forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 gru 2017, 8:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina, hmmm, a kto to taki? Krytkon nie rozśmieszaj ludzi

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 8:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Cytuj:
Do szkół licealnych trafi publikacja biskupów rzymskokatolickich, która zwalcza leczenie niepłodności metodą zapłodnienia in vitro. Promuje ją biskup Henryk Hoser, a wśród autorów tekstów jest ksiądz Franciszek Longchamps de Bérier, który utrzymuje, że dzieci z in vitro są naznaczone "bruzdą dotykową".


http://natemat.pl/224367,biskupi-strasz ... -katecheze

Trzeba mieć jedynie nadzieje, że młodzież potraktuje to jako humor satyrę, jako przerywnik w nudnych zajęciach szkolnych. I wywoła to na niektórych twarzach śmiech.


Powiedz mi jak daleko in vitro jest od manipulacji genetycznej? Skoro manipuluesz materiałem rozrodczym to czy nie można pomanipulować nim troszkę bardziej?

I załóżmy, że wskutek manipulacji genetycznych zaczną rodzić się potężni ludzie o sile 5 koni i IQ 300, o takiej przewadze nad tobą, że uznają cię za małpę, na której zaczną przeprowadzać eksperymenty medyczne. I jak się będziesz wtedy czuł?


A ty naprawdę wierzysz w to, że dzieci po in vitro rodzą się z bliznami? Człowiek z każdym wynalazkiem może zboczyć albo może go wykorzystać dla siebie pozytywnie. Przykład - energia jądrowa. Ty myślisz, że kościółkowym chodzi o to aby nie tworzyć mutantów?
Jak ktoś zapewni ich, że w wyniku takich procesów stworzymy człowieka, który z genotypu swojego będzie wiecznie chwalił pana ciężko zapierdalał i kładł na tacę dla chwały pasożyta w sutannie to zamknął mordę i powiedzą chwalmy pana!

Nie wiem co ty zażywasz, ale czasem myślę sobie, że zażywasz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 8:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Boruchu,to oczywiste,kościółkowym chodzi o władzę nad ludźmi,o totalną,nie tylko rząd dusz,stąd takie włażenie wiernym do łoża.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 8:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Sądzę, że w sprzeciwie kościelnych wobec in vitro, bez względu na to jak to jest tłumaczone i przedstawiane, gdzieś tam u podstaw chodzi właśnie o tworzenie mutantow.

A Ty co sądzisz o tworzeniu ludzkich mutantow, klonów, jednostek poszerzonych o "sztuczne" komórki i organy - miałbyś coś naprzeciw?

Sztuczne w cudzysłowie, bo sam uważam, że nic na tym świecie nie jest sztuczne lecz wszystko naturalne.
Ludzkie instynkty są odmienne i oglądając choćby awatara jedni identyfikują się z przestawianymi tam ludźmi i światem ludzi a inni z prezentowanymi tam dzikimi I ich światem. A jaka jest twoja identyfikacja?

Rządzenie wielkimi energiami wiąże się zawsze z wielkimi zmianami środowiska. Jesteś gotów żyć w całkowicie odmienionym środowisku? Jesteś gotów założyć okulary i słuchawki i przenieść się do rzeczywistości wirtualnej? Potrzeba uważać na to czego się chce, bo marzenia potrafia się spełnić a popatrz ilu wzdycha za komuną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 9:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Killashandra Ree pisze:
Boruchu,to oczywiste,kościółkowym chodzi o władzę nad ludźmi,o totalną,nie tylko rząd dusz,stąd takie włażenie wiernym do łoża.


A komu nie chodzi o władzę nad innymi ludzmi?
Kto tu nie chce definiować innym dobra i zła?
Ty?

Ja każdą władzę, która nie stosuje przemocy uznaję za dobrą.
Kościelni, którzy mówią mi co jest dobre i co złe, którzy grożą mi wieczną śmiercią po śmierci ale nie grożą mi natychmiastową przemocą jeśli ich nie uslucham w odróżnieniu od urzedasow państwowych, którzy grożą mi natychmiastową egzekucja jeśli nie spełnie ich zakazów i nakazów są dobrzy. Kościół to dobra władza w odróżnieniu od agresywnej władzy państwowej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 9:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Toteż dla tego należy ich zwalczać wszędzie i zawsze i każdymi metodami.
A już najbardziej mnie wkurwia, jak ktoś mi stwierdza, że ten to jest dobry/porządny ksiądz.......!
Dobry ksiądz jest jak dobry Niemiec albo dobry Indianin..........znaczy, - nieżywy.
Oczywiście, - w stosunku do tych dwóch poprzednich, - to przenośnia......... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
krystkon pisze:
Sądzę, że w sprzeciwie kościelnych wobec in vitro, bez względu na to jak to jest tłumaczone i przedstawiane, gdzieś tam u podstaw chodzi właśnie o tworzenie mutantow.

A Ty co sądzisz o tworzeniu ludzkich mutantow, klonów, jednostek poszerzonych o "sztuczne" komórki i organy - miałbyś coś naprzeciw?

Sztuczne w cudzysłowie, bo sam uważam, że nic na tym świecie nie jest sztuczne lecz wszystko naturalne.
Ludzkie instynkty są odmienne i oglądając choćby awatara jedni identyfikują się z przestawianymi tam ludźmi i światem ludzi a inni z prezentowanymi tam dzikimi I ich światem. A jaka jest twoja identyfikacja?

Rządzenie wielkimi energiami wiąże się zawsze z wielkimi zmianami środowiska. Jesteś gotów żyć w całkowicie odmienionym środowisku? Jesteś gotów założyć okulary i słuchawki i przenieść się do rzeczywistości wirtualnej? Potrzeba uważać na to czego się chce, bo marzenia potrafia się spełnić a popatrz ilu wzdycha za komuną.

Nie posiadamy takiej wiedzy, aby tworzyć takie mutanty, o których piszesz. Zresztą mutacje tworzy też natura, jakżeby inaczej następowała ewolucja?A genetyka bywa bardzo przydatna, np. w produkcji insuliny ludzkiej przez bakterie i drożdże.Tak więc skończ z bajaniem o mutantach, bo minie wiele eonów czau, zanim taką wiedze posiądziemy, a sądzę,że ludzkość się wcześniej wykończy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 11:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Przyznasz chyba jednak, że in vitro to manipulacja materiałem rozrodczym większa niż manipulacja penisem w pochwie?
To jest krok w kierunku mutantow i klonów i kwestia indywidualnej moralności jest jak kto to odbiera.
Niemniej kościół z założenia budujący pewną moralność może wyrazić- nie róbcie tego to jest złe.
Oczywiście ludzie o tożsamości odmiennej od przeciętnego katolika może odpowiedzieć - co wy luda pierdolita - to jest wspaniale.

Jaka moralność zwycięży, która kultura wygra, jaka emocja, jaki mem wygra to już ewolucja pokaże po tożsamości, która przejmą nasi potomkowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Chinczycy własnie pracuja nad przeszczepieniem ludzkiej głowy, czy raczej innego ciała do głowy.
Jak myślisz, czy gdyby w ten sposób mogli tworzyc stuprocentowo bogobojnych katolików to kosciół by ich potępiał czy wrecz przeciwnie.
Jaka moralność by wtedy wygrała?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak im się uda to oddam moją głowę jakiemuś młodemu ciału.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group