forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 kwie 2019, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
Zaczynasz Korba manipulować. Ale to norma.
Wczoraj na placu Zamkowym w Warszawie miała miejsce biba z udziałem setek, jak nie tysięcy Hindusów, Czarnych i reszty tych, których w Polsce mordują hordy zorganizowanych bojówek faszystowskich.
Bawili się świetnie.
Trzeba było wpaść i wytłumaczyć tym młodym, szczęśliwym ludziom, jakie zagrożenie stanowi dla nich Polak.
Tak będę żyć w nieświadomości.


Aha....chyba mieli jakieś swoje święto...ale nie klęczeli.



Manipulatorku polar, czy masz na mysli Holi Color Flashmob? Jesli tak to żeś dojebal z porownaniem :lol:
Świeto radosci porownac z fanatykami religijnymi, brawo.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 15:44 
Polar jaki jest każdy widzi. :)


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 15:52 
older pisze:
Polar jaki jest każdy widzi. :)

polar pisze:
... jestem pewien...


...że przyjdziesz.

I to "każdy". Ktoś cię upoważnił do zabierania głosu w imieniu wszystkich? :)


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 16:47 
Ja pierdolę, ten to ma odloty.


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 16:53 
Ty wiruś też niezgorsze trzewiki ubrałeś.
Milusi grubasek z niewinną buśką, przeobraził się w rasowego kilera posiadaczy genów innych niż hrabiowskie. I ten szacunek do roboli i ich żon, niedostatecznie wysoko urodzonych by zostać dyrektorem NZOZ-u. Bo kto to widział pani dyrektor żoną spawacza? Zabić skurwysynów w fazie prenatalnej.

I żeby chociaż słówko o rozwoju nauki mogącej leczyć. Nie. Co to to nie. Zabijać!!!
Nie krygujcie się. Macie zielone światło. Cytaty z Main Kampf mile widziane. Może znowu modem zostaniecie. ;)


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 17:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Głupoty, ciemnoty, bezmyślności ale i fanatyzmu, zacietrzewienia, dogmatyzmu, prostych czarnych-białych poglądów, nadal nie lubię. Dlatego i Was Wirnik nieszczególnie.

Strzelać jednak nie mam zamiaru. Ani nawet kastrować... i tym się nieco różnimy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 18:08 
Komandor pisze:
Strzelać jednak nie mam zamiaru. Ani nawet kastrować... i tym się nieco różnimy.


Znacie mnie, to i wiecie, że ja prowokacyjnie zazwyczaj. Niemniej jak już jesteśmy przy temacie,
powiedzcie, bo nurtuje mnie to od dawna, a przypominam sobie mijając waszą uczelnię, co byście
zrobili, gdyby w stanie wojennym kazano wam pomaszerować znowu na ten nieodległy most na
Stoczni i otworzyć ogień do stoczniowców? Naprawdę nie braliście pod uwagę powtórki wydarzeń
z 70 roku? Odmówilibyście rozkazu odwracając się na pięcie? Otóż moim zdaniem, wojna to nie
tylko bieganie z luśnią, czy pływanie na zardzewiałej łajbie, ale nazbyt często właśnie walka z
zacofaniem, zabobonem i zwykłą głupotą. W tej wojnie jestem po stronie rozumu, a moją bronią
jest właśnie szyderstwo. Jednak nigdy nie wstąpiłbym do sitwy, która odmienny światopogląd
"leczyłaby" ołowiem. Pan natomiast i owszem, niestety.

PS
Piszę to, bo Pan od dawna na Katona pozujesz, aż Panu akselbanty trzeszczą.

Do Prola

Pan Prol też uważa komórkowy glut za pełnoprawnego obywatela?
Słyszy Prol nocą krzyk zarodków? Nie widzę żadnego powodu by
leczyć genetycznie upośledzony zarodek. Prol widzi? Chętnie
poczytam o tej nowatorskiej metodzie leczenia. Zabijać powiadacie?
Co tam u Kai Głodek, hę?


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 20:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wiesz, pomimo iż zdaje sobie sprawę, że to z twojej strony prymitywna manipulacja, postaram Ci się jednak odpowiedzieć szczerze.Tylko postaram bo ciężko mi odpowiadać za tego siebie sprzed 40 lat. Szczyla, jak każdy szczyl raczej radykalnego i wierzącego w jakieś mniej lub bardziej słuszne idee.
Po pierwsze to idąc do WSMW w roku 1978 nikt nas na poważnie nie brał, że się wydarzenia z roku 70. powtórzą. Dla nas to była historia. Gierek to nie Gomółka jednak. Że miedzy innymi dzięki radykalizmowi Solidarności twardogłowi do władzy wrócą wydawało nam się mało prawdopodobne.
Po drugie szedłem do WSMW właśnie, bo nie słyszałem aby podchorążowie z tej szkoły do kogoś strzelali. Ogólniej marynarze. No chyba, że masz inne dane. To poproszę.
Po trzecie to w sprawie wstępowania do sitwy co do ludzi za poglądy strzela. Czy w roku 70. jakaś kompania kadrowa strzelała? Sami oficerowie? Zawodowi? Nie, żołnierze służby zasadniczej. Fakt na rozkaz tych zawodowych a ci na rozkaz polityków, rządu, ale jednak. Też mogli się na pięcie odwrócić.

Czy ja bym strzelał? No nie wiem. Chciałbym zdecydowanie i jednoznacznie powiedzieć NIE. Ale nie mogę. bo bym był nieszczery w stosunku do Was i do siebie przede wszystkim. Najprawdopodobniej do spokojnych ludzi idących do pracy bym nie strzelał. i moi koledzy też. Zresztą rozmawialiśmy na ten temat jak ogłoszono stan wojenny i baliśmy się. Tak baliśmy się. Że możemy stanąć przed takim wyborem. Już samo to nas przerażało. Nawet, że Ruskie wejdą nas nas tak nie przerażało. bo tu sprawa, przynajmniej według nas, była jasna i decyzja jedna.

Ale gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. I nie wiem czy bym nie strzelał do tłumu, który mnie i moich kolegów atakuje. Bo nie wiem jaką by była reakcja jakby kumpel "michalkiem antyzomowcem", zaostrzonym prętem zbrojeniowym dostał. Nie wiem jakbym zareagował jakby tłum gmachy publiczne z ludźmi w środku podpalał. A były takie przypadki. I w 70, i 76. Ze komitet czy inny urząd nic nie ma do rzeczy. Bo taki sam dylemat byłbym miał jakby kościół podpalali albo meczet.
W końcu nie wiem czy przypadkiem strach przez karą za bunt by u mnie nie wziął górę. No nie wiem. To stan wojenny był i prawo wojenne Odważnym po czasie jest być łatwo, gorzej jak się jest w konkretnej sytuacji.

Ty WRLu wszystko upraszczasz, Dla ciebie wszystko takie proste i jasne jest. Tu czarne, tam białe. Ale ciekawe jakby Cię, np w tym 70. w kamasze wzięli i byś stał razem ze swoimi kolegami z poboru przed tym mostkiem. Albo później. Co może byś się odwrócił na pięcie? Jakoś chyba nikt się odwrócił. Nie trepy, zwykłe chłopaki.

Zarzucacie mi bycie Katonem. Ale to wy uważacie się za etyczne wzory, moralne kryształy pełne tolerancji, demokracji, liberalizmu co daje Wam prawo innych od bydła wyzywać.
Ja się za wzór tolerancji nie uważam. Nie wrzeszczę o biednych emigrantach co to tak mojej miłości pragną, ze tylko przytulić. Żydom też w kaszę patrze i wiele mam im za złe. Chociażby pazerność, granie tyle lat holokaustem, to co robią w Palestynie. Za wiele rzeczy ich podziwiam i szanuje również. Tych co na klęczkach szopki z różańcem robią też nie kocham i wychwalać nie będę.
Ale też ani wypędzać z kraju nie chce, ani gettach czy kazamatach zamykać. Wywlekać im ciężarnych żon, córek z domów aby zarodki co to przecież zlepek komórek wyskrobać bo pewnie gen katola mają nie zamierzam.

Bo tak tu się Wirnik wykręcasz z własnych słów o tym zakazie rozrodu dla skażonych genetycznie tym bagatelizowaniem. ze tylko jakieś komórki usuwać chcesz ale unikasz jak to praktycznie zrobić. Jak zakazać rozrodu tym już żyjącym i skażonym. Jak to egzekwować bez ludzkiej krzywdy i cierpienia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2019, 10:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Bo wlr jak by stał tam gdzie zomo, to strzelał by w powietrze lub w nogi, nie to co ty cios prosto w serce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2019, 22:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
37-latek trafił do szpitala z siedmioma ranami postrzałowymi, w części z nich nadal tkwił śrut. Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, ale policja potraktowała sprawę bardzo poważnie. Okazało się bowiem, że z postrzelonym mężczyzną był jego 8-letni syn. Stał kilka metrów za nim i znajdował się na linii strzału. 

Dzień później zatrzymano agresywnego pasażera - 23-latka. Miał przy sobie wiatrówkę, z której strzelał.
Szybko okazało się również, że mężczyzna jest dobrze znany okolicznej policji - był już karany za rozboje. 

23-latek usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządów ciała, a jego czyn został potraktowany jako występek o [/b[b]]charakterze chuligańskim. Ponadto swoim zachowaniem naraził na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia 8-latka, który w momencie zdarzenia stał na linii strzału. We wtorek, na wniosek policji i prokuratury, recydywista został tymczasowo aresztowany. Grozi mu co najmniej 5-letni pobyt w więzieniu.

To jakiś śmieszny żart?
Występek chuligański, tak się teraz nazywa strzelanie do ludzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group