forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 kwie 2019, 20:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Mamy za mało lekarzy. Średni wiek pediatry to 60 lat. W ginekologii za parę lat system się załamie

Spokojnie, mamy coraz więcej egzorcystów, nie rozumię tych lamętów.
W ginekologii?
Grzebać babie w pitwasińskiej?
To grzech śmiertelny i lewactwo.
edyt:
Rydzyk chce otwierać pielęgniarstwo w swoim przedpieklu, szuka tylko sponsora.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 21:12 
maerose pisze:
Cytuj:
Mamy za mało lekarzy. Średni wiek pediatry to 60 lat. W ginekologii za parę lat system się załamie



Młodzi lekarze wolą leczyć pikelhauby za ojro i nie dziwne.

To zresztą przyczynek do tezy, że dobrze opłacony nauczyciel itd...
bo nigdy dosyć. Widziałem w necie zdjęcie bilborda na jakim szpitalu,
zachęcającego wraczy do pracy "już" od 19000 zł. netto. I szpital bez
wraczy,bo kto będzie tyrał za 19000! Chyba idiota - jak mawia poślica
Bieńkowska.

Mieliśmy papieża i w tym wieku już wystarczy łask. Jamen!


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2019, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
MMM pisze:
19 000 zł netto to całkiem przyzwoita kasa. Nie wiem, czego się czepiasz?

:lol: :lol:
1/3 pensji Glapinek.
Też się dziwię, że lekarze nie lecą na ten łup.

A tak apropo, moja lekarz rodzinna kończy w tym miesiącu 70 lat.
Będzie pracować dalej, bo w przychodniach brakuje lekarzy wszelkiej maści.
Nie ma kto ją zastąpić...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2019, 7:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
2 grosze - to najniższa emerytura w kraju.

2 grosze - to aktualnie najniższa wypłacana w kraju emerytura. W naszym regionie najmniejsza wypłata wynosi 31 groszy. Ale nawet 2 grosze dają status emeryta i wszystko, co się z tym wiąże.

Na pięć najniższych, groszowych emerytur w kraju, cztery otrzymują kobiety. Wynoszą one kolejno: 2 grosze, 4 grosze, 5 groszy, 6 groszy (mężczyzna) 10 groszy.

Na drugim biegunie - ponad 20 tys. zł. W kraju są dwie takie emerytury, wypłacane przez ZUS. Najwyższa 22 169 zł (w zaokrągleniu) brutto w Bydgoszczy. Druga to 22 128 zł w Lublinie.

Najwyższą dostaje kobieta, drugą mężczyzna. Oboje pierwszy raz złożyli wniosek, gdy mieli ponad 80 lat! Ona składki opłacała 60 lat.

https://gk24.pl/2-grosze-to-najnizsza-e ... 1-14021099


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 7:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zainspirowała mnie Agafia pewnym wpisem, w którym doszukiwała się gdzie podziali się prawdzziwe chłopy w tym kraju, wąsaci wojowie, itd. Tak to chyba szło. Zaznaczam, że nie jest to absolutnie jakaś złośliwość, ale ta fotografia pokazuje co się z nimi stało.

Oto ci pokutnicy. Prawdziwi Polacy. :lol:

Obrazek

MĘSKI RÓŻANIEC” NA ULICACH WARSZAWY. „BIERZEMY UDZIAŁ W DUCHOWEJ BITWIE”

http://polityczek.pl/twitter/10406-mesk ... wej-bitwie

Obrazek

Cytuj:
Męskie Różańce wynagradzają za bluźnierstwa przeciw Dziewictwu NMP. Setki mężczyzn wynagradzają Niepokalanemu Sercu Maryi w samym sercu Warszawy, w miejscu, które było świadkiem pochodów królów, walk bohaterskich powstańców, corocznych procesji z Ciałem Chrystusa. Pod pomnikiem Królowej Polski, Matki Bożej Passawskiej, po raz kolejny zgromadziliśmy się wynagradzać za grzechy. Ufamy, że posłuszni najświętszej woli Królowej Nieba i Ziemi, bierzemy udział w duchowej bitwie, która jest zadaniem naszego pokolenia - tłumaczą organizatorzy spotkań pod przewodnictem ks. Dominika Chmielewskiego.

Różaniec to broń pozwalająca zwyciężyć demony i utrzymująca cię z dala od grzechu Jeśli pragniecie, by w waszych sercach, domach, krajach zagościł pokój, gromadźcie się wspólnie i odmawiajcie różaniec, zawsze bez względu na to jak jesteście utrudzeni - cytują Papieża Piusa IX uczestnicy "Męskiego Różańca".
Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową - tłumaczą twórcy głośnej akcji „Różaniec do granic". :lol:


Obrazek

:lol: :lol:

Ot i masz kurwa polskiego mencizne, ja pierdole :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
:twisted: :twisted:

Ja pitole, kuźwa, no nie do pomyślenia poprost, pachołki i kołki :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 11:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Musi faszyści jacyś na dodatek... jak to było? A już wiem. Do piachu... albo wykastrować.

Bo za Czarzastym powtarzając:" Pluralizm, poszanowanie praw człowieka, mniejszości narodowych, seksualnych, tolerancja, solidarność, prawa kobiet, prawo nauczycieli do godnego zarobku. Mówi wam to coś? - 
[...] Opluwanie ludzi za to, że mówią po niemiecku, że są żydami, że są gejami, że są imigrantami, że trzymają się za ręce. Mówi wam to coś?"

No kurde zabrakło katolików, coś tak 80-90% ludzi ale co tam ... przecież:

" Nie pytajcie się nas czy mamy lepszy czy gorszy program niż PiS. My mamy tolerancję i uśmiech. Chcemy, by nasz kraj miał to na co zasługuje - przekonywał lider SLD.

No i dlatego znowu doprowadzimy do zwycięstwa PiS. Chociaż tak naprawdę to PiS nie wygra. To My przegramy. Kogo tam jeszcze wyzwiemy od pachołków, kołków i rozmodlonych pedziów (a nie, nie pedziów bo to brak tolerancji - mięczaków), bydła bez godności co jałmużnę bierze, patologi?

My mamy tolerancję i uśmiech prawda? Tolerujemy przecież jak ludzie trzymają się za ręce ale już nie jak klęczą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 11:39 
Bosze... Komandor idzie na wojnę z światłymi, lewicowymi liberałami. :)
Panie, toż tu więcej szacunku do kota, niż do człowieka. :D


... jestem pewien...


Na górę
  
 
Post: 07 kwie 2019, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nikt ci nie zabrania klęczeć razem z nimi.
Jestem przekonana o ich tolerancji wobec muzułmanów klęczących na środku ulicy na dywanikach.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2019, 11:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No, nie ma żadnej różnicy miedzy ich uśmiechem i tolerancją dla muzułmanów a waszą dla nich. Jeden pies. Fanatyk to fanatyk, wyznawca to wyznawca. Jeden chuj.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group