom, że to prawda... cała prawda.


Będzie ryczeć jak ranny łoś gdy tvn zabiorą koncesję, czy tam postraszą. Koncesja nie jest wieczna i służy do dyscyplinowania, nie jest przypisana do jednej stacji.
Nikt z zewnątrz nie ma nic do gadania poza ITU



I tu się zgodzę z Panem Małpą reżim może zajumać koncesję każdemu. Być może będzie to pierwszy przykład zapowiadanej wojny z mediami. Tylko czy to o to chodzi Panie Małpa? Niech Pan powie, o to?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Koncesja jest przywilejem, układnemu względem władzy przyznana być może.
Jako układnemu została przyznana na odchodnem, (tvn miał szczęście) we kwietniu 2014r wieczna nie jest wygasa w 2024 we kwietniu, no chyba że zostanie cofnięta. :roll:
Na skutek działań nadawcy, przyczyna? negatywny wpływ, na? obronność, kulturę, bezpieczeństwo, czy tam inną inszość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pantryglodytes pisze:
Na skutek działań nadawcy, przyczyna? negatywny wpływ, na? obronność, kulturę, bezpieczeństwo, czy tam inną inszość.


:lol: :lol: Niech Pan nie rozśmiesza ludzi. Poza tym wyobraża sobie Pan, żeby sojusznik sojusznikowi zrobił taki pstrynk? :D To już jest afera i to wywołana głupota pisowską. No ale uzaje - Pan należy do tych ludzi co majom taki zupełnie inny obglond sytuacji. Coś co niekoniecznie podoba się pozostały Panu siem podobie. Tak niechture majom :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Koncesja jest przywilejem, układnemu względem władzy przyznana być może.
Jako układnemu została przyznana na odchodnem, (tvn miał szczęście) we kwietniu 2014r wieczna nie jest wygasa w 2024 we kwietniu, no chyba że zostanie cofnięta. :roll:
Na skutek działań nadawcy, przyczyna? negatywny wpływ, na? obronność, kulturę, bezpieczeństwo, czy tam inną inszość.


Mój Bozku o szczęście niepojęte, że mamy Internet, umożliwiający olanie ciepłym moczem wszystkich scentralizowanych nadawców.
Gdyby nie Internet też pewnie ogladalbym TVN i myślał ideami tam wyrazanymi jako jedynie słuszne a tak, nie widziałem tego już od nie pamiętam nawet kiedy.
Muszę się jeszcze oduczyć onetu by poznawać już tylko mniejszoaciowe idee powszechne już całkowicie moczem, bo są dobre tylko dla człekokształtnych.

A tak mi się jeszcze kojarzy z tą kulturą, obronnościa i bezpieczeństwem, że homo sapiens nie ma przecież wrogów naturalnych czy jednak ma? Bo sam już zgłupialem. Kto przed kim będzie się bronił? Polak przed Niemcem? Komunista przed kapitalistyczmym reakcjonista? Żyd przed katolikiem?
I to ma być rzekomo moje prawo. Ja pierdole. Czlekokszaltni stanowią mi zasady i jeszcze w imię woli Ojca i Syna i Ducha Swietego gotowi są je przemocą ode mnie egzekwować. A ja będąc przez człekokształtnych realnie zagrożony muszę im ulegać, jeśli chcę przetrwać.


Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 20:49 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Mnie siem nie podobie to jedna z wersji rzeczywistości i niekoniecznie zostanie zrealizowana, a zrealizowana może być gdy będzie wygodna lub gdy się opłaci, komu nie wiem, zainteresowanych mnóstwo być może, politycznie finansowo czy tam jakim mixem, zmiennych jest wiele a kierunek widać. Taki JP Morgan głupi nie jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 12 gru 2017, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Mnie siem nie podobie to jedna z wersji rzeczywistości i niekoniecznie zostanie zrealizowana, a zrealizowana może być gdy będzie wygodna lub gdy się opłaci, komu nie wiem, zainteresowanych mnóstwo być może, politycznie finansowo czy tam jakim mixem, zmiennych jest wiele a kierunek widać. Taki JP Morgan głupi nie jest.


Ja uważam, że jednak jest trochę głupi bo nieumiarkowana chciwość prowadzi do zguby. Wielu Żydów swego czasu chciało oddać wszystko, żeby tylko przeżyć ale było już za późno. A wystarczyło, zeby tego wszystkiego nie zdobyli a przeżyliby w szczęściu. Ale nie potrafili się sami ograniczyć i zapłacili za to wysoka cenę.

To, ze ktoś pozyje przez 30 lat na bogato na krwawicy bezsilnych roboli nie znaczy, ze nie zaplaci za to bardzo wysokiej ceny na koniec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group