forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2015, 22:42 
Absolutnie zgadzam się z Panem Skorpionem, prawo musi być respektowane, inaczej zdrowemu społeczeństwu grozi straszne niebezpieczeństwo. W takich USA są stany, w których za trzecie złamanie prawa, obligatoryjnie wymierzany jest najwyższy wymiar kary. Jeden obywatel USA złamał trzy razy prawo i już od dwudziestu lat odsiaduje wyrok dożywotnego więzienie, jako recydywiście nie przysługuje mu prawo do wcześniejszego zwolnienia. Ów zdegenerowany przestępca tak strasznie zagrażający zdrowemu społeczeństwu, kiedy miał trzy lata, dopuścił się strasznej zbrodni, molestował koleżankę w przedszkolu, za którą to zbrodnię stanął pierwszy raz przed sądem, w wieku czterech lat dopuścił się perfidnej kradzieży, ukradł koledze w przedszkolu batonik i perfidnie go zżarł. Za trzecim razem, wlazł przez jaki otwór do bufeciku przedszkolnego i skradł uczciwemu i przyzwoitemu społeczeństwu kilka słodyczy. Takiej zbrodni nie mogło uczciwe i przyzwoite społeczeństwo dalej pobłażać i skazało zbrodniarza na uczciwej i przyzwoitej tkance społecznej na dożywocie. I bardzo dobrze, niech bydlę zdechnie w więzieniu, aby już nigdy nie mógł zagrozić bezpieczeństwu uczciwości i przyzwoitości Pana Skorpiona.

Adam Barycki

PS. Jako człowiek uczciwy i przyzwoity, nie mogę pozwolić na tolerowanie swojej tu powyższej zbrodni drwiny z prawa ludzi uczciwych i przyzwoitych, dlatego sam zawiadamiam prokuratora o popełnionej przeze mnie zbrodni i domagam się dla siebie za tę ohydną zbrodnię konfiskaty całego swojego mienia, jak również grzywny w wysokości co najmniej pół miliona z zamiana na areszt liczony po 10 złotych za dzień, co pozwoli mi przebywać w areszcie 1370 lat. Mam nadzieję, że taki wymiar kary dla mnie za moją zbrodnię, usatysfakcjonuje Pana Skorpiona.


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 8:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
No.
Bo już myślałem, że pojechałeś Pan w pizdu, do Kisłowodska.
I kto by się wówczas troszczył o ludzkość, Puszkin?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2015, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Burżuj pisze:
Jednak wątpliwa jakość takich badań jest faktem ...
Zgadzam się, ale od tego jest instruktor nauki jazdy oraz egzamin teoretyczny, żeby zweryfikować jakość badań (*).
Instruktor przecież zauważy, że kaleka ładuje mu się za kółko i go wydupczy z auta / półgłówek nie przejdzie
żadnego testu z przepisów o ruchu drogowym. To, za czym optuje Skorpion13, a mianowicie:
Skorpion13 pisze:
Za jazdę bez uprawnień - grzywny od 5 tysi w górę i ewentualnie przepadek narzędzia przestępstwa.
... Prowadzi prostą drogą do samowoli urzędniczej, czego przykłady i bez tego widzimy na co dzień.
Dlatego napisałem wcześniej - policjant ma prawo zastrzelić na miejscu - bo, po kiego grzyba bawić się w półśrodki?
Kolesia bez prawka (bandytę) zastrzeli a furę lub motocykl wstawi do swojego garażu i całuj go w dupę.

Skorpion13 pisze:
Gdzie indziej w świecie funkcjonują takie regulacje (...)
Gdzie indziej tak, ale tam nie ma gangsterów w mundurach, mafii komorniczej oraz wydrwigroszy w białych kitlach.





(*) Lekarza podpisującego "pozytywne orzeczenie za dwie stówki" po drugim lub trzecim takim numerze w łatwy sposób zidentyfikować.
Gdyby nie ogólnie panujące olewactwo, po stwierdzeniu korupcji (tak, to jeden z jej objawów) ten lekarz z dnia na dzień powinien zostać
niewykwalifikowanym robotnikiem budowlanym! Kilka takich degradacji w środowisku lekarskim skończyłoby raz na zawsze te machloje.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2015, 10:02 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Brawo polsy kierowcy!
Dzieki waszej moralnej postawie i umiejetnosciom Polska jest na pierwsym miejscu w Europie w kategorii wypadkow drogowych.

Tylko ten koscielny rzad stara sie swoimi przepisami narzucanymi nie wiadomo dlaczego zwalczac teorie ewolucji.
Puscic wszystko na zywiol, korki na ulicach znikna. I bezrobocie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2015, 10:25 
Kutas.Pompejusz pisze:
No.
Bo już myślałem, że pojechałeś Pan w pizdu, do Kisłowodska.
I kto by się wówczas troszczył o ludzkość, Puszkin?


Nie pojechałem do Kisłowodska, a do Zełwąg, tam w knajpie przez dwa dni piłem i patrzyłem w zadumie na jezioro. Dumałem nad losem Polski i olśniło mnie – jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Ćwierć wieku trwał znojny wysiłek polskich patriotów, aby przygotować Polskę do wielkiego skoku w dobrobyt. Najlepiej gospodarka rozwija się po wojnie, jednak, aby można było po wojnie stawiać na nogi zrujnowaną gospodarkę, musi być pierwej zrujnowana, sama wojna może nie wystarczyć do solidnego zrujnowania gospodarki, dlatego naszą mądrą przebiegłością doprowadziliśmy nasza gospodarkę do ruiny, aby mieć pewność, że jak już rozpoczniemy wojnę, to po wojnie na pewno będziemy musieli stawiać na nogi zrujnowana gospodarkę. Dlatego nareszcie już możemy rozpocząć wojnę i dlatego dla większej pewności będę głosował jednocześnie na obydwu kandydatów, aby po wojnie stawiać na nogi zrujnowaną gospodarkę i wespół z polskimi patriotami przeć ku jeszcze lepszemu dobrobytowi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 10:32 
Pod względem wypadków drogowych- ścisła czołówka.
Zdobycie prawa jazdy chyba najtrudniejsze w Europie.
Coś nie halo chyba w tym kraju...


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 10:43 
dr. Agon pisze:
Pod względem wypadków drogowych- ścisła czołówka.
Zdobycie prawa jazdy chyba najtrudniejsze w Europie.
Coś nie halo chyba w tym kraju...

Aler z ....
KIM lub
CZYM - oto jest pytanie...
Mnie uczyli, że zazwyczaj winien jest człowiek...
A nasi dżygici na czterech kołach bywają sławni w Europie... :lol:


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 11:14 
Skorpion, czy uważasz, że różnimy się od Czechów, Holendrów, Irlandczyków, czy Portugalczyków?
Po takiej np. Republice Irlandii jeździ kilkaset tysięcy ludzi, którzy prawo jazdy dostali bez zdawania jakichkolwiek egzaminów. Bez kursów, szkoleń i jakoś się nie pozabijali.


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 13:11 
Ja tak uważam. Do poruszania się w przestrzeni społecznej bez instrukcji potrzebna jest świadomość społeczna, a moja chata skraja i niech sobie każdy rzepkę sam skrobie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2015, 13:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
barycki pisze:
Kutas.Pompejusz pisze:
No.
Bo już myślałem, że pojechałeś Pan w pizdu, do Kisłowodska.
I kto by się wówczas troszczył o ludzkość, Puszkin?


Nie pojechałem do Kisłowodska, a do Zełwąg, tam w knajpie przez dwa dni piłem i patrzyłem w zadumie na jezioro. Dumałem nad losem Polski i olśniło mnie – jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Ćwierć wieku trwał znojny wysiłek polskich patriotów, aby przygotować Polskę do wielkiego skoku w dobrobyt. Najlepiej gospodarka rozwija się po wojnie, jednak, aby można było po wojnie stawiać na nogi zrujnowaną gospodarkę, musi być pierwej zrujnowana, sama wojna może nie wystarczyć do solidnego zrujnowania gospodarki, dlatego naszą mądrą przebiegłością doprowadziliśmy nasza gospodarkę do ruiny, aby mieć pewność, że jak już rozpoczniemy wojnę, to po wojnie na pewno będziemy musieli stawiać na nogi zrujnowana gospodarkę. Dlatego nareszcie już możemy rozpocząć wojnę i dlatego dla większej pewności będę głosował jednocześnie na obydwu kandydatów, aby po wojnie stawiać na nogi zrujnowaną gospodarkę i wespół z polskimi patriotami przeć ku jeszcze lepszemu dobrobytowi.

Adam Barycki



Godne to i sprawiedliwe. Niestety ja nie mogę sobie pozwolić na taką nonszalancję. Jako człowiek odpowiedzialny zamierzam ponownie oddać głos na Pana magistra Mariusza Pudzianowskiego. W przypadku gdyby komisja jak zwykle nie umieściła go na liście, jak zwykle dopiszę go osobiście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group