forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 paź 2014, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
A ustawa o ochronie danych osobowych. Komuś odbija. jeśli będę musiał podpisywać śmieci to będę podpisywał imieniem i nazwiskiem burmistrza albo podając adres policji. To jaja jak berety. W życiu jako były policjant widziałem już jaja jak berety. Mają kolor granatowy i takie będzie miał po spotkaniu ze mną urzędnik który przepis będzie próbował egzekwować.Byłoby to najlepsze ustaBILIZOWANIE SPRAWY OPŁAT ZA MEDIA

http://tvn24bis.pl/informacje,187/zanim-wyrzucisz-podpisz-opakowania-po-lekach-czy-prezerwatywach-maja-byc-podpisane,482992.html


Ostatnio zmieniony 02 lis 2014, 17:40 przez Edmund Bared, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 20:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dołączę do śmieci moje karty alkomatowe z pinami.
Bulanda się rozrasta w zamysłach swoich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 21:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
W mojej skrzynce na listy znalazłam onegdaj awizo.
Nie z poczty, tylko od tych sądowo-komorniczych przekaźników, dotyczące sasiadów, mieszkających od pięciu lat w Szwecji.
"Po upływie iluś tam dni, przesyłkę uznaje się za doręczoną".
Komu kurwa uznaje się za doręczoną?
Komu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 1:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
W mojej skrzynce na listy znalazłam onegdaj awizo.
Nie z poczty, tylko od tych sądowo-komorniczych przekaźników, dotyczące sasiadów, mieszkających od pięciu lat w Szwecji.
"Po upływie iluś tam dni, przesyłkę uznaje się za doręczoną".
Komu kurwa uznaje się za doręczoną?
Komu?

Sądu se tak uznaje sądu i ma wsiech w żopu, "trzeba golić i strzyc to bydło, a jeśli padnie zrobić mydło" za niedługo wybury samerzondowe same sie wybiorom bo som samerzondne a nam huj do tego! jest ich już piec czy sześć razy więcej niż za końcówki komuny, dadzą rade.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 5:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
A ustawa o ochronie danych osobowych. Komuś odbija. jeśli będę musiał podpisywać śmieci to będę podpisywał imieniem i nazwiskiem burmistrza albo podając adres policji. To jaja jak berety. W życiu jako były policjant widziałem już jaja jak berety. Mają kolor granatowy i takie będzie miał po spotkaniu ze mną urzędnik który przepis będzie próbował egzekwować.
http://tvn24bis.pl/informacje,187/zanim-wyrzucisz-podpisz-opakowania-po-lekach-czy-prezerwatywach-maja-byc-podpisane,482992.html

Zidiocenie polskych urzendasów osiągnęło już chyba apogeum. Nie mają nic lepszego do roboty niż wymyślać kolejne bzdety. To qrfa bandyckie państwo jednak jest.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 6:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
Ty się Edzio weź i uspokój, bo znowu zawała dostaniesz, a jak będziesz się podpisywał nie swoim, to Cię do pudła wsadzą takie to będą niebieskie Baredy :lol: :lol: :lol:
i jako były glina dobrze o tym wiesz, urzędasy tylko Cię ostrzegają, bo nie wiedzą, że Ty akurat maturę masz.
(odróżnić od natury)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 8:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
No jeśli sam GIODO się tematem zainteresował to jest nadzieja choć ja bym wolał by pomysłodawcami tego projektu z Ministerstwa Środowiska zainteresowało się grono psychologów. Bo na wyborców odsuwających od żłoba takich idiotów niestety jako pojedynczy obywatel liczyć nie mogę.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
v.2 pisze:
Ty się Edzio weź i uspokój, bo znowu zawała dostaniesz, a jak będziesz się podpisywał nie swoim, to Cię do pudła wsadzą takie to będą niebieskie Baredy :lol: :lol: :lol:
i jako były glina dobrze o tym wiesz, urzędasy tylko Cię ostrzegają, bo nie wiedzą, że Ty akurat maturę masz.
(odróżnić od natury)

V-ałku bez obrazy ale Edmund to nie Edzio, tylko Mundek lub, Mundi. Edzio to Edward, lub jak kto woli Ed.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2014, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
v.2 pisze:
Ty się Edzio weź i uspokój, bo znowu zawała dostaniesz, a jak będziesz się podpisywał nie swoim, to Cię do pudła wsadzą takie to będą niebieskie Baredy :lol: :lol: :lol:
i jako były glina dobrze o tym wiesz, urzędasy tylko Cię ostrzegają, bo nie wiedzą, że Ty akurat maturę masz.
(odróżnić od natury)

Tym urzędasem ostrzegającym jesteś ty?
jestem Mundkiem .To mnie satysfakcjonuje. jeśli zaś chcesz mnie posadzić za to co pisze to zajrzyj jeszcze na Facebook i twitter. Ponadto oprócz matury skończyłem WSO Szczytno czyli wyższą milicyjną szkołę zawodowa i Akademię Spraw Wewnętrznych uzyskując tytuł magistra nauk politycznych. Z tego wynika człowiek świadomy tego co pisze.Nie powiem fachowiec profesjonalista.Urzędasie do roboty.Moja ocena: jesteście gówno warci. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2014, 0:44 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Edmund Bared pisze:
v.2 pisze:
T
jestem Mundkiem .To mnie satysfakcjonuje. jeśli zaś chcesz mnie posadzić za to co pisze to zajrzyj jeszcze na Facebook i twitter. Ponadto oprócz matury skończyłem WSO Szczytno czyli wyższą milicyjną szkołę zawodowa i Akademię Spraw Wewnętrznych uzyskując tytuł magistra nauk politycznych. Z tego wynika człowiek świadomy tego co pisze.Nie powiem fachowiec profesjonalista.Urzędasie do roboty.Moja ocena: jesteście gówno warci. :twisted:


Niech bedzie pochwalony Panie Edmundzie !

Jeszcze nie jest zle. :D Gorzej bedzie jak nasza demokratyczna wladza zarzada aby mocz oddawac w butelki z podpisem na etykietce a w gowno wtykac wizytowke. Podobno tego nie zrobili bo glowkuja jak zidentyfikowac "pawie" przed restauracjami. Ani takiego kurestwa nie wlejesz w butelke a wizytowka zamoknie. Cos sie mowi o produkcji specjalnych kubelkow. W ramach programu Polskie Inwestycje.. Podobno ma byc dyspensa dla tych co maja sraczke :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group