forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 paź 2014, 9:47 
klaps pisze:
Nie Donbas to dobry region trzeba tylko wtgnac,wystrzelac ruskie swołocze i bedzie dobrze.


Panie Klaps, nie chciałem pochopnie Pana niepokoić i dlatego pierwej skonsultowałem sobie Pańską wypowiedź z prawnikiem. Teraz kiedy już mam prawną pewność, informuję Pana, że Pański wyżej cytowany wpis jest przestępstwem w świetle obowiązującego w Polsce (a i tym bardziej w Niemczech, gdzie prawdopodobnie Pan przebywa i przestępstwo owe popełnił) prawa. Użył Pan sformułowania „trzeba” , co jest interpretowane, że nawołuje Pan do eksterminacji etnicznej, a to jest w Niemczech zbrodnią bezwzględnie ściganą z urzędu. Więc właśnie poprosiłem swojego prawnika o przygotowanie zawiadomienia niemieckiej prokuratury o popełnionym przez Pana przestępstwie. Korepetycji udzielał Panu nie będę, ale nie powinien Pan oszczędzać na kosztach dobrej porady prawnej, najlepiej w drogiej niemieckiej kancelarii.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
http://kacap.blox.pl/html

Tym czasem powstance pozwolili wyjsc z okrazenia swiniam banderowskim, co szli odblokowac blokade (jakos brzmi nawet smiesznie) N32. Wyszli kolo 150 banderowcow. Pozostale na ziemi zostali. A przed wyborami czekoladowy Dzo Poroszenko kazal pomoc blokadzie N32. A tu ups... I banderowcow zlapali!

Co czekawe, banderowce wyszli pozostawiw cala bron powstancam. W Kijowie juz otwarcie zaczeli mowic o korupcji. Czyli sprzedazy broni powstancam przez armije kijowska.

http://youtu.be/XP8Uj-Yl0lA

Od 2.20 mowi ze zlapali polaka. Nie wiem czy prawda.
http://youtu.be/qjBdqlV5ckE


Ostatnio zmieniony 29 paź 2014, 10:00 przez Golem, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 9:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
barycki pisze:
klaps pisze:
Nie Donbas to dobry region trzeba tylko wtgnac,wystrzelac ruskie swołocze i bedzie dobrze.


Panie Klaps, nie chciałem pochopnie Pana niepokoić i dlatego pierwej skonsultowałem sobie Pańską wypowiedź z prawnikiem. Teraz kiedy już mam prawną pewność, informuję Pana, że Pański wyżej cytowany wpis jest przestępstwem w świetle obowiązującego w Polsce (a i tym bardziej w Niemczech, gdzie prawdopodobnie Pan przebywa i przestępstwo owe popełnił) prawa. Użył Pan sformułowania „trzeba” , co jest interpretowane, że nawołuje Pan do eksterminacji etnicznej, a to jest w Niemczech zbrodnią bezwzględnie ściganą z urzędu. Więc właśnie poprosiłem swojego prawnika o przygotowanie zawiadomienia niemieckiej prokuratury o popełnionym przez Pana przestępstwie. Korepetycji udzielał Panu nie będę, ale nie powinien Pan oszczędzać na kosztach dobrej porady prawnej, najlepiej w drogiej niemieckiej kancelarii.

Adam Barycki


Hehehe . Redakcja proszona jest o zabezpieczenie wpisów Klapsa vel klapa sedesowa i niekasowanie ich ponownie wraz całą zawartością serwerów. W innym wypadku będzie to uznane za współudział w przestępstwie i utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:34 
Golem pisze:

Hehehe . Redakcja proszona jest o zabezpieczenie wpisów Klapsa vel klapa sedesowa i niekasowanie ich ponownie wraz całą zawartością serwerów. W innym wypadku będzie to uznane za współudział w przestępstwie i utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości.


No, w każdym razie moderacja (przynajmniej w partycji ichtiologicznej) nie będzie kasować tych wpisów, choć na to zasługują.
Zostaną zachowane jako corpus delicti, a jeśli jakieś organa będą potrzebowały namiarów, to nie ma problema - czem chata bogata!


Na górę
  
 
Post: 29 paź 2014, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Sorry Rybka ale nie masz uprawnień do mówienia w imieniu właściciela. ;)

Ale za postawę obywatelska jako moderator a nawet supermoderator bardzo dziękuję.

Kijów bez wyjaśnienia przyczyn cofnął podpis swojego przedstawiciela generała Jurija Dumańskiego pod dokumentem w sprawie linii podziału między powstańcami i siłami zbrojnymi na wschodzie Ukrainy - oznajmił wicepremier proklamowanej w trybie jednostronnym Donieckiej Republiki Ludowej Andriej Purgin.

Wcześniej przy pośrednictwie OBWE i Rosji kijowskie władze i powstańcy uzgodnili rozejm od 5 września. Ponadto uzgodniono szereg kwestii dotyczących statusu Donbasu, w tym strony porozumiały się w sprawie ustalenia linii kontaktu i stworzenia wzdłuż niej 30-kilometrowej strefy bezpieczeństwa.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_29/K ... asie-4852/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tłumaczyć się będziesz w sądzie.
Tu nikogo twoje tłumaczenia nie interesują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:43 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
Wielki Wezyr pisze:
Tłumaczyć się będziesz w sądzie.
Tu nikogo twoje tłumaczenia nie interesują.



hahahahahahahahahahahahahh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Litosc!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mam nadzieję, że dobre samopoczucie cię nie opuści także w sądzie. :)

Przedstawisz swoja interpretację i może grzywna cię ominie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:48 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
Wielki Wezyr pisze:
Mam nadzieję, że dobre samopoczucie cię nie opuści także w sądzie. :)

Przedstawisz swoja interpretację i może grzywna cię ominie.



Wezyr napewno zostane osadzony! Licze sie z tym!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2014, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
klaps pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Mam nadzieję, że dobre samopoczucie cię nie opuści także w sądzie. :)

Przedstawisz swoja interpretację i może grzywna cię ominie.



Wezyr napewno zostane osadzony! Licze sie z tym!


Myślę, że nawet chciałbyś.
Pod celą miło spędzałbyś czas.... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group