forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lis 2014, 15:56 
Panie Golem, ja również jestem za odrzuceniem precz z naszego ukochanego języka znaków diakrytycznych. Jak tylko usłyszałem naszego wielkiego ojca wolności i demokracji z Gdańska, zakochałem się w jego potężnej w swojej prostocie wymowie trafiającej do milionów uczciwego i przyzwoitego ludu, a kiedy usłyszałem „nie chcem, ale muszem”, od razu wiedziałem, że diakrytyka jest podła i trzeba odrzucić ją precz. Nie ukrywam, że poszedłbym jeszcze dalej i zlikwidował rz, ch, sz, cz, dz, bo powiedz Pan, Panie Golem, po co nam szczać, kiedy o wiele wygodnie byłoby scac.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 lis 2014, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
camoaz pisze:
starykizior pisze:
Wielce Szanowny PT Panie Camoaz. Jeżeli uważasz JW Panie zwracanie się do Wmci per Ty uwłaczające........ .

Kizior
Otóż jak Ty będziesz się zwracał do towarzysza camoaza,na to nie mam wpływu żadnego i bardzo dobrze zresztą,ale z kolei jak tow camoaz będzie się zwracał do starego kiziora nie pozostaje wcale w Twojej gestii - też bardzo dobrze . Co najwyżej obaj możemy pokornie sobie wzajem sugerować pewne rozwiązania .A już na pewno przecież za despotyzm i butę uznałbyś narzucanie wszystkim innym Userom naszych upodobań i smaków ,gdyż jak na pewno pamiętasz "de gustibus non disputandum est"


Ależ gdzieżbym śmiał komukolwiek na Forum Tym Forum narzucać cokolwiek. Co najwyżej do co poniektórych mógłbym wykonać rzut granatem obronnym F-1, ale w żadnym wypadku do Ciebie Camo, albowiem jesteś tu chyba jedynym którego posty są w 100% merytoryczne. Nie jest to żadne podlizywanie się o nie. Twoje posty naprawdę są treściwe, a nie spamerskie czy typu "widzimisię".
Ten mój nieco wyszukany post do Ciebie spowodowany był Twoim nieco wcześniejszym, w którym byłeś tak jakby zbulwersowany zbyt osobistą formą zwracania się. My jako towarzysze grandowie możemy spokojnie mówić do siebie Ty.
Zauważyć należy, że wśród arystokracji hiszpańskiej przeważają zwolennicy lewicy, w tym komunistów. Oni już tak mają.
Np. księżna Medina-Sidonia (Ta Medina-Sidonia) zawsze głosuje na komunistów.
Z wyrazami etc etc.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
starykizior pisze:
Ten mój nieco wyszukany post do Ciebie spowodowany był Twoim nieco wcześniejszym, w którym byłeś tak jakby zbulwersowany zbyt osobistą formą zwracania się. My jako towarzysze grandowie możemy spokojnie mówić do siebie Ty.
Zauważyć należy, że wśród arystokracji hiszpańskiej przeważają zwolennicy lewicy, w tym komunistów. Oni już tak mają.
Np. księżna Medina-Sidonia (Ta Medina-Sidonia) zawsze głosuje na komunistów.
Z wyrazami etc etc.

Aha! Rozumiem.
My "Pares inter pares"
Tak wogóle to cieszę się,że już wróciłeś.Bo co tu gromko gamzać -brakowało tutaj Ciebie
Na marginesie Czy owa księżna Medina-Sidonia to czasem nie jest jaka niekiepska dżaga,bo jeśli tak-to może byłbyś tak miły i mnie z Nią zapoznał.Nie bądźże egoistą. Gdyż Jak każdy z krwi i kości komunista mam nieprzepartą słabość do nielichych dupek spośród krwi błękitnej.
Ps
Dzięki za komplementy.
Z wyrazami szacunku pozdrawia tow Camoaz

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Wymieniona przeze mnie księżna (bo zstępne to księżniczki, księżna może być tylko jedna) to obecnie Starsza Pani ze śladami niebanalnej urody, natomiast ta laseczka palce lizać, że daj boże amen to jej wnuczka. Mamusia też niekiepska. Na razie do Hiszpanii się nie wybieram, ale może kto wie, kto wie. Mam tam znajomych z niezłymi koneksjami w tym kilka kobitek, że mrrrmmmmm.
Skłonności prawdziwych komunistow do arystokracji płci pięknej znane nie od dzisiaj. I wice wersa. One wiedzą co dobre.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 20:07 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
starykizior pisze:
Wymieniona przeze mnie księżna (bo zstępne to księżniczki, księżna może być tylko jedna) to obecnie Starsza Pani ze śladami niebanalnej urody, natomiast ta laseczka palce lizać, że daj boże amen to jej wnuczka. Mamusia też niekiepska. Na razie do Hiszpanii się nie wybieram, ale może kto wie, kto wie. Mam tam znajomych z niezłymi koneksjami w tym kilka kobitek, że mrrrmmmmm.
Skłonności prawdziwych komunistow do arystokracji płci pięknej znane nie od dzisiaj. I wice wersa. One wiedzą co dobre.



No wiedza wiedza komusza swołocz,spójrz na losy Carskiej rodziny..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Losy carskiej rodziny mnie nie wzruszają. Nad caratem w świetle stosunków polsko-rosyjskich pochylać się nie mam zamiaru. Jedyne co mogę uznać, że rozwalenie carskiej rodziny przez bolszewików to był błąd polityczny. Car już abdykował. Należało go zapakować na angielski okręt wojenny i wysłać w diabły, tak jak wyjechalo wielu "białych" emigrantów. Nie było by całej awantury i hałasu wywołanego rozwaleniem krewniaków angielskiej i duńskiej rodzin królewskich. Wówczas miało to jeszcze niebagatelne znaczenie. Wielu "białym" dowódcom walczącym z bolszewikami też wytrącono by argumenty. Carat i tak nie miał szans na powrót do władzy.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Niezupełnie. Car na wygnaniu byłby zalążkiem prawdziwej kontrrewolucji finansowanej i zbrojonej przez monarchie i USA. I tak była przecież ale nie na taką skalę gdyby jednak carska rodzina żyła . To nie był błąd , tylko racjonalna decyzja. Można się z nią nie zgadzać ale logiczna i pragmatyczna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
Panie Golem, ja również jestem za odrzuceniem precz z naszego ukochanego języka znaków diakrytycznych. Jak tylko usłyszałem naszego wielkiego ojca wolności i demokracji z Gdańska, zakochałem się w jego potężnej w swojej prostocie wymowie trafiającej do milionów uczciwego i przyzwoitego ludu, a kiedy usłyszałem „nie chcem, ale muszem”, od razu wiedziałem, że diakrytyka jest podła i trzeba odrzucić ją precz. Nie ukrywam, że poszedłbym jeszcze dalej i zlikwidował rz, ch, sz, cz, dz, bo powiedz Pan, Panie Golem, po co nam szczać, kiedy o wiele wygodnie byłoby scac.

Adam Barycki


Panie Barycki, jak napisać np. zmażłem, we ftem cudacznem jenzyku, na koniec piszę, - zimno i ciągnie po kościach, i problem z bani, do czego zmieżam,
Ortografia jest nawykiem, często nielogicznym, ktury ludzie ociężali umysłowo nażucają bezmyślnie następnym pokoleniom, To wygodnictwo ludzi trudno pszystosowującyh się do zmian, a więc ociężałyh umysłowo. Bliski zaiste jest czas gdy "wyrobiony" harakter pisma bendzie oznaczał pochodzenie z nizin społecznych (ktoś kogo nie stać na podstawowe pomoce szkolne).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 10:20 
To prawda Panie Małpa, kiedy widzę w telewizji nasze elity, czuję się tak bardzo malutki, że musze w lustrze co najmniej dwa razy na siebie spojrzeć, żeby w ogóle siebie zobaczyć. A i forum nasze elitarne, oj elitarne.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 04 lis 2014, 19:06 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 987
ryba pisze:
Och... ten cricet jest więc taki ścicha-pęk?
Toż tu o dobro ludzkości chodzi! O dialektyczne rozpracowanie największych problemów! O dojście do consensusu, jakże trudnego, między drapieżnikami, pasożytami i saprofitami! Komisja trójstronna nie poradzi.
Tylko przejście na fotosyntezę uchroni nas od tych rozterek tragicznych. Tak mi się wydaje....

P.S.
Zdaje się, że odpowiedziałam na post, który w tzw. międzyczasie został usuniąty przez autora...
A może i dobrze!

Godnym zazdrości i bezgranicznego podziwu jest talent pozwalający na odpowiedź w odniesieniu do treści usuniętego z nienacka postu. Z
nieporównanie większym podziwem ocenić jednak należy błyskotliwą umiejętność udzielenia odpowiedzi na post, którego autor nie zamieścił na forum. A zapewne nawet nie wiedział, że post taki chce napisać. Fascynujące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group