forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 167  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 06 gru 2018, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
wa ma pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Są w "Solidarności" osobnicy bardziej kontrowersyjni od zboka - pedofila?
Naprawdę ciekawe towarzystwo tam się zgromadziło. :lol: :lol:

ŚNIADEK O KS. JANKOWSKIM: MAMY IKONY SOLIDARNOŚCI DUŻO BARDZIEJ KONTROWERSYJNE

http://polityczek.pl/uncategorised/9508 ... AdyGt7x5mc


A czego po takiej kanalii jak solidaruch Śniatek można sie spodziewać, że pierdnie coś krytycznego na temat jednego z czarnej vatykańskiej bandy ?


Z tego co powiedział Śniadek wynika że on a i wielu innych, będących "u władzy" lub o nią się ocierających, zdaje sobie sprawę że Kościół Katolicki oddał ducha i przestał istnieć, na Soborze watykańskim Drugim.
To był koniec, nie początek czy tam "reforma" Koniec!
To co pozostało, ocenić można tylko wtedy gdy ktoś ma ochotę wniknąć głębiej.
Wtedy dopiero można dostrzec kulisy manipulacji.
Nie ma sensu o tym się rozpisywać.
Związki z solidarnością, Polską, to wierzchołek góry lodowej.
Tu chodzi o coś znacznie większego, wystarczy przypomnieć kim rzeczywiście był tzw polski papież.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 06 gru 2018, 19:19 
Maupa, co tu sie odjaniepawla?! Obświeć mnie kim był ten papiesz! Co on takiego robił oprócz ludobujstwa w Afryce? Kajak wyruchał na spływie, czy kondomy wrzucał do wody aby jak w Afryce dawać dostęp do AIDS? :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 06 gru 2018, 22:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Pewnie Żydem, krypto-Żydem był ten "tzw polski papież".
Jak wielu innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 06 gru 2018, 23:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Najwazniejsze ze kosciol prawdziwy, torunski ma sie dobrze i zadnych mi tu insynuacji o powiązaniach z zydostwem sobie nie zycze.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 0:26 
older pisze:
Maupa, co tu sie odjaniepawla?! Obświeć mnie kim był ten papiesz! :)


Mnie kiedyś wpadła w ręce książka z listami Jotpedwa do kumpla. Siedziałem se w kiblu
nie u siebie i z braku jakiej naklejki na szamponie, albo folii od srajtaśmy, zacząłem dzieło
to wiekopomne przeglądać.
Był tam list z czasów, kiedy młody Lolek za okupacji pracował w zakładach chemicznych Solvay
w Krakówku, przez teren których wiodły tory do Konzentrationslager Plaszow bei Krakau, którymi
codziennie jechały transporty żydów. I pisze Lolek w rytm kół stukotu, że "tak okropna mnie nuda
dręczy, że tylko w aktorstwie znajduję zainteresowanie" - coś w tem guście.
Taka sytuacja: Okupacja. Za płotem żydy idą kominem do Bozi, dzieci płaczą w zamkniętych wagonach,
a temu się nudzi. Nie zauważa niczego bardziej wartego opisania niźli nuda i komedianctwo.
To wiele mówi o człowieku. Przynajmniej mnie się tak wydaje.

Zresztą wywindował na ołtarze Tereskę, którą teraz Hindusi odzierają z pośmiertnych zaszczytów,
za handel dziećmi na części zamienne. Pedofil Macias Maciel Degolado też był serdecznym przyjacielem.
Zresztą lista jest długa.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 2:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
WLR pisze:
older pisze:
Maupa, co tu sie odjaniepawla?! Obświeć mnie kim był ten papiesz! :)


Mnie kiedyś wpadła w ręce książka z listami Jotpedwa do kumpla. Siedziałem se w kiblu
nie u siebie i z braku jakiej naklejki na szamponie, albo folii od srajtaśmy, zacząłem dzieło
to wiekopomne przeglądać.
Był tam list z czasów, kiedy młody Lolek za okupacji pracował w zakładach chemicznych Solvay
w Krakówku, przez teren których wiodły tory do Konzentrationslager Plaszow bei Krakau, którymi
codziennie jechały transporty żydów. I pisze Lolek w rytm kół stukotu, że "tak okropna mnie nuda
dręczy, że tylko w aktorstwie znajduję zainteresowanie" - coś w tem guście.
Taka sytuacja: Okupacja. Za płotem żydy idą kominem do Bozi, dzieci płaczą w zamkniętych wagonach,
a temu się nudzi. Nie zauważa niczego bardziej wartego opisania niźli nuda i komedianctwo.
To wiele mówi o człowieku. Przynajmniej mnie się tak wydaje.

Zresztą wywindował na ołtarze Tereskę, którą teraz Hindusi odzierają z pośmiertnych zaszczytów,
za handel dziećmi na części zamienne. Pedofil Macias Maciel Degolado też był serdecznym przyjacielem.
Zresztą lista jest długa.


Skoro waść zaczął to może pociągnij nieco systematyczne, zainteresowanych trochę jest.

Zdaje się że w chwili wybuchu wojny po prostu nasz bohater się zadekował, do wojska jak to, "polak" mimo mobilizacji i szkolenia wojskowego

Obrazek


nie zgłosił się, wolał zostać dezerterem.

A jak to we Wikipedii nadają, zwyczajnie studiował nie przejmując się się wojną, trochę mu się zeszło, z nudów zapewne zainteresował się (według władz niemieckich) niespełna rozumu fanatykiem religijnym u którego zdobył wiedzę na temat religii katolickiej, której to wiedzy z domu wynieść zbyt wiele nie zdołał, po czym zadekował się głębiej, podejmując pracę dla III rzeszy.

No ale nie przeszkadzam, nawijaj Pan dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 2:23 
Pantryglodytes pisze:

No ale nie przeszkadzam, nawijaj Pan dalej.


Panie Maupa, co ja tam wiem. Ot, zwyczajnie mam natręctwo czytania, które pozostawiło mi
trudne dzieciństwo bez komputra, a z książką jeno. Tedy czytam i etykiety na szamponie, a
jak tych zbraknie, nawet panakarolowe memuary. Stąd wiem, że zadekowany w Solvayu i w
bezpieczną kenkartę uzbrojon, walczył dzielnie produkując mydło - czy z żydów nie wiem.
Natomiast Pan jak widzę w temacie obeznany lepiej, więc proszę objaśnić, bom żywota tego
co komunę wraz z Bolkiem obalił ciekawy bardzo.

I jakby jakie linki - byłbym zobowiązan.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 16:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
A więc wiemy, że nie Żyd ale też nie "polak" bo dekownik albo dezerter.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 18:08 
MMM pisze:

Czekam na tablicę upamiętniającą pobyt papy papy w Modlinie :mrgreen:


A gdzie miał być papa tego Papy, jak nie w - nomen omen - Modlinie?

Chociaż z drugiej strony - Modli? Nie! Obie wersje zdają się być poprawne.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Post: 07 gru 2018, 18:23 
MMM pisze:
E tam, a CK Dezerterzy?
A tatusia miał wojskowego, podobno nawet przewinął się ten tatuś przez Twierdzę Modlin, choć potwierdzenia brak, tak sobie wyimaginowali badacze świętej rodziny
Wojtyłów, bo był tatuś na przeszkoleniu w Grudziądzu, a to rzut chomątem ;)

Czekam na tablicę upamiętniającą pobyt papy papy w Modlinie :mrgreen:
\

Może być?

Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1666 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 167  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group