forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2018, 9:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Możliwe, że się mylę, ale jest w tym jakaś niekonsekwencja. Z jednej strony wychwalanie
działań rządu - z drugiej labidzenie, bo Piskorski siedzi. Przecież siedzi tyle ile rządzi PiS!
A skoro PiS go zamknął, Zbyszek nie chce wypuścić, to trzeba coś zmienić. W przeciwnym
razie posiedzi jeszcze dwa lata, albo nawet sześć jeśli PiS wygra następne wybory.

Chyba zagłosuję jednak na PiS. Niech ruski szpiegus zgnije w ziobrowych kazamatach :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, 9:38 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 9:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A jak okaże się, że jest niewinny to mu odszkodowanie Polska zapłaci. I co tam - i tak facet jest wygrany. Znaczy w życiu urządzony. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 9:44 
stanax pisze:
Możliwe, że się mylę, ale jest w tym jakaś niekonsekwencja. Z jednej strony wychwalanie
działań rządu


:lol:
Staniu pszyjacielu mój ubogi w rozum, dzie ja ( bo domyślam się, że do mnie kierujesz te słowa ) wychwalam rząd PiS?
Sięgnij w swe przepastne archiwum i udowodnij wszystkim jak łżę okrutnie. Albo zamknij paszczę. :D

Wiesz, jest taki kolo, nie znam go osobiście, ale jest jeden taki który go zna. ;)
I kolo ten powiedział coś takiego
Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest perspektywą, nie prawdą".
Ja generalnie nie trybię o so chozi, dlatego nie podejmuję się ci, o boski, roztłomaczyć tej sentencji. Poproszę o to bałkańskiego ogiera, jeśli można ofkors. :D


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2018, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
stanax pisze:
[...] Chyba zagłosuję jednak na PiS. Niech ruski szpiegus zgnije w ziobrowych kazamatach :lol:


Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 10:02 
stanax pisze:
[...] Chyba zagłosuję jednak na PiS. Niech ruski szpiegus zgnije w ziobrowych kazamatach :lol:


Dwie łapy pod ten tłuczek włożyłbym, że byłbyś wstanie to zrobić. :lol:


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2018, 10:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ba! Zagłosuję za dwa, sześć i dziesięć lat jak trzeba będzie :lol:
Tylko dla samej radochy, że tobie zrobię na złość.
Twój guru Piskorski zdechnie w pisowskich kazamatach :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2018, 10:18 
AGAFIA pisze:
Zajrzałam se w linka zamieszonego przez Prola, a zajrzałam bo Prol do niedawna był normalny..Patrzam w tego linka i Prolu odwaliło, nie poznaję tego pozytywnego do tej pory chłopaka.


Łał...A powiedz że mi Droga Agafio skąd taka ostra retoryka w moja stronę i chęć zdiagnozowania mnie psychiatrycznie? ;)
Poruszył Cie mój link? I na podstawie niego taka ocena? No cóż...nie dziwi absolutnie ten dualizm towarzyski, bo jakoś nie widziałem szczególnych, ba, żadnych sprzeciwów, gdy radośnie wklejano tu niejakiego Sandu, kurwa, Ciorbę. Fajne nie? To była sztuka przez duże "S".
W klipie siostrzyczek chociaż ładne schody są. I żyrandole. I wanna.
A u Ciorby co tam Ci się tak spodobało, że akceptowałaś ten styl? Żel na loczkach artysty, czy majtki tancerek erotycznych występujących w klipach? Bo nic więcej tam nie było. Piszę "akceptowałaś", bo nie zauważyłem słowa krytyki, jak wobec mojego linka. ;) Ba, linka, wobec mojej osoby. Dualizm, czy?

Godlewskie to wytwór obecnych czasów, i tez nie za bardzo rozumiem Twój pejoratywny wpis. W czasach idywidualizmu, "róbta co chceta", negowanie takich osób zakrawa na kpinę. Akceptujemy wszelka inną inność, ale jak Polskie przaśne, cycate baby, tefaenowe celebrytki, rwą kasę to już budzi w nas sprzeciw. A dlaczego?
Czy one różnią się od demokratycznie przyniesionej nam wolności w postaci Big Brotherów, BicMaców, Tańców z Gwiazdami, Kaców Wawów, Sławomirów i właśnie Godlewskich.
Zaakceptowano zmiany po 89'. Zaakceptowano, że zamiast Misów będziemy oglądać Kac Wawę, więc cicho mi tu być, jak Stachurę zastąpiono Godlewskimi.
A pochylać się nad stanem psychologicznym prola, na podstawie jednego linku, to już wyjątkowe fopa.
;)


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2018, 13:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pierdolony, zajebany śmieć, nieważne czy z pisu, po prostu prymitywny przedstawiciel rodzaju ludzkiego.

Cytuj:
Policja prowadzi postępowanie pod kątem kłusownictwa. Wszystko wydało się po tym, jak straż łowiecka namierzyła zastawioną przez radnego pułapkę z żywą przynętą – kosz do łapania drapieżnych ptaków z gołębiem w środku. Ślady na śniegu doprowadziły patrol do posesji Bednarza. Radny przyznał, że to jego pułapka (nie okazał się tutaj mistrzem zacierania śladów), ale upierał się, że miała służyć łapaniu bezdomnych kotów.


Ptak, czy kot, dla katolskiego śmiecia wszystko nic nie warte przedmioty.
https://strajk.eu/radny-pis-przylapany- ... tanowisko/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2018, 14:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A co chcesz....?!
czyż nie powiedział Capo Tutti di Capi wszystkich katolików:
"Bierzcie i czyńcie sobie podwładnymi Ziemię i wszystkie stworzenia na niej......." ?! :oops:
To biorą/łapią - i czynią.........w/g wytycznych.......... :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2018, 14:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przypomnijcie sobie sprawę skóry rysia w zbiorach "naukowych" towarzysza Szyszko.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group