forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 12:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2014, 18:19 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
ksionc pisze:
Izaak Zimmerman pisze:
Siedzi to gówno za granicą 25 lat i nie zna słowa po angielsku. Typowy polonus mieszka w śmierdzącym cebulą getcie i głosuje na PiS. Ot cała jego egzystencja. Dlaczego "polonia" ma takie spierdolone poglądy?


Vide - bielinek kapustnik. Modelowy przykład.


Niech bedzie pochwalony Panie Przewielebny !

To ze ze jakis cymbal podajacy sie za Zyda a w dodatku za anarchiste pierdoli jak nawalony to nic dziwnego. Moze fetorczyk w nowym ubranku :D Bo to ze Pan Husek to nie uwierze ...
To jednak ze Pan pod takimi pierdolami sie podpisuje i morde mna wyciera to troche dziwne. Ale jakos ujdzie.
Zeby Panu bylo weselej to uprzejmie donosze ze u mnie wszystko na odwrot. :lol: Moje Salcie ani cebuli ani czosnku nie trawi a ja wprost uwielbiam.
I na PiS nie glosuje ...niestety :lol:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2014, 18:25 
Panie Szkodniku,
Pan nie bierz sobie Xionca za bardzo do serca, bo to może zawałem owocować!
Onże Xionc tak ma, że im bardziej ma komuś za złe to, co winien cenić, tym bardziej dyskredytuje (vide: cleopatra).

Jak Pan widzisz - nie trzeba z Polski wyjechać na stałe, żeby przywary pisowskiej polonii dziedziczyć, hehehe....
Bo te geny nie z ziemi obcej pochodzą, ale z tej naszej, Tej Ziemi ;)


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2014, 23:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
bielinek kapusciany pisze:
To ze ze jakis cymbal podajacy sie za Zyda a w dodatku za anarchiste pierdoli jak nawalony to nic dziwnego.


Odbij ode mnie, ty pierdolony , polonijny robaku ze śmierdzącej szopy na Greenpoincie albo Jackowie. Wszystkie amerykańskie kible już wymyte?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 0:00 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Izaak Zimmerman pisze:
bielinek kapusciany pisze:
To ze ze jakis cymbal podajacy sie za Zyda a w dodatku za anarchiste pierdoli jak nawalony to nic dziwnego.


Odbij ode mnie, ty pierdolony , polonijny robaku ze śmierdzącej szopy na Greenpoincie albo Jackowie. Wszystkie amerykańskie kible już wymyte?


Niech bedzie pochwalony "Izaku Cymermanie" !!!!

Wionie od pana fetor straszliwy :lol: . Nie wiem czemu tak zalosnie wylewa pan swoje frustracje .. Oj musial sie pan w zyciu tych kibli naszorowc bezliku.
Ale to nic strasznego. Zadna praca nie hanbi panie "rewolucjonisto". ALE ....jedno jest prawdziwe: byles pan niezrownowazonym, przepraszam, chujem, jestes nim i nim pozostaniesz do konca zycia.
A ja chociaz moge przestac myc te cholerne kible :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 0:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
bielinek kapusciany pisze:
Wionie od pana fetor straszliwy :lol: . Nie wiem czemu tak zalosnie wylewa pan swoje frustracje .. Oj musial sie pan w zyciu tych kibli naszorowc bezliku.
Ale to nic strasznego. Zadna praca nie hanbi panie "rewolucjonisto". ALE ....jedno jest prawdziwe: byles pan niezrownowazonym, przepraszam, chujem, jestes nim i nim pozostaniesz do konca zycia.
A ja chociaz moge przestac myc te cholerne kible :mrgreen:
AMEN


Nie, kurwa, katolu pierdolony! Masz myć te jebane kible do końca swojego zasranego życia, bo mieszkasz w USA a nie znasz słowa po angielsku.

Ale i tak kibel to pewnie dla ciebie luksus. W domu polonijnym pewnie nie macie kibli, tylko sracie za kościołem xD. Przyznam jednak, że wy katole polackie z Chicago i tak jesteście lepsi od tych jełopów z polonii na Litwie. Oni próbują wprowadzić obowiązkową religię oraz zakazać aborcji. Nic dziwnego, że świeccy Litwini mają już ich dosyć. Mam nadzieję, że polonia litewska zostanie wkrótce deportowana na Madagaskar.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 1:11 
Panie Zimmermanm czy gdyby stał się cud i stało się, to zgodziłby się Pan podjąć ciężką służbę oczyszczania ze śmiecia wszelakiego, jako szef specjalnego departamentu do spraw polonii w ministerstwie bezpieczeństwa publicznego w moim rządzie ocalenia narodu polskiego przed narodem polskim?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2014, 1:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
barycki pisze:
Panie Zimmermanm czy gdyby stał się cud i stało się, to zgodziłby się Pan podjąć ciężką służbę oczyszczania ze śmiecia wszelakiego, jako szef specjalnego departamentu do spraw polonii w ministerstwie bezpieczeństwa publicznego w moim rządzie ocalenia narodu polskiego przed narodem polskim?

Adam Barycki


Towarzyszu Zimmerman (anarchiści w związkach zawodowych też mówili sobie towarzyszu). Pracować w państwowym urzędzie, jako anarchosyndykalista nie chce i nie mogę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 2:26 
Szkoda, wielka szkoda. Gdyby doszło do cudu, w pierwszej kolejności musiałbym zlikwidować Pana, a dopiero potem przetrzebić ogłupiały naród.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2014, 3:59 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
barycki pisze:
Szkoda, wielka szkoda. Gdyby doszło do cudu, w pierwszej kolejności musiałbym zlikwidować Pana, a dopiero potem przetrzebić ogłupiały naród.

Adam Barycki


Niech bedzie pochwalony Panie Barycki !

Ladnie Pan to powiedzial ale ten smierdziel fetor podszywajacy sie pod cudze nazwisko jest zbyt tepy aby cokolwiek zrozumiec. Obawiam sie rowniez ze likwidowanie tego typu ludzi jest niemozliwe. Sam Lawrentij Beria by niedalby rady. Oni sie legna jak muchy na gownie. Taki typ czlowieka. :D
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 4:03 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
ryba pisze:
Panie Szkodniku,
Pan nie bierz sobie Xionca za bardzo do serca, bo to może zawałem owocować!
Onże Xionc tak ma, że im bardziej ma komuś za złe to, co winien cenić, tym bardziej dyskredytuje (vide: cleopatra).

Jak Pan widzisz - nie trzeba z Polski wyjechać na stałe, żeby przywary pisowskiej polonii dziedziczyć, hehehe....
Bo te geny nie z ziemi obcej pochodzą, ale z tej naszej, Tej Ziemi ;)


Niech bedzie pochwalony Pani Rybo !

Ja ino nie wiem co Przewielebny ma mi do zarzucenia ??? Co on ma mi za zle ??? Bo w gruncie rzeczy to poglady mam ( z duzym prawdopodobienstwem ) bardzo podobne jak i on.
O fetorkowskim nie pisze bo to wariat z urodzenia.
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group