forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 30 mar 2024, 5:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 kwie 2019, 12:00 
Zaczynasz Korba manipulować. Ale to norma.
Wczoraj na placu Zamkowym w Warszawie miała miejsce biba z udziałem setek, jak nie tysięcy Hindusów, Czarnych i reszty tych, których w Polsce mordują hordy zorganizowanych bojówek faszystowskich.
Bawili się świetnie.
Trzeba było wpaść i wytłumaczyć tym młodym, szczęśliwym ludziom, jakie zagrożenie stanowi dla nich Polak.
Tak będę żyć w nieświadomości.


Aha....chyba mieli jakieś swoje święto...ale nie klęczeli.


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 12:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Komandorze, zdania nie zmienię, a z tą tolerancją jest tak, że, niestety, ona też ma granice ( swą tolerancję poczułem to na własnej skórze ), więc powiedziałem dość. Żeby było jasne, tyczy to KK i ich wyznawców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 12:27 
Zgadza się Jaroo, z tym że to działa w obie strony.
Mnie zastanawia, dlaczego niektórzy ludzie (i nie mam tu nikogo onkretnego z forum na myśli) z takim hurraoptymizmem odnoszą się do obcych kultur, religii, obyczajów, jeednocześnie tępiąc te rodzime.
Tęksnota za egzotyką, fascynacja nieznanym, próżność?
Jak widzimy po dzisiejszym obrazie Europy, przegiąć jest łatwo i cienka linia dzieli tolerancję od nie chcę użyć tego słowa, ale tak, głupoty? Czy to arab na dywaniku, czy katolik klepiący paciory w srodku miasta, dla mnie to jeden grzyb, mi niepotrzebny, ale też specjalnie strzelać nie będę.
Pewien mój znajomy, który każdego dnia napieprza na naszych rodzimych religiantów, sam pojechał na jkąś procesję do Włoch (albo Hiszpanii, teraz nie pamiętam) i z dumą prezentował fotki, na których podczas jakiejś procesji niesie figurkę, którejś z matek boskich. I tu w zasadzie, wypadałoby napisać panu coś ostrego, ale grzeczność itd..nie pozwalały.


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 12:34 
Wiesz Jaroo, gdzieś tu na wątkach, chyba poniżej, toczy się dyskusja o nauczycielach.
No i tam wszyscy zgodnym chórem przyznali, że nauczyciel to elita, to on kształtuje umysły, taki kowal cudzych losów.
Że mu się należy 1000+, bo to od niego zależy los przyszłych pokoleń.
Rozumiesz Jaroo kto kształtuje człowieka i jego świadomość?
Nauczyciel.
I to im podziękuj, a jakimś mitycznym "wyznawcom kk".
Gdyby nauczyciele mieli jaja i pracowali zgodnie z powołaniem, pewnie nie oglądalibyśmy klęczników i Rydzyka.
Ale jebać tych leni i wygodnickich utracjuszy, całujących klesze łapy, to nie po linii, co?
;)
Lepiej i prościej wyszukać gen i utylizować.


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 12:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
jaroo pisze:
Komandorze, zdania nie zmienię, a z tą tolerancją jest tak, że, niestety, ona też ma granice ( swą tolerancję poczułem to na własnej skórze ), więc powiedziałem dość. Żeby było jasne, tyczy to KK i ich wyznawców.



Zawsze kogoś tyczy. Dla jednych granicą są Żydzi, innych czarni, jeszcze innych gaye...

Normalka. Ale jeśli tak to przynajmniej się nie uważajmy lepszymi od co też swoje granice mają. Oni często też tylko np gayów a poza tym otwarci, nowocześni i tolerancyjni przecie

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 12:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
No tak Komandorze, kogoś musi, rację Masz. Więc jestem nietolerancyjny w stosunku do KK w naszym kraju i takich wyznawców ze zdjęcia.

Aga, zgadzam się, oczywiście, ja też strzelać nie będę ale se ulżyłem ździebko :)

Polar, nie chce mi się dyskutować na temat współczesnych nauczycieli, choć mają oni trudniej (choćby ze względu na "bezstresowe wychowanie", cokolwiek by to nie znaczyło ). Mój tata był nauczycielem matematyki i dyrem w szkole podstawowej ( ale mnie nie uczył), lata temu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Radykalizm w każdej formie jest złem, religijny, ideologiczny, bez znaczenia. A ci klęczący panowie odmawiający na ulicy różaniec są tym właśnie. Obnoszenie się ze swoja pobożnością to fałsz. Odmawianie różańca na ulicy ostentacyjnie klęcząc czy walenie głową w dywanik rozłożony na Alei JPII to to samo. Nie ma różnicy. Od tego są kościoły i meczety. Do niedawna jedyną procesją i zawłaszczaniem przestrzeni publicznej było św bożego ciała. Jak widać katolom to nie wystarczy. Sięgają po jeszcze. Zresztą co mówi o tym tzw słowo boże? Wierzący ma być pokorny i skromny. Wracamy do czasów średniowiecza i do pochodów samobiczujących się pokutników.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 14:03 
Mieliby więcej widzów niz tańce z gwiazdami...


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O, tototototo! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 14:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Komandor pisze:
No, nie ma żadnej różnicy miedzy ich uśmiechem i tolerancją dla muzułmanów a waszą dla nich. Jeden pies. Fanatyk to fanatyk, wyznawca to wyznawca. Jeden chuj.

Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między fanatykiem, a krytykiem fanatyka, to jest dobrze.
Idź Pan do boru ze swoimi mądrościami.
Oczywiście znasz wypadki pobicia katolika przez antykatolickiego "fanatyka", z powodu religijności tego pierwszego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group