forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 gru 2017, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Boruch pisze:
I właśnie dzięki temu, że wiek został obniżony przez pana prezesa wielu Polakom będzie jeszcze bliżej do tego 1000zł brutto. Ale jakby co to ja Panu tego nie życzę. Życzę Panu znacznie więcej. Mam nadzieję, że ZUS nie zapomni o pańskim ciężkim wysiłku.


Proszę Pana lepszy 1000 niż 4000 na trumnę. Nie wiem czy Pan czyta statystyki ale 30% z tych co skorzystali z powrotu do socjalistycznego wieku emerytalnego i tak nie miało żadnych dochodów ani pracy.

A po drugie dlaczego tylko 67? Jak będą pracowali do 70 to dopiero będą mieli wypas.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2017, 20:25 
pincetplus po nowemu:
https://www.facebook.com/topniusy/video ... 151798722/


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 10:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Chodzę sobie po chacie, wykonując codzienne obowiązki nakazane mi przez mojego zwierzchnika małżeńskiego i okiem zerkam w TV. W sejmie debata nad odwołaniem rządu. Schetyna przemawiał i własnie skończył. Doprawdy, śmiechu co niemiara i nasuwająca się refleksja "gdzie byliście kurwa 10 lat temu?" Grzesio powiedział między innymi, że kiedy odzyskają władzę to kilkoma ustawami przywrócą demokrację. Rozliczymy premier Szydło, rząd, prezydenta, prezesa Kaczyńskiego. I najśmieszniejsze wskutek czek czego o mało nie uległem wypadkowi w domu własnym - "już nigdy nie popełnimy takiego błędu jak w roku 2007 i nie pozostawimy was nierozliczonych za to co zrobiliście". Może nie jest to dosłownie ale kontekst utrzymany. O matko i córko mysle sobie! Kto ci uwierzy Grzegorzu Schetyno! Ja nie wierzę.

Teraz wyszedł na mównice jakiś pisowski kapral i bełkocze o tym jak to nas uszczęśliwili. "Jest to rząd, który służy Polsce" twierdzi wymieniając, między innymi 500+, wiek emerytalny. Zapomina o tym co było pierwsze, czym "uszczęśliwili" Polaków w pierwszej kolejności. Rozjebali TK i usankcjonowali kilka ustaw państwa policyjnego. No cóż to taka mała nic przecie nieznacząca różnica. Dziś chwalą się, że zwalczyli ubóstwo. To bzdura i każdy kto żyje w tym kraju wie bardzo dobrze, że ten problem nadal istnieje. Emeryci i starsze pokolenie Polaków te które zostało najbardziej oszukane nie dostało nic. Ilu starszych ludzi żyje poniżej granicy egzystencji. Nikt się tym nie przejmuje bo ważniejsze jest to aby odgrodzić nasze słońce narodu od ludu barierkami. Służba zdrowia nadal notuje upadek, choć podobno PKB rośnie. O stanie armii nie ma co nawet mówić. Dziś dobrych żołnierzy przepędza się ze służby pomówieniami. Wyposażenie armii to kolejne poletko wariactwa ministra, który ma przerośnięte nie tylko ego. Ludzi pasie się mitami o zamachach i wybuchach.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 10:56 
I jak mam za tobą nie łazić, jak mędzisz ino non stop.
To pis rozpoczął wałki z TK czy może PO?
Dzięki komu emeryci mają głodowe emerytury a bieda w Polsce rośnie? Dzięki pisowi czy liberałów których popierasz? ( zachwycasz się jakąś idiotką Pihowicz czy Lubnauer ).
Kto zmienił system emerytalny polegający na sprawiedliwości społecznej na kapitałowy?
Pis jest skutkiem. Przyczyny się liczą.
Chociaż w sumie temu głupiemu społeczeństwo to tylko jeszcze bardziej śrubę dokręcić. I imię, kurwa, wolności.
Wyjebać kodeks pracy do kosza. Tyra u Pana po 12h/dobę za 500/miesiąc. No co? Wolny rynek pani Lubnauer i Petru przecież zadziała.
Emerytów zgodnie z tradycją Spartan - ze skały w pizdu. Nie nawolnorynkowali się jak był czas, nieudacznicy? A tera łapy po państwowe wyciągają?


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Sołtysowej z Brzeszcz premierowanie chyba nie służy. :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 11:17 
służy, służy, spasła sie, droge ma do chałupy, w chuj broszek dostała z a friko, gustowne garsonki coraz większego rozmiaru. Ma z czego żyć, z czego schudnąć a i koleżkowie jej nie zostawią bez dobrych apanaży bo conieco wie i mogłaby zaszkodzić. Zwiążą ją ze sobą, jak to mafia... ;)


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 11:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
No, nie wiem.
Ta opuchnięta morda wskazuje niezbyt dobry stan.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 11:31 
nadajecie jak pizdy w salonie garmażeryjnym.


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 11:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Wielki Wezyr pisze:
No, nie wiem.
Ta opuchnięta morda wskazuje niezbyt dobry stan.



Ale chyba nie chla? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
I jak mam za tobą nie łazić, jak mędzisz ino non stop.
To pis rozpoczął wałki z TK czy może PO?
Dzięki komu emeryci mają głodowe emerytury a bieda w Polsce rośnie? Dzięki pisowi czy liberałów których popierasz? ( zachwycasz się jakąś idiotką Pihowicz czy Lubnauer ).
Kto zmienił system emerytalny polegający na sprawiedliwości społecznej na kapitałowy?
Pis jest skutkiem. Przyczyny się liczą.
Chociaż w sumie temu głupiemu społeczeństwo to tylko jeszcze bardziej śrubę dokręcić. I imię, kurwa, wolności.
Wyjebać kodeks pracy do kosza. Tyra u Pana po 12h/dobę za 500/miesiąc. No co? Wolny rynek pani Lubnauer i Petru przecież zadziała.
Emerytów zgodnie z tradycją Spartan - ze skały w pizdu. Nie nawolnorynkowali się jak był czas, nieudacznicy? A tera łapy po państwowe wyciągają?



A co Cię zmusza do tzw "łażenia"? Nie rozumiem? Owszem przy TK zaczęli grzebać poprzednicy, ale to nie oni doprowadzili do jego ruiny. To tak jakby inżynier opracował plan budowy, np statku, wykonał potrzebne obliczenia wyliczył jakie materiały potrzebne są do budowy a wykonawca, owszem wziął plan do reki i wybudował wg swojego widzimisię. Ile takich budowli już się zawaliło? Tak jest właśnie z TK zbudowanym przez PiS.

Co do emerytur - kiedy mieliśmy w Polsce system emerytalny "sprawiedliwości społecznej"? Jakoś nie przypominam sobie. Co w takim razie PiS zrobił aby przynajmniej rozpocząć radykalną zmianę systemu, prócz tego, że powrócił do poprzedniego wieku emerytalnego co jest samobójstwem, o czym mówią fachowcy ekonomiści. Pewnie się uśmiejesz, ale to Janusz Palikot w poprzedniej kadencji sejmu głosił pogląd, że w Polsce należy zbudować system emerytalny obywatelski rodem z Kanady czy Nowej Zelandii. To nie poprawiłoby pozycji przeciętnego emeryta już dziś. To system, który przyniósłby efekty za kilkanaście lat przyszłym emerytom. Dałby nadzieję dzisiejszym trzydziestolatkom, ze ich emerytura będzie godna a nie głodowa. Niestety nikt go nie chciał słuchać. Tak więc PiS też nie zrobił nic dobrego na rzecz emerytów. Zajmuje się jedynie tym jak wprowadzić w Polsce zamordyzm.


Dziwną nową rzecz zauważyłem u Ciebie "głupie społeczeństwo". Kiedy ja pisałem podobnie o Polakach, choć w kontekście żalu nad moimi rodakami, ty robisz to samo? Ganiłeś mnie wtedy. Co za zmiana? Jak na razie jest przecież dobrze. Czy nie? PiS święci coraz to kolejne trumfy w naprawie tak popsutego przez liberałów kraju, Polacy to popierają dając prawie 45% poparcia. Są głupi? Nie rozumiem. Czego ty człowieku chcesz?


ps.

A dlaczego mam się nie zachwycać dziewczynami z Nowoczesnej? Zawsze mówiłem, że kobiety mają więcej jaj niż większość facetów. Są młode, energiczne, niektóre bardzo atrakcyjne jako kobiety. Wszystko przed nimi. Ja życzę im wszystkiego dobrego i obserwuję. Popieram wszystko to co robią, bądź chcą zrobić dla Polski i Polaków. A w pewnych sprawach, szczególnie jeżeli chodzi o sprawy światopoglądu i praw mniejszości zgadzam się z nimi. Bycie w opozycji w ich przypadku, szczególnie przy takiej partii rządzącej pełnej ludzi, których moralność jest jak zgnilizna jest trudne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group