forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2018, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Człowieku przestań, bo naprawdę głupotą możesz doprowadzić do szału. Gdzieś ty się chował? Jesteś wychowankiem szkoły komsomołu czy może opus dei?

Jeżeli uważasz, że demokracja powinna zostać ograniczona to podaj łapę kaczokatolom i prezesowi. On właśnie to robi.


Po części podaję sobie z preziem łapę, bo on podobnie do mnie zmierza do zwiększenia roli kapitału w stosunkach społecznych i do ograniczenia roli demokracji.

Niestety jego wizja kapitalizmu jest zakłamana, bo choć chce rozwijać kapitalizm to chce też rozwijać własność państwowa co jest mieszanka nadzwyczaj trująca ludzi, do tego jest balwochwalca podatków pośrednich, którymi chce napełniac urzędnicze koryto, dzięki czemu jako ten lepszego sortu będzie rządził i dzielil. To jest dla mnie nie do zaakceptowania. Na pniu potrafię sobie zaprojektować świat roboli i elit na salonach, do którego zmierza. To już po grobowcach na Wawelu daje się rozpoznać.
W mojej projekcji lepszego świata ludzi podatek wyłącznie od własności prywatnej powinien zasilać bezpośrednio portfele roboli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 12:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:

I co mu zrobisz.....?! On tak ma i to jest prawdopodobnie nieuleczalne.......na razie.
Można by próbować lobotomią ale gwarancji też nie ma........ ;)
Ja przestałem czytać bo nic z tego nie rozumiem ale ja prosty rybak jestem....... :oops:
Sorry! - musiałem sie wtrącić bo mi ręce opadły.......... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:26 
A tego nie usunęłaś/eś?
Aha...to poziom i merytoryka jest.
Boruch pisze:
Tjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Boruch pisze:
:lol: x 40

Boruch pisze:
:lol: :lol: :lol:


A jeszcze jedno mam pytanie...To samodzielna decyzja, czy pod wpływem impulsu telefonicznego? :lol:


Ca za cipa, poskarżył się. :lol:


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czego wymagać od idioty?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
A tego nie usunęłaś/eś?
Aha...to poziom i merytoryka jest.
Boruch pisze:
Tjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Boruch pisze:
:lol: x 40

Boruch pisze:
:lol: :lol: :lol:


A jeszcze jedno mam pytanie...To samodzielna decyzja, czy pod wpływem impulsu telefonicznego? :lol:


Ca za cipa, poskarżył się. :lol:


Chwilowo odstępuję od postanowienia. Panie Polar ja Pana proszę niech Pan nie psuje dobrej atmosfery między nami, dobrze? Ja nie komentuję Pańskich wpisów od pewnego czasu. Chyba Pan to zauważył. Jeżeli Pan zapomniał to przypominam i jeszcze raz proszę. Nie wiem o co Panu tu chodzi i nie chcę wiedzieć. Dojrzej Pan w końcu.

Pozdrawiam

Na odpowiedź i reakcję zgodnie z powyższym nie oczekuję.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Osaczony przez pasożytów.

A Małgosia to aktualnie kto? Bo nie poznaję.


Masz ci los, Młgosia "to nie moja ręka" oczywiście.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 21:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kuba Wątły TV
22 lutego o 15:44 ·
Ostatnie dni znów przyniosły śmierć cywilów w Syrii, głównie dzieci. Z tego też powodu, spocona między udami i drżąca z podniecenia na widok biskupa, minister Beata Kempa cieszy się z decyzji PISF o współfinansowaniu uroczystości poświęconych człowiekowi, który tak bardzo znienawidził innych od siebie ludzi, że pogardzał najbardziej bezbronnymi, czyli dziećmi gwałconymi przez katolickich duchownych na całym świecie.

#Skurwysynizm #Syria #Dzieci #FasadowiKatolicy
PISF przeznaczy 450 tys. zł na obchody 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża
Polski Instytut Sztuki Filmowej przeznaczy 450 tys. zł na obchody 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża - podał Instytut na swojej stronie internetowej,…
FILM.ONET.PL
gwizłam Kubowi z facebuka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 1:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
mae, ja juz pisałam o tym ze tam cały czas giną cywile, ktos mi tu napisał ze mi sie zdaje, teraz kiedy juz nie da sie dłużej ignorować systematycznej eksterminacji ludności cywilnej w Syrii, zaczynaja o tym coraz cześciej pisać media głównego nurtu. A ta pizda Kempa bedzie sie lansować na ludzkiej śmierci. :evil:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 1:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
na dobranoc

Cytuj:
Czytam, że Twitter potwierdził, że w serwisie działało ponad 50 tys. zautomatyzowanych kont kontrolowanych przez działające dla Kremla organizacje, których celem było sianie dezinformacji oraz rozpowszechnianie fałszywych, dzielących społeczeństwo informacji.

Jak oświadczyła w ubiegłym miesiącu firma,

„od czerwca 2017 usunęliśmy ponad 220 tys. zewnętrznych aplikacji, które naruszały reguły działania naszego serwisu. Łącznie dzięki nim na Twitterze pojawiło się ponad 2,2 mld wpisów”

2,2 mld wpisów.
Fiu fiu.
Skoordynowana akcja miała miejsce w sprawie uchodźców, cały czas trwa dezinformacja o UE, miały już miejsca ataki na całe państwowe systemy informatyczne (Estonia), a także rozprzestrzenianie były fakenewsy ocieplające wizerunek Kremla. Podsuwane prawicy agitki antysemickie i homofobiczne nie docierają też przecież z Zachodu. Rosji nie podoba się UE od początku i nie rezygnuje z prób rozbicia tego bloku polityczno-gospodarczego. W Polsce wystarczy wsłuchać się w debatę publiczną, by słyszeć śmiech Putina.

Cyberwojna, zwłaszcza ta informacyjna, powinna nas w czasach social-media szczególnie interesować. Po to, by na podstawie prawdziwych informacji podejmować decyzje.

Te polityczne są punktowane ekstra.
Nie dajcie się robić w chuja.

Src: https://www.pb.pl/twitter-wypowiada-wojne-botom-906435

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 8:48 
Cytuj:
Mateusz Piskorski już od 21 miesięcy przebywa w areszcie pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji i Chin. Teraz Janusz Sanocki, poseł niezrzeszony wybrany do Sejmu z list Kukiz'15, udzielił mu poręczenia. Sprawą byłego rzecznika Samoobrony miał się też interesować marszałek Morawiecki - donosi "Gazeta Wyborcza".

"To najgłośniejsza od dawna sprawa szpiegowska dotycząca polskiego obywatela" - przypomina "Gazeta Wyborcza". W maju 2016 roku agenci ABW weszli do siedziby i mieszkań członków prokremlowskiej partii Zmiana, a jej założyciel i lider Mateusz Piskorski, niegdyś poseł Samoobrony, został zatrzymany. Od 21 miesięcy czeka na akt oskarżenia. Prokuratura tłumaczy, że sprawa Piskorskiego jest skomplikowana i wymaga czasu, stąd regularne wnioski o przedłużenie tymczasowego aresztu.

Zdaniem posła Sanockiego, ta sytuacja to "skandal" i "naruszenie zasad praworządnego państwa". - Jeśli zamyka się kogoś pod tak poważnym zarzutem jak szpiegostwo, to nie można potem przez dwa lata szukać dowodów - mówi Sanocki w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".


Po dwóch latach ktoś zaczyna zauważać.
Dziesięciominutowe przesłuchanie Frasyniuka było szeroko komentowane w mediach w najdroższym czasie antenowym. Nawet nie wiem od kiedy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group