forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sty 2018, 14:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Filia rzadkiego i poczytnego wątku pt:
Profilaktyczne a nawet lekko lecznicze działanie metrowego odcinka szlaucha ogrodowego, sprawną dłonią Spawacza, na łby zakute stosowanego.


Rzadko się tutaj udzielam ale skonstatowałem z radością, że gdyby nie polarowa guma, to Wy, Chłopacy, całkiem głupie byście byli. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jak polar?
Dziękuję, postoję.

Choć brzmi nieźle: głupi, jak polar, brat Pawki Morozowa. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 14:22 
Czy ty aby, barani łbie, wiesz z czego się śmiejesz?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2018, 14:26 
Aha...i jeszcze jedno do baraniego łba.
Jest pewna grupa osób, w tym i ja, która zastanawia się nad złożeniem doniesienia do prokuratury w sprawie propagowania symboli zabronionych prawem, przez chłopców z Orlego Gniazda.
Ale boimy się zostać kapusiami.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2018, 14:32 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja mówię:
Nic się nie bać tylko jebać.......tych pieprzonych faszystów.
Znaczy śmiało zakapować........ja poprę w razie jak by co....... :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wy naprawdę jesteście idiotami, skoro nie widzicie różnicy między tymi zawiadomieniem o przestępstwie, a namawianiem do donosicielstwa na podstawie własnych uprzedzeń przez pisiorów.
W przypadku tych nazioli też jestem za złożeniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.
Podobnie, gdybym widział morderstwo.
Głupi, jak polar, to brzmi dumnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 15:42 
Posłuchaj barani łbie.
Pewne narzędzia do kontroli społecznej, chociażby takie jak zatrzymanie obywatelskie, czy donos do prokuratury, istnieją w tym kraju od dziesięcioleci.
PiS tylko przypomina o tym, a idioci tacy jak ty, bez chwili zastanowienia, refleksji, robią z pizdy jezioro.
I na tym zakończę temat, a ty jak każdy kretyn przekonany że ostatni post należy do tego co ma rację, pierdolnij coś równie durnego jak do tej pory.
Oczywiście możesz nie napisać nic i to ja będę tym kretynem, ale wierzę w twoje możliwości interpretacyjne i wymyślisz coś na tyle sprytnego żeby napisać, i żeby nie zostać kretynem. :D

Tylko żeby ci ta mózgoczaszka nie pękła z wysiłku.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 20 sty 2018, 15:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A mnię wkurwia, że owo głosowanie za tym aby prokuratura mogła przymknąć koguta czy nie, jest tajne. I nie wiadomo kto za czym był. To tak w ramach równości traktowania obatela. A sam kogut czy jest już przestępcą czy dopiero podejrzanym? Z tego koguta rosołu nie będzie. To dziś jest pewne. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 16:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
W zasadzie mało interesuję się Izbą Dumania gdyż uważam, że szkoda kasy na tych dziadków którzy nic albo nie wiele wnoszą do polityki.
Jednak sprawa Koguta stała się na tyle głośną, że zwróciła moja uwagę na tyle, by się Kogucikowi bliżej przyjrzeć. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:
Zawsze wydawało mi się, że na senatora wybiera się osoby poważne, wykształcone, kulturalne i o wysokim morale osobistym. Tym czasem Kogut, to, - moim zdaniem prostak jakich mało. W dodatku kibic jakiejś tam piłkarskiej drużyny której kibice stoją na poziomie nie odbiegającym od poziomu zwykłych kiboli a prezes nie odbiega od nich nawet na jotę.
To oraz radość, jakiej nie potrafił ukryć, gdy zorientował się, że go koledzy nie wydali prokuraturze,
utwierdziła mnie w domniemaniu, że jednak coś na kogucim sumieniu leży i jednak prokuratura będzie miała co do roboty.
Nie od rzeczy będzie wspomnieć, że to "prezes" ........a to już powinno wzbudzić czujność u wszelkiego rodzaju "organów" za prawo i porządek odpowiedzialnych. Albowiem nie znam porządnego i uczciwego żadnego "prezesa" ! :o
Ament......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Macie rację Panie Stary co do tego koguta. Mógłbym o tej szmacie wiele opowiedzieć. Znam tego ptaka od innej strony, jeszcze kiedy byłem czynny zawodowo, a ta menda był jakimś wysokim członkiem Solidarności. Potem z racji "wybitnych" osiągnięć hipokryty i skurwysyna poszedł w polityki. I kto zauważył w nim "potencjał" wyjątkowej kanalii? Oczywiście pan prezes. Tacy byli mu potrzebni, komnformiści, szmaciarze,, lachociągi, bezduszni prostacy, gnidy. Taki był i jest ten gość. Swoimi brudnymi łapami dokonywał rozjebania (nazywało się to reforma) w latach 90-tych firmy, w której miałem zaszczyt pracować. Szczegółów podawał nie będę. Menda to i mówię to z całkowitym przeświadczeniem. A jak mówię to wiem.

Ament!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 19:02 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group