forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2018, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
W poniedziałek wicepremier Beata Szydło w trakcie spotkania z mieszkańcami Leszna
w miejskim teatrze przyznała, że program 500 plus z pewnością będzie kontynuowany.
Nie wykluczyła też, że w 2019 roku uda się go poszerzyć. Jak podkreśliła, wiele będzie
zależało od wyników gospodarczych kraju.

W tegorocznym budżecie na program Rodzina 500 plus zarezerwowano około 24,5 mld złotych.



Stasia rencina coraz cieńsza :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2018, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
I dlatego zostało nas tu pięciu i trzech moderatorów. Reszta która rozumie pewne zależności społeczne dawno odeszła.
I to nie na Śfinię.
:lol:

P.S
Mnie nie liczcie, ja tylko czasami wpadnę ponapierdalać w te puste baniaki.
:lol:



Czym chcesz przekonać? Podwójnymi standardami jakie stosujesz. Po co ten dopisek? "Napierdalanie" w puste baniaki to zaiste "godne" zajęcie trolla.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2018, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Ciebie nic nie przekona.
Nawet jak zostaniesz sam z Rośką będzie to spisek Ziobry.


Jeżeli już to nikt trollu. Naucz się pisać ze zrozumieniem. A co do przekonywania, to jestem gotowy ale na dyskusję z kimś kto jasno określa swoje myśli.

A co ci Rośka zrobiła? Jakąś krzywdę?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2018, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
TVN24 jedno z najbardziej pewnych co do wiarygodności stacji i portali internetowych, z którego każdy rozsądny Polak powinien czerpać informacje oraz opinie informuje, tak jak ja. :lol:

Cytuj:
Trzy działaczki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet z Wrocławia stanęły przed sądem. Są obwinione o organizację nielegalnego zgromadzenia, zakłócenie przebiegu zgromadzenia fundacji sprzeciwiającej się aborcji i naruszenie ustawy o ochronie środowiska. - Sprzeciwiamy się temu, żeby w przestrzeni publicznej zmanipulowane, kłamliwe rzeczy były wystawiane na widok publiczny. To torturuje kobiety, tego boją się dzieci. To nie powinno mieć miejsca. Zdarza się nam, że stajemy żeby protestować i mówić, że tak nie powinno być. Policja nie reaguje, więc reagujemy my - mówi o działaniach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet we Wrocławiu Anna Kowalczyk-Derlęga. - Miałyśmy kontrdemonstrację do demonstracji tak zwanych obrońców życia, którzy wystawiają pod szpitalami okropne, zakrwawione bannery ze zdjęciami płodów po poronieniach. To się dzieje pod oknami szpitali położniczych, gdzie leżą kobiety, które straciły dzieci, które są zagrożone poronieniem i muszą na to patrzeć - mówi Marta Lempart, jedna z organizatorek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. I dodaje: dlatego zorganizowałyśmy spontaniczną kontrmanifestację do jednego z takich zgromadzeń. (http://www.tvn24.pl)


Ciekawostka jest tu taka, że kontrmanifestacja naruszyła podobno prawa ochrony środowiska poprzez używanie megafonów. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 9:09 
Opanuj emocje Boruch.
Mam w głębokiej dupie co o mnie myślisz i co napiszesz. Wszystko i tak jest chybione o parseki.
Szkodzisz tylko swojemu sercu. ;)

Cytuj:
Zacznijmy od samego określenia „pseudolewica”. Nasuwa się ono w sposób naturalny w sytuacji gdy dzisiejsi domorośli rewolucjoniści wzorem swoich światłych postępowych kolegów z krajów ościennych, po całkowitej kompromitacji dyktatury proletariatu w państwach bloku wschodniego, nie wynoszą już na sztandary idei polepszenia doli robotnika oraz chłopa, gdyż ci nauczyli się doskonale sobie radzić bez najmniejszego udziału swoich kawiarnianych wyzwolicieli.
(...)
Pozostała za to nieprzebrana, stanowiąca przecież ponad połowę potencjalnego elektoratu, rzesza kobiet z utęsknieniem oczekująca wyzwolenia. Wprawdzie wszelkie tworzone do tej pory „kobiece ugrupowania” stanowiące jakieś dziwaczne koszmarki ideologiczne, były jak dotąd niedoceniane przez elektorat, który miały wyzwalać i oscylowały na poziomie błędu statystycznego, ale nie oznacza to bynajmniej, by bojowniczki o wolność i demokrację miały składać broń i zwijać wypłowiałe sztandary.
Przy okazji „bitwy o ustawy aborcyjne” wypłynęły na wierzch te same, dobrze znane twarze: Barbara „Zlepek Komórek” Nowacka wraz z ex-boyfriendem i jego subwencjonowaną z budżetu fioletowo-różową czeredą.
(...)
Rzecz jasna jest jeszcze toczący się jaguarem, a sporadycznie i piechty znamienity prawnik, który swego czasu wsławił się twierdzeniem, że skazany prawomocnym wyrokiem na odsiadkę za ostrzeżenie członków mafii starachowickiej przed możliwą inwigilacją ze strony funkcjonariuszy policji, wiceminister SWiA w rządzie SLD, w pełni zasłużył na ułaskawienie przez ustępującego Kwacha, ze względu na posiadaną rodzinę, za którą mógłby się przecież za kratami stęsknić, co podobnież skłoniło całe rzesze zagrożonych odsiadką kawalerów do wstępowania na gwałt w związki małżeńskie, celem uzyskania podobnego prezydenckiego aktu łaski, skutkując prawdziwym boomem ilości zawieranych małżeństw.


W punkt. :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 sty 2018, 11:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
bardzo ładne faszystowskie gówno, Polar.
Włóż je sobie pod poduszkę i powtarzaj często.

Nowacka zlepkiem komórek?, a ałtor zwykłym gównem jest i tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:

W punkt. :lol:


Pustego łba trolla. Jesteś żenujący. Polar. Mnie też gówno obchodzi co sobie myślisz o mnie, ale przemyśl co ludzie pomyślą o Tobie. Mnie z tego wyłącz bo wg mnie jesteś zerem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 14:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
TVN24 jedno z najbardziej pewnych co do wiarygodności stacji i portali internetowych, z którego każdy rozsądny Polak powinien czerpać informacje oraz opinie informuje, tak jak ja. :lol:

Cytuj:
Trzy działaczki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet z Wrocławia stanęły przed sądem. Są obwinione o organizację nielegalnego zgromadzenia, zakłócenie przebiegu zgromadzenia fundacji sprzeciwiającej się aborcji i naruszenie ustawy o ochronie środowiska. - Sprzeciwiamy się temu, żeby w przestrzeni publicznej zmanipulowane, kłamliwe rzeczy były wystawiane na widok publiczny. To torturuje kobiety, tego boją się dzieci. To nie powinno mieć miejsca. Zdarza się nam, że stajemy żeby protestować i mówić, że tak nie powinno być. Policja nie reaguje, więc reagujemy my - mówi o działaniach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet we Wrocławiu Anna Kowalczyk-Derlęga. - Miałyśmy kontrdemonstrację do demonstracji tak zwanych obrońców życia, którzy wystawiają pod szpitalami okropne, zakrwawione bannery ze zdjęciami płodów po poronieniach. To się dzieje pod oknami szpitali położniczych, gdzie leżą kobiety, które straciły dzieci, które są zagrożone poronieniem i muszą na to patrzeć - mówi Marta Lempart, jedna z organizatorek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. I dodaje: dlatego zorganizowałyśmy spontaniczną kontrmanifestację do jednego z takich zgromadzeń. (http://www.tvn24.pl)


Ciekawostka jest tu taka, że kontrmanifestacja naruszyła podobno prawa ochrony środowiska poprzez używanie megafonów. :lol:


Z braku innych rzetelnych przekaziorów i tylko od 2015. Czyli z braku laku i kit dobry. Bo nawet Superstacja się kundli nie mówiąc o Polszmacie . Gówno kurwskiego (TVP 1; 2; TVP Info; TVP3 itd) jest nie do strawienia ciągle powoduje rzyganie na przemian ze sraczką .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
TVN zawsze był najlepszy :lol: No i oczywiście GW. :lol:

Wszyscy psioczą na te TVNy ale pisdzielcy i inni ciągną tam jak Tarczyński do burdelu. Dziwne nie?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2018, 15:08 
Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group