forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 18:06 
zjebie Ryszarda..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Istnieje małe, ale jednak prawdopodobieństwo, że ewentualny - enty w kolejce następca tronu, urodzi się czarny.
I co powie na to Hiacynta Bukiet?


I będzie miał piórka w dupie?

Podobno na weselisku przygrywać ma Zenek Martyniuk.

Chodzi jednak o to co to kurwa ma być? Co nas obchodzi ślub jakiegoś tam rudego angola. A od kilku tygodni polskie media napierdalają o tym jakby im w gacie mysz wpuścił. Dziś było apogeum a pewnie jeszcze przez tydzień będą przeżywać jak mrówka okres.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 19:08 
Boruch pisze:

Chodzi jednak o to co to kurwa ma być? Co nas obchodzi ślub jakiegoś tam rudego angola.


A powinno obchodzić Rebe, bo takie z pozoru nieistotne sprawy, jak zgoda brytyjskiej monarchini
na ślub swojego wnuka z rozwódką i do tego mieszanej rasy jest dowodem, że nawet tak trwający
przy swojej tradycji kraj jakim jest Wielka Brytania się zmienia. Jeszcze dekadę wstecz, nikt by
złamanego pensa nie postawił, że ewentualny następca tronu ożeni się z mulatką i rozwódką.
Natomiast Polska zdąża w kierunku przeciwnym i tak jak jeszcze niedawno prezydentem Polski był
socjalista i nienachalny katolik, tak obecnie ateusz, lub innowierca, rozwodnik, pedał, lub komuch,
nie mają najmniejszych szans. O tym, żeby był nim murzyn, albo kobieta - zapomnijmy. Mój kolega
mający dziewczynę mulatkę, na każdym kroku słyszy pytanie, czy nie mógł sobie normalnej znaleźć.
I ja onych pytaczy rozumiem, bo o ile "czekoladka" do ruchania się nadaje, to przecież do małżeństwa już
nie, bo może przecież zaciążyć i co? Jak taki czarny jak smoła pysk, do białej jak dupa anioła alby komunijnej dopasować?
To ma być Szanowny Rebe.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie żebym ja Panu Panie WLR co wypominał. Broń bobrze. Ale dla takiego jak ja Panie WLR to, że taka Megan posiada ciemną karnację na buzi i pupie i w ogóle i do tego jest rozwódką, i wychodzi za rudego białasa z WB rodu królewskiego, to dla mnie jest sprawą normalną. Nawet nie myślałem w tych kategoriach co Pan. Znaczy, że ja jestem już inaczej ucywilizowanym Polakiem. Ale zapewne w tym co Pan napisał jest racja.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 20:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Prawdziwy Polak i ucywilizowany?
Terażeś wymyślił oxymorona. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 20:52 
Panie Rebe, to nie jest ważne co Pan pomyślałeś, ale co pomyślałby statystyczny Polak.
Dla mnie takie małżeństwo jest jak najbardziej normalne i właśnie dlatego widzę jak
bardzo Polska odstaje od cywilizowanego świata, że wielu Polaków wokół jest tym
zaszokowanych. Ja jestem, ale ich szokiem. Nie pomyślałbym jeszcze niedawno, że
skostniała brytyjska monarchia, okaże się bardziej postępowa od naszego przenno
- buraczanego społeczeństwa. Opowiem pewną historyjkę.

Otóż siedziałem kiedyś w nadmorskiej smażalni opychając się truchłem flądry, obficie
topionym w piwie, w towarzystwie znajomych po fachu. Takie spotkanie w interesach,
ale na luziku. Alejką szły dwie dziewczyny tak ok.20 lat. Jedna wysoka, długonoga z
burzą kręconych, czarnych włosów i cerą oraz urodą wskazująca na kubańskie lub w
podobie pochodzenie, a druga przysadzista blandyna o postawie i powabie Beaty Kępy.
- Jak ona się nie wstydzi z nią chodzić - mówi w pewnym momencie i z grymasem
obrzydzenia jeden z moich współbiesiadników.
- E, taka brzydka nie jest, a poza tym zasada taka, że ładna zazwyczaj ma brzydsze
koleżanki - odpowiadam.
- Ale o czym ty gadasz - dopytuje "prawdziwy Polak"?
- No o blondynie - mówię.
Na to on aż pokraśniał i mówi: Z tą czarną, że się nie wstydzi łazić!
Może ja mam po prostu pecha spotykać debili, ale zdaje mi się, że taka jest Polska.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Panie Rebe, to nie jest ważne co Pan pomyślałeś, ale co pomyślałby statystyczny Polak.
Dla mnie takie małżeństwo jest jak najbardziej normalne i właśnie dlatego widzę jak
bardzo Polska odstaje od cywilizowanego świata, że wielu Polaków wokół jest tym
zaszokowanych. Ja jestem, ale ich szokiem. Nie pomyślałbym jeszcze niedawno, że
skostniała brytyjska monarchia, okaże się bardziej postępowa od naszego przenno
- buraczanego społeczeństwa. Opowiem pewną historyjkę.

Otóż siedziałem kiedyś w nadmorskiej smażalni opychając się truchłem flądry, obficie
topionym w piwie, w towarzystwie znajomych po fachu. Takie spotkanie w interesach,
ale na luziku. Alejką szły dwie dziewczyny tak ok.20 lat. Jedna wysoka, długonoga z
burzą kręconych, czarnych włosów i cerą oraz urodą wskazująca na kubańskie lub w
podobie pochodzenie, a druga przysadzista blandyna o postawie i powabie Beaty Kępy.
- Jak ona się nie wstydzi z nią chodzić - mówi w pewnym momencie i z grymasem
obrzydzenia jeden z moich współbiesiadników.
- E, taka brzydka nie jest, a poza tym zasada taka, że ładna zazwyczaj ma brzydsze
koleżanki - odpowiadam.
- Ale o czym ty gadasz - dopytuje "prawdziwy Polak"?
- No o blondynie - mówię.
Na to on aż pokraśniał i mówi: Z tą czarną, że się nie wstydzi łazić!
Może ja mam po prostu pecha spotykać debili, ale zdaje mi się, że taka jest Polska.



Szanowny Panie WLR. Trafnie Pan spostrzega. Czyly obaj my cwaj jak tu siedzimy i Pan, i ja wyrastamy ponad statistyczny Polak.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 19 maja 2018, 21:14 
Boruch pisze:
Szanowny Panie WLR. Trafnie Pan spostrzega. Czyly obaj my cwaj
jak tu siedzimy i Pan, i ja wyrastamy ponad statistyczny Polak.


Ponad nic nie wyrastamy, boś Pan jest żyd, a ja folksbrytol.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 9:50 
Ktoś, gdzieś, kiedyś ładnie napisał, że ciesząc się i komentując ślub ludzi którzy tak naprawdę żyją z wyzysku innych, nie jesteśmy godni do mówienia o jakiejkolwiek wolności. Viva la PiS!!!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 20 maja 2018, 10:33 
:D :D :D :D :D

Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group