forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 cze 2019, 15:14 
Wielki Wezyr pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Walmy stawki po 40 i 60%. Nie mam nic przeciwko. Tylko, żeby te 40%, które mi zostanie wystarczyło mi na godne życie.
A w zamian za te stawki chcę mieć choćby służbę zdrowia wartą tej stawki.
Moja żona pracowała już w szkole, kiedy patologia nie dostawa 500+, więc wymyśliłeś dość egzotyczny problem.
I na moją żonę też składałeś się już wcześniej. Tylko raz.
Troszkę za daleko poszedłeś w przerysowywaniu. ;)


PS.
Ja też przerysowuję, więc miej trochę dystansu.


I nie trzeba 500 plusa, by być napierdolonym jak sztucer tuż po szesnastej.


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To już się najebałaś?
Wieczorem będzie cię pusty łeb napierdalał. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 15:22 
No co jest WW?
Nawet nie lajkniesz mojego tekstu?
No dawaj bohaterze. Przecież masz konto na FB. :D


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 16:16 
Który wyżej siknie? :)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 17:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie było mnie kilka godzin a tu się działo, oj działo. Ale nie będę zabierał głosu. Miałem ułożoną mowę do kolegi Komandora za poprzednie ale mi się odechciało. Szkoda mojego czasu na mataczy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 18:47 
Wkleić? :lol:


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie potrzeba, sam wkleję. Skasowałem albowiem biorę odpowiedzialność za to co piszę. To nie grzech. Za to wy moje panie jesteście pod tym względem jak rozjuszone panienki walczące w kisielu. A zbiefgło się to z aresztowaniem wątku "O take Polskę" przez moderacje. Nie chciałem więc pogarszaac sprawy. Waszej głupoty. Skoro jednak się domagacie

O to on:

Cytuj:
O! jest Pan nareszcie! A gdzie to Pana poniosło przez długi czas. Sztorm jaki zniósł Pana uć na mieliznę czy tak Pan intensywnie szantował, że zostawił Pan koleżanki na fo? Ale nie wnikajmy. A tu się działoooo! Oj działo! I to między innym dzięki Pana udziałowi. Otóż zrobił Pan kupkę :D i sobie poszedł. Jak to tak Panie Komandor?

Panie Komandor skąd Panu przyszło do głowy kończyć w ten sposób jak Pan skończył mój tekst do Polara? Wie Pan jaki? Oj świnka z Pana, świnka. Oj nieładnie. I co Pan najlepszego narobił? Pan naknocił, obraził swoje koleżanki a winę przypisuje się mi. Jak to teraz wygląda? Jak gówno w lesie panie Komandor. Ja rzekomo nazwałem dwie Pana koleżanki prostytutkami. Gdzie Pan to wyczytał szanowny???? :mrgreen: :mrgreen: Do kurwy szatańskiej :mrgreen:

Taką Pan okazuje wdzięczność za to, że ja nie tak dawno widząc jak dopadła Pana wataha wilków stanąłem w pańskiej obronie pomimo, że mogłem stać i patrzyć jak Pana pożerają? Okazywał mi Pan wdzięczność i dziwił się Pan wielce. Na co ja pomyślałem. Trzeba mi cofnąć wcześniejszą decyzję. I cofnąłem. Jak się okazuje na swój pohybel. A tu masz, kim się Pan okazał?

Otóż Panie Komandor pomimo tego, że manipulator z Pana i zrobił ze mnie chuja nie będę się odwdzięczał tym samym. Niech Pan pozna borucha. Nie będę Pana skreślał z grona ludzi, z którymi jestem w stanie prowadzić normalny dialog. Oczywiście kara musi być. Dobrze by było aby przeprosił mnie Pan na forum. Jeżeli nie to będzie Pan obłożony przeze mnie czymś w rodzaju znajomych do których trzeba mieć umiarkowane zaufanie.


Ostatnie zdanie o umiarkowanym zaufaniu kieruję do wszystkich. Co z tym kto zrobi jego sprawa. NIech wszyscy wiedzą, że pan Komandor to człowiek zdolny do świństewek.

I na tym kończę. Bo znowu wątek MMM zamknie. Chcecie tego, coś was świerzbi Agafio i Mańko?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 24 cze 2019, 19:20 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 19:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No widzi Pan, a jakoś tak dziwnie się na Pana obraziły nie na mnie...
I to zanim cokolwiek napisałem.

A na koniec:

Cytuj:
sugerować
Słownik języka polskiego PWN
sugerować
1. «podsuwać komuś jakąś myśl lub jakiś pomysł»
2. «wyrażać coś nie wprost, dawać do zrozumienia»


I na tym kończę by nie przysparzać MMM roboty.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 19:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
:lol:

Odbiegając od tematu ale w temacie.

Pewien kadrowiec o ksywie Un (wyjaśni się), legenda flotylli i szara eminencja tak uczył następców (i podwładnych):

"Jak un chce podłożyć świnie to nie, tak od razu, wielką. Bo un (ten drugi co mu podkładają) taką świnię z daleka zobaczy i wyminie. Unemu trzeba dużo małych świnek pod nogi, To un jedną zobaczy i wyminie, drugą przeskoczy ale na którejś w końcu się potknie"

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 19:47 
Komandor pisze:
:lol:

Odbiegając od tematu ale w temacie.

Pewien kadrowiec o ksywie Un (wyjaśni się), legenda flotylli i szara eminencja tak uczył następców (i podwładnych):

"Jak un chce podłożyć świnie to nie, tak od razu, wielką. Bo un (ten drugi co mu podkładają) taką świnię z daleka zobaczy i wyminie. Unemu trzeba dużo małych świnek pod nogi, To un jedną zobaczy i wyminie, drugą przeskoczy ale na którejś w końcu się potknie"

I to jest bardzo pouczajace: kwintesencja esencji... :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group