forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2018, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ważne jednak, że Polska staje z kolan. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 17:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Na tle tego raportu - jak szydło z wora - wyłazi również powód, dla którego
w szkołach jest więcej godź. religii zamiast biologii czy chemii albo fizyki.
Ciemne i zacofane społeczeństwo jest bardziej podatne na ksenofobiczne hasła wciskane mu do łbów przez środowiska mające w tym jakiś perfidny cel.
Czyżby obawa o konkurencyjną religię.......?!( tu nudne przebywanie w niebie, - tam te hurysy....): :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 18:04 
Dżizas!
W kraju ksenofobów, antysemitów, homofobów, faszystów, sadystów i alkoholików, generalni idiotów, gość wyglądający jak uosobienie tych wszystkich "wartości" ratuje zwierzę.
Cytuj:
Pan Dariusz nie mógł patrzeć, jak woźnica okłada biczem konia, który ciągnąc zbyt ciężki wóz, upadł na oblodzonym podjeździe.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 ... 21441.html

Korba...przypomnij mi co znaczy generalizowanie, wrzucanie do jednego wora, tolerancja.


Na górę
  
 
Post: 13 mar 2018, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Czekają mnie dni szczęścia w kraju "dobrej zmiany". Zapisałem się do lekarza rehabilitanta i wyznaczono mi wizytę na początek listopada 8-) . Rehabilitację rozpocznę pewnie w połowie 2019r. 8-). Ciekawe czy będzie jeszcze potrzebna. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To nie jest śmieszne bo dotyczy zdrowia. Ale w tym wszystkim tylko dobry humor trzyma nas jeszcze w kupie.

Taki cytat z Alternatywy 4

Prezes spółdzielni mieszkaniowe ( Gustaw Lutkiewicz)

"musi pan zrozumieć, że mieliśmy ciężką zimę a wiele bloków zeszło z planu".

Żeby można było żyć w tym gównianym kraju pod gównianą katopisowska władzą tylko humorem trzeba się ratować. To jest najlepsza rehabilitacja.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 20:01 
canislupus pisze:
Czekają mnie dni szczęścia w kraju "dobrej zmiany". Zapisałem się do lekarza rehabilitanta i wyznaczono mi wizytę na początek listopada 8-) . Rehabilitację rozpocznę pewnie w połowie 2019r. 8-). Ciekawe czy będzie jeszcze potrzebna. :lol:


Canis, czy jesteś pewien, że problemy służby zdrowia, to aby wina pisu czy może to bardziej złożony problem na który składa się również znepotyzowane środowisko lekarsko - farmaceutyczne, lobby prywaty żeby pozbyć się konkurencji i setki dyrektorów departamentów, prezesi ZUS i NFZ?
Bądź obiektywny. Ja na proste operacje i rezonans czekałem po rok z okładem. I było to przed rządami pisu. Operacje spierdolili, i mam za to winą obarczyć pisiorów? Troszeczkę rozumu. Proszę.


Na górę
  
 
Post: 13 mar 2018, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
polar pisze:
canislupus pisze:
Czekają mnie dni szczęścia w kraju "dobrej zmiany". Zapisałem się do lekarza rehabilitanta i wyznaczono mi wizytę na początek listopada 8-) . Rehabilitację rozpocznę pewnie w połowie 2019r. 8-). Ciekawe czy będzie jeszcze potrzebna. :lol:


Cytuj:
Canis, czy jesteś pewien, że problemy służby zdrowia, to aby wina pisu czy może to bardziej złożony problem na który składa się również znepotyzowane środowisko lekarsko - farmaceutyczne, lobby prywaty żeby pozbyć się konkurencji i setki dyrektorów departamentów, prezesi ZUS i NFZ?
Bądź obiektywny. Ja na proste operacje i rezonans czekałem po rok z okładem. I było to przed rządami pisu. Operacje spierdolili, i mam za to winą obarczyć pisiorów? Troszeczkę rozumu. Proszę.

Oczywiście to wina i poprzednich "naprawiaczy", ale tu wybitnie działania "Ministra Dziecioroba" zaczynają wychodzić "bokiem" ciemnemu ludkowi coraz bardziej w spektakularny sposób. Już niedługo uczelnia O.Rydzyka zacznie kształcić lekarzy z odpowiednim sumieniem i brakiem kompetencji. Co do problemu służby zdrowia to nie jest on wcale złożony tylko zubożony. Do jego naprawy potrzebny jest dobry organizator i kupa pieniędzy np. tych przeznaczanych na K.k i "ojdyra".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a ja mam coraz wiekszo niechenc do Polakow, najbardziej z powodow rodzinnych :) :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
[quote] "Naczytała się opowieści dziwnej treści o praworządności w Polsce" – tak o irlandzkiej sędzi Aileen Donnelly piszą dziennikarze portalu wPolityce.pl. To ona wstrzymała ekstradycję Polaka, który ścigany jest Europejskim Nakazem Aresztowania. A to dlatego że – jej zdaniem – w naszym kraju nie ma on szans na sprawiedliwy wyrok. Adam Bodnar już w lipcu 2017 ostrzegał w Senacie, że reforma sądownictwa przeprowadzona przez PiS może doprowadzić do takich sytuacji.

W 2014 roku Aileen Donnelly została sędzią Sądu Najwyższego. Przydzielono ją do spraw ekstradycji i okrzyknięto pierwszą otwarcie homoseksualną sędzią w Hight Court. "Jedna z najlepszych sędzi w kraju ujawniła, że jest osobą homoseksualną" – napisał "Irish Independent". [quote]

No i wszystko jasne. Pamiętamy jeszcze sprawę sprzed kilku dni, kiedy to Irlandia wstrzymała ekstradycję przestępcy do Polski? Media "mansturbacyjne" zjednoczonej prawicy wykryły, że sędzia, która podjęła tę decyzję nie jest normalna. Jest osobą homoseksualną. A więc patologiczną. A patologia broni patologii. Jak widzimy mamy tu świat UE zdegenerowaną kulturę w zderzeniu z jedyną enklawą normalności, kurtuly i moralności w Europie, Polską. :mrgreen:

Dziś między innymi fakt ekstradycji pan zero ukrywa pod wątpliwym sukcesem aresztowania sprawców morderstwa sprzed lat.

http://natemat.pl/232529,kim-jest-ailee ... kstradycje

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group