forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 22 maja 2024, 6:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 paź 2014, 14:51 
klaps pisze:
czemu mam sie oddawac w rece ruskiej sprawiedliwosci?


A dlatego, że prawodawstwo rosyjskie nie poszło w ślady nowoczesnej Europy i nie każe nikomu udowadniać, że nie jest wielbłądem, a ponadto, Rosjanie są wielkoduszni i wiele potrafią wybaczyć osobnikom okaleczonym. Zauważył Pan chyba, że Rosjanie nie opluwają polskich rusofobów, a tylko przyglądają się okaleczonym ze współczuciem.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 29 paź 2014, 14:52 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 14:51 
Cytuj:
Pani Rybo, jak Pani w ogóle mogła pomyśleć, że coś pokręciłem. Nic nie pokręciłem, a tylko chciałem uświadomić Panu Klapsowi, który uważa, że to co napisał jest niewinnym figielkiem, że nawet gdyby tak było, jak uważa, to w związku z wspomnianą przeze mnie ustawą i tak będzie musiał ponieść bardzo znaczące koszty obsługi prawnej. A zrobiłem to i nie bez kozery dodam, z lubością okrutnika, którego ponad wszystko raduje dręczenie bliźniego swego we wspólnym wizerunku stworzonym na obraz i podobieństwo…

Adam Barycki

PS. Prokurator nie będzie musiał dowodzić intencji i świadomego zamiaru, a Pan Klaps będzie musiał dowodzić niewinnych intencji, nieświadomości swojej, że nawołuje i propaguje, i niewinnego kontekstu w dobrych intrncjach, czyli mówiąc krótko, będzie musiał Jego prawnik uzasadnić to, co autor (Pan Klaps) miał dobrego na myśli. A to cholernie dużo kosztuje.

PS. 2 Sama chyba teraz widzi Pani, Pani Rybi, że ta powyższa obrona Pana Klapsa siebie samego jest tak infantylna, że bez najdroższej kancelarii skończy się to dla Niego długoletnim wyrokiem odsiadki w kryminale.


No, tu się z Panem zgadzam, Panie Barycki i to w całości!

Swoją drogą, wielce uciesznym byłoby obserwować, jak się podsądny tłumaczy, że on przestępstwo popełnił w dobrej wierze, bo uznał, że czyn zabroniony jest zabroniony tylko wtedy, gdy się go dokonuje na kimś, kogo lubimy. A jak nie lubimy, to możemy popełniać, bo to nie jest przestępstwo i jako taki nie może być zabroniony :)


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
dakgor57 pisze:
Panowie, zacni, proszę,

czy nie dałoby się ograniczyć tego zajmowania się jednym kurwa niepełnosprawnym umysłowo debilem, trolem banderowskim.
I tak mu to nie pomoże. To jest naprawdę niezły wątek, a robi się z tego chwilami chujnia.

Zdaje sie ,że poniektórym najwyrażniej o to właśnie chodzi.Zamienić wątek w śmietnik.Trolować,trolować,trolować....
Wszystkim biorącym udział w tej pasjonującej wymianie inwektyw oraz paranoicznych gróźb,donosicielskich obietnic, słowem wszystkim biorącym udział w tym co Polactwo lubi przecież najbardziej,składam szczere gratulacje ,już prawie,prawie Wam się udało .Jednakże sugeruję przy tym nieśmiało,aby ten jakże polski proceder wzajemnej dyskredytacji prznieść może do wątku , "na ubitej ziemii", który niniejszym zakładam,a gdzie z "otwartymi przyłbicami" i z widłami w mocarnych dłoniach będziecie mogli sobie dowolnie ubliżac.Zaznaczam przy tym ,że absolutnie ,ale to absolutnie nie wierzę aby ktokolwiek skorzystał z oferty.
Panią Pani Rybeńko oczywiście też zapraszam- bo jakżeby inaczej.

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 15:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
Tutaj szlachetni obrońcy prawd jedynych i jedynie słusznych poglądów z otwartymi przyłbicami mogą się obrzucać wzajemnie fekaliami.Zachęcam także do aktywnej twórzości donosicielskiej lub ewentualnego umieszczania kopi donosów pisanych gdziekolwiek.

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 15:20 
Panie Klaps, Pańska linia obrony, jakoby miał Pan na myśli walczących z rządem kijowskim, jest psu o dupę potłuc, ponieważ tam walczą nie tylko Rosjanie, a i bojownicy z innych narodowości, a Pan z tej grupy wyselekcjonował do eksterminacji tylko określoną grupę narodową i to właśnie jest uznawane przez prawo europejskie za dyskryminację, a dyskryminacja jest w Europie okrutnie surowo karana z nieludzką wprost bezwzględnością.

Jednak wychodząc naprzeciw platformie porozumienia Pana Starego, mogę ulitować się nad Pańskim kalectwem, choć przyznać muszę, że okupić bym to musiał okrutną męką utraty satysfakcji z uczynienia krzywdy bliźniemu swemu, to jednak poniósłbym tę okrutną ofiarę i nie złożył zawiadomienia do prokuratury niemieckiej, gdyby Pan bardzo, ale to bardzo szczerze przeprosił za wszystko Pana Golema, a Pan Rom napisałby mi upoważnienie, że zgadza się wybaczyć Panu zbrodnie Pańskie z powodu Pańskiego kalectwa, o ile nie będzie Pan dalej pisał źle o Rosji, a w szczególności o Putinie, a nawet napisze Pan ze trzy posty pochwalne o Putinie i Rosji, i co oczywiste w jakich sześciu postach sklnie Pan kijowskich zbrodniarzy, tak z rządu, jak i z bojówek banderowskich.

Adam Barycki

PS. Panie Camoaz, Panu kryptobanderowcowi mówimy nasze stanowcze – nie.


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 15:25 
Panie Camoaz, zaraz przygotuję donos i umieszczę tu jego kopię, donos na Pana do wszystkich użytkowników wątku „Co tam panie na wschodzie”, że jesteś Pan kryptobanderowskie bydlę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Każdy kto walczy z nielegalnym kijowskim rządem i banderowskimi klapami sedesowymi ma moralne do tego prawo, zwykła ludzka uczciwość i honor wymaga tępienia hmyzów.

Na forum przed kasacją to już zamieszczałem, ale powtórzę, bo dobra rzecz. Podesłana mi przez Komandora.

https://myslnarodowa.wordpress.com/2014 ... -majdanem/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 15:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Barycki proszę mi Camoaza nie obrażać. Żądam tego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Zaproście tu klapsia.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
To nie jest metoda na hejtero trolli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group