forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2019, 12:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Te wszystkie opowiastki o humanitarnym zabijaniu to bzdety.


Cytuj:
Humanitaryzm uboju – zespół działań mających na celu zapewnienie zwierzętom w procesie uboju maksymalnego dobrostanu, przez co należy rozumieć oszczędzanie wszelkiego rodzaju bólu, cierpienia oraz niepokoju.


Chciałbym to widzieć. Temat tabu.

A same zwierzęta nie znają tego typu definicji. Lwy dopadają na sawannie antylopę gnu i pożerają ją niemal żywcem.

Człowiek potrafi wiele rzeczy zrobić precyzyjnie i dobrze. Ale tylko wtedy, kiedy dotyczy to naszego dobra, wygody. Niestety tzw dobrostan zwierząt jest wyssaną z palca bzdurą. Dlatego ta kwestia raczej jest przemilczana. I tylko od czasu do czasu coś wybucha tak jak niedawno afera z bydłem (leżakami). Wtedy nagle dowiadujemy się jak jest naprawdę. Społeczeństwo poczyta, obejrzy newsa w TV oburzy się pomruczy pod nosem, sprawą zajmuje się prokurator powiedzą. I sprawa się kończy. Ucichnie i wszystko toczy sie dalej jak się toczyło. A wydawałoby się, że mamy rozum, inteligencję, uczucia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 12:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Dlatego niektórzy, jedzą tylko mięso ze sklepu nie z uboju.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 18:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
To ja tak mam........!

Na poważnie zaś:
Sporo się nad tym zastanawiałem.
Dobrego rozwiązania nie wymyśliłem....niestety....... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 20:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie ma w planach podwyższenia świadczenia w ramach programu 500 plus. Nie wyklucza jednak rozszerzenia go na dzieci po ukończeniu 18 roku życia.

Ożesz kurwa jaśnista, szkoda, że jestem na emeryturze, za dwa tygodnie pewnie wymyślą, że nie trzeba będzie pracować,
tylko chodzić do bankomatu. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 8:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
A jaka jest górna granica wieku dla tej zapomogi na gówniaka? Może sie jeszcze załapię.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 8:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Podobno do emerytury maja płacić. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2019, 20:45 
maerose pisze:
Cytuj:
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie ma w planach podwyższenia świadczenia w ramach programu 500 plus. Nie wyklucza jednak rozszerzenia go na dzieci po ukończeniu 18 roku życia.

Ożesz kurwa jaśnista, szkoda, że jestem na emeryturze, za dwa tygodnie pewnie wymyślą, że nie trzeba będzie pracować,
tylko chodzić do bankomatu. :lol:

Hmmm, skoro komuś (komu????) opłaca się zamiast pracować na pensję, pobierać 500 zł, to ile ten nierób musiał zarabiać? 0,5zł na godzinę? Nie uważasz, że to jest chore, a nie 500 plus?


Poza tym to dosyć logiczne posunięcie, alimenty, renta rodzinna należą się dzieciakowi uczącemu się, zdaje się do 25 roku życia.


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2019, 21:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nie wgryzajmy się w szczegóły Agafio, wiadomo, że to wszystko służy pijarowi wyborczemu, a ja sobie jaja robię.
Tylko bym chciała widzieć nas, obywateli w szpitalach bez lekarzy i bez leków, bez szybkiego dostępu do specjalisty i takie tam bzdety.
Mnie tam chata z kraja, ale na inne potrzeby po prostu nie będzie pieniędzy, choćby na transport publiczny w zadupiach odciętych od miasta, miejsc nauki i pracy.
To dotyczyć będzie pewnie innych niedofinansowanych sektorów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 9:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Znając Jakiego będzie miał problem z odróżnieniem krytyki od soku. Słynna już "hatakumba" jest tu dobitnym przykładem. Europarlamentarzysta Jaki to porażka poczynając od lewego brzegu Bugu do Brukseli.

Ten nerwowy chłoptaś z rozbieganymi oczętami uważa, że z Brukseli będzie mógł wydawać rozkazy Polakom? Jeszcze się tam nie zadomowił i już sodowa?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2019, 9:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg3
Ożesz!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group