forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 maja 2015, 17:55 
Przestańcie kumie pierdolić jako ten kononowicz... :shock:
Głośno i bez sensu...
Wskażcie, w którym miejscu mojej wypowiedzi znajduje się greps o więzieniach...
Za piractwo - karać utratą prawa jazdy.
Za jazdę bez uprawnień - grzywny od 5 tysi w górę i ewentualnie przepadek narzędzia przestępstwa.
Jeżeli autko pożyczone - niechaj dobry wujcio po sądach włóczy się z pożyczającym.
Ament.
Gdzie indziej w świecie funkcjonują takie regulacje i nikt z tego powodu nie rozdziera szat drogi kumie. ;)


Na górę
  
 
Post: 21 maja 2015, 18:00 
Skorpion13 pisze:
Przestańcie kumie pierdolić jako ten kononowicz... :shock:
Głośno i bez sensu...
Wskażcie, w którym miejscu mojej wypowiedzi znajduje się greps o więzieniach...
Za piractwo - karać utratą prawa jazdy.
Za jazdę bez uprawnień - grzywny od 5 tysi w górę i ewentualnie przepadek narzędzia przestępstwa.
Jeżeli autko pożyczone - niechaj dobry wujcio po sądach włóczy się z pożyczającym.
Ament.
Gdzie indziej w świecie funkcjonują takie regulacje i nikt z tego powodu nie rozdziera szat drogi kumie. ;)

Gdzie jest to "indziej" :?:


Na górę
  
 
Post: 21 maja 2015, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zaraz się okaże, że policjant ma prawo zastrzelić cię na miejscu.
Taka na przykład Honda Gold Wing to łakomy kąsek, nie to co
ciągnik Belarus rąbnięty przez komornika rolnikowi spod Mławy :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2015, 20:55 
stanax pisze:
Zaraz się okaże, że policjant ma prawo zastrzelić cię na miejscu.
Taka na przykład Honda Gold Wing to łakomy kąsek, nie to co
ciągnik Belarus rąbnięty przez komornika rolnikowi spod Mławy :roll:

I pochować też, żeby nie było widać skąd przyszło zdobyczne. :D


Na górę
  
 
Post: 21 maja 2015, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
WLR pisze:
Skorpion13 pisze:

Za jazdę bez uprawnień - grzywny od 5 tysi w górę i ewentualnie przepadek narzędzia przestępstwa.


Czasem jednak przepis jest debilny.
Było tak.
Zachciało się mnie zrobić prawo jazdy. Zrobiłem odpowiednie badania u felczera i zapisałem się na obowiązkowy kurs jazdy.
Zależało mi co prawda na kat. "B" ale z marszu machnąłem sobie też kurs na "A". Po kursie poszedłem na egzamin. Zaliczyłem
teoretyczny na obydwie kategorie i rozpocząłem nierówną walkę z egzaminatorem o zdanie ale nie danie. Trzy razy mnie oblali:
Za niezapięcie pasów na placu, za ręczny złośliwie podciągnięty o jeden ząbek i o dwa palce różnicy przy parkowaniu bokiem.
Trochę to potrwało i jak w końcu zdałem kat. "B", to nadeszła późna jesień i pierwsze przymrozki a więc sezon jazdy motorami
zakończono. Wiosenny sezon wypadał już niestety po upływie 6 mcy od mojego egzaminu teoretycznego, więc olałem sprawę
bo nie chciało mi się zdawać go ponownie. I tak kilka lat jeździłem samochodem, aż w wyniku kilku splotów okoliczności zostałem
posiadaczem motocykla typu "cruiser". Mam dar do jeżdżenia wszystkim co ma kółka, więc szybko ogarnąłem i ruszyłem w trasy
na prawie dziesięć lat, ale bez uprawnień.
I teraz pytanie: Czy jako kierowca samochodu i użytkownik tych samych dróg po których poruszają się motocykle, znam przepisy
ruchu drogowego by móc jeździć motocyklem, czy muszę po raz kolejny odpowiadać na debilne pytania o częstotliwość migania
kierunkowskazów i wymiar tablicy rejestracyjnej? Czy sam fakt, że mam prawo jazdy "B", odbyłem kurs jazdy motocyklem i to,
że na nim jadę bez przewracania, nie powinno wystarczyć abym mógł się nim legalnie poruszać? Czy też powinienem zapłacić
5 tysięcy grzywny i motor stracić?


Fakt posiadania prawa jazdy kat B i zaliczony kurs jazdy motocyklem, oczywiście powinien wystarczyć, ale co ja tam wiem.
Mało tego uważam że ośrodki egzaminacyjne w przypadku amatorskiego prawa jazdy są zupełnie zbędne, egzamin powinno się zaliczać tam gdzie prowadzono szkolenie, podpis i indywidualna odpowiedzialność tego który szkolił delikwenta, znakomicie wystarczy w każdym przypadku, ostatecznie to instruktor najlepiej wie kogo z pod swoich skrzydeł wypuszcza, kilera czy kierowcę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2015, 11:49 
Cytuj:
I teraz pytanie: Czy jako kierowca samochodu i użytkownik tych samych dróg po których poruszają się motocykle, znam przepisy
ruchu drogowego by móc jeździć motocyklem, czy muszę po raz kolejny odpowiadać na debilne pytania o częstotliwość migania
kierunkowskazów i wymiar tablicy rejestracyjnej?

Znowu pierdolicie czypoczy Wiarek.
Dowcip polega na innych wymaganiach dot. stanu zdrowia.
Innych wymaganiach dot. techniki jazdy.
A ustawowy termin ważności egzaminu teoretycznego ma uniemożliwić zdawanie ,,do emerytury" egzaminu praktycznego.
Kapiszi?
Czy może trzeba wyjaśnienie obrazkowe zamieścić???
a jakim byłbyś kierowcą jednośladu widać na podstawie:
Cytuj:
posiadaczem motocykla typu "cruiser". Mam dar do jeżdżenia wszystkim co ma kółka, więc szybko ogarnąłem i ruszyłem w trasy
Tego wpisu zadufka.
Zatem:
Cytuj:
e na nim jadę bez przewracania, nie powinno wystarczyć abym mógł się nim legalnie poruszać? Czy też powinienem zapłacić

Powinieneś zapłacić karę.
I to wysoką bowiem dopuszczasz się łamania prawa świadomie i z rozmysłem. A jezeli nie zdasz egzaminu i dalej będziesz posuwał jednośladem - powinieneś stracić narzędzie przestępstwa i zapłacić jeszcze wyższą karę.
Dżygitów należy eliminować. Skoro nie potrafią się dostosować do obowiązujących w kraju przepisów - niechaj zapierdalają pieszo.
----------
I jeszcze jedno.
Plujesz wiarek na beżowych którzy się nie asymilują a jedynie żerują na socjalu....
A czy ty w powyższym przypadku czymś się od nich różnisz???
Też masz w dupie obowiązujące prawo i wymyślasz sobie przywileje rodem z wypocin Mahometa. (czy inszy chmurki).


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2015, 13:40 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Jak wszyscy olewaja prawo (policjanci tez) to przytoczane argumenty nie maja sensu...Na zywiol i ewolucje sie zdac...co przezyje to sie nauczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2015, 14:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Skorpion13 pisze:
(...) Dowcip polega na innych wymaganiach dot. stanu zdrowia.
... Na przykład chorym na reumatyzm dawać prawo jazdy wyłącznie do kierowania samochodem :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2015, 14:50 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie skorpion, panu sie cos po...mieszalo, a z kumem pan moze sie wyklocac ile wlezie ale bez brzydkich wyrazow.
Pan mnie wyczuwa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2015, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Burżuj pisze:
Trzeba nie mieć rąk oraz nóg (...)
Wyobrażasz sobie delikwenta z brakującą tylko jedną kończyną, który zamierza jeździć motocyklem i idzie robić A-prawko?
Co tam kończyną - bez palców u jednej dłoni lub bez jednej stopy kierowanie motocyklem raczej też jest niemożliwe.


PS
O tym "reumatyku" napisałem dla hecy. Kierować autem może; gdy zatrzyma pojazd to jakoś się wygramoli z niego (na czworakach),
natomiast motocykl go przygniecie i dlatego Skorpion13 snuje opowieści o różnych wymaganiach dot. stanu zdrowia.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group