forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 8:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 paź 2014, 1:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Ale to chyba tylko do śmietnika trzeba podpisywać, no bo do lasu albo w rzeczkę to nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2014, 2:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
piotrek pisze:
Ale to chyba tylko do śmietnika trzeba podpisywać, no bo do lasu albo w rzeczkę to nie?

Do lasu i do rzeczki pod[pisuje tylko gupek, bo stamtąd łatwo go wyłowi "strasz" leśna , albo wodna (rybacka).

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2014, 6:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
Edmund Bared pisze:
v.2 pisze:
Ty się Edzio weź i uspokój, bo znowu zawała dostaniesz, a jak będziesz się podpisywał nie swoim, to Cię do pudła wsadzą takie to będą niebieskie Baredy :lol: :lol: :lol:
i jako były glina dobrze o tym wiesz, urzędasy tylko Cię ostrzegają, bo nie wiedzą, że Ty akurat maturę masz.
(odróżnić od natury)

Tym urzędasem ostrzegającym jesteś ty?
jestem Mundkiem .To mnie satysfakcjonuje. jeśli zaś chcesz mnie posadzić za to co pisze to zajrzyj jeszcze na Facebook i twitter. Ponadto oprócz matury skończyłem WSO Szczytno czyli wyższą milicyjną szkołę zawodowa i Akademię Spraw Wewnętrznych uzyskując tytuł magistra nauk politycznych. Z tego wynika człowiek świadomy tego co pisze.Nie powiem fachowiec profesjonalista.Urzędasie do roboty.Moja ocena: jesteście gówno warci. :twisted:



Edzio... tak nawiasem mówiąc, to mimo tej akademii Ty jesteś gówno warty i wcześniej niewiele więcej paląc opony i wysypując zboże na tory, a jak wiatr zawiał, to łatwo Cię przeorientował :lol: :lol:
no nic ... serdecznie pozdrawiam i popij to melisą :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-podnosi-oplaty-za-abonament-radiowo-telewizyjny_1

Opłata abonamentowa nie jest w ogóle fer i powinni ja płacić jedynie osoby które oglądają telewizję z dekodera naziemnego Po pierwsze nie każdy ogląda telewizję tzw państwową. Ponadto są różne programy i różny do nich dostęp. . Jeśli ja jestem klientem kablówki vectra w określonym pakiecie powinienem płacić tylko za te programy do których mam dostęp i to za mnie powinna regulować kablówka jak to czyni za inne programy. Jest jeszcze jeden szczegół. ja osobiście ne oglądam TVP w ogóle ale są ludzie którzy wybiórczo nie oglądają o z uwagi na fałszerstwa TVP Historia oraz nie oglądają TVP Religia. TVP Polonia i szczekaczki Biełsat . Każdy winien mieć możliwość zgłoszenia tego kablowce, ktora wyłączy dostarczanie okreslonych kanałów TVP lub poszczególnych stacji i będę miał świadomośc, ze jako obywaŧel nie jestem okradany przez hieny medialne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 18:13 
Abonament za tzw. publiczną TV płaci się chyba we wszystkich państwach Europy.
W czym zatem problem????


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2014, 18:21 
Więcej tych pytajników napierdol.
W cywilizowanym kraju publiczna telewizja nieco różni się od komercyjnych, prywatnych stacji. Między innymi treścią oraz ilością reklam. Albo też brakiem reklam.


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2014, 9:16 
W cywilizowanym kraju - wszyscy których to dotyczy - płacą abonament.
W Bolandzie - połowa co najwyżej.
Jeszcze jakieś sugestie????????/


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2014, 9:37 
A za co, kurwa, mają w Polsce płacić? :lol:
Co do sugestii, to napierdol więcej znaków interpunkcyjnych, żeby już nikt nie miał wątpliwości, że w dzieciństwie berecik był przyciasny. ;)


Na górę
  
 
Post: 03 lis 2014, 22:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wpolityce.pl/polityka/220637-szesc-nowych-limuzyn-to-nie-wszystko-sikorski-dostanie-tez-samolot-nasz-news


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 1:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Reuwen Riwlin żydowski prezydent, wywiad dla PAP http://www.pap.pl/palio/html.run?_Insta ... 1938145925
Cytuj:
Jeśli chodzi o zwrotu mienia żydowskiego również ten temat będzie obecny podczas naszych rozmów. Wiem rzecz jasna, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, jak również znam obietnice i umowy, jakie zostały udzielone i zawarte. Ta kwestia .... jest jedną ze spraw, którą poruszymy podczas tej wizyty.


Jakie to mianowicie nasza władza zawarła umowy w wyżej wymienionej kwestii? czyżby władza zapomniała o tym poinformować? czy ja już całkiem zgłupiałem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group