forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 9:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lis 2017, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Proszę Pana ale to jest formacja której rozwiązania Pan popiera.To jak to popiera pan rozwiązania które wprowadzili ludzie których Pan nie lubi? Czy może do pracy do śmierci Pana Michnik przekonał bo ja powiedział Pan Polar co to za różnica czy do 67 ma pracować spawacz czy filozof albo baletnica?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Proszę Pana ale to jest formacja której rozwiązania Pan popiera.To jak to popiera pan rozwiązania które wprowadzili ludzie których Pan nie lubi? Czy może do pracy do śmierci Pana Michnik przekonał bo ja powiedział Pan Polar co to za różnica czy do 67 ma pracować spawacz czy filozof albo baletnica?


Przypominam Panu, że za wydłużeniem wieku emerytalnego głosowała również taka formacja jak TR Janusza Palikota. Wie Pan chyba również to, że na wydłużenie wieku emerytalnego na długo przed Polską zdecydowało się większość krajów UE. Taka jest tendencja wynikająca z ekonomii oraz demografii. Szczegółów nie muszę chyba Panu tłumaczyć. I niech Pan nie plącze w tę sprawę Michnika, bo to jest nadużycie. A to co pisze Pan Polar, wybaczy Pan nie będę komentował, albowiem widać wyraźnie, że facet oderwał się od rzeczywistości i ego przemieściło mu się z głowy i serca, gdzie jest gniazdo, do okolic dupy. I niestety sra jak szympans siedzący na palmie wpierdalając banana.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Proszę Pana faktem jest średnia życia mężczyzny w Polsce 73 lata a reszta to bzdury jakie panu wstawiła w łeb frakcja gumowych huji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 20:54 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo kutafony, - panie Stanisławie - chlejo na umór i palo te śmierdzące papierochy, - też bez umiaru.
Ja pierdolnąłem i jedno i drugie i pomimo 72 wiosenek jeszcze na konia w pełnej zbroi bez podsadzania......ino hyc!
No! - może troche trza podsadzić ale z rzadka........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Proszę Pana faktem jest średnia życia mężczyzny w Polsce 73 lata a reszta to bzdury jakie panu wstawiła w łeb frakcja gumowych huji.


Ja o bzdurach nie chcę pisać. Wiem, że średnia życia mężczyzny zgodnie z tym co podaje GUS to 73,9 roku, natomiast kobiety 81,9 czego Pan dziwnie nie podaje. To są dane na koniec roku 2016. Nie podaje Pan również tego, że odpowiednio jest to 7,7 i 7,6 dłużej niż w roku 1990. Jak widać pomimo pewnych złych zjawisk jakie dotyczą np służby zdrowia, powietrza jakim oddychamy, że pędzimy za karierą i pieniądzem, w jakich warunkach pracujemy czy żyjemy w stresie, żyjemy coraz dłużej. I dlatego można założyć, że skoro średnio żyjemy dłużej to możemy również dłużej popracować. Z korzyścią la naszej przyszłej emerytury.

I co najważniejsze, o czym nie wiem czy ma Pan świadomość, te liczby, które są podawane to średnia. A co to jest ta średnia?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ano średnia to to że przeciętny polak pracując 40 lat otrzymuje emeryturę przez 8 a gumowe huje chciały żeby przez 6.
Co nie przeszkadza żeby ZUS dzielił kapitał przez 260 miesięcy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 21:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
93-letni Robert Mugabe, który jeszcze przedwczoraj zapewniał w telewizji, że pozostanie przy władzy mimo buntu wojska, przesłał dziś do parlamentu list ze swoją dymisją „ze skutkiem natychmiastowym”.
Na wieść o dymisji, w Harare, stolicy kraju, tysiące ludzi wyszło na ulice, by wyrazić radość.
Mugabe rządził Zimbabwe od 37 lat.


Co za szczęśliwy kraj.
A nasz kurdupson bladziuśki, oj bladziuśki.
Biedny Prosiak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2017, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Ano średnia to to że przeciętny polak pracując 40 lat otrzymuje emeryturę przez 8 a gumowe huje chciały żeby przez 6.
Co nie przeszkadza żeby ZUS dzielił kapitał przez 260 miesięcy.



Nie da się Pana przekonać. I tylko tyle ma Pan pretensji do poprzedników, że chcieli Pana zagonić dłużej do roboty? Ja mam do nich więcej pretensji i to o ważniejsze sprawy. Pan jest małostkowy i widzi Pan jedynie czubek własnego nosa. Przekonać Pana nie przekonam. Zresztą nie taki zamiar mam. Nie rozumiem jedynie dlaczego pomimo takich gromów wobec poprzedników względem emerytur, nie zdecydowano się na kompleksową reformę sytemu, lecz jedynie fałszywie powrócono do dawnego wieku. Jednocześnie podpowiadając w hipokryzji swojej niepojętej - Polacy wy pracujcie dalej. My dajemy wam furteczki wyboru. Szumnie nazywano to wolnością wyboru czego jeszcze podobno nie było. Tym asem robi się wszystko, okladając Polaków podatkami jawnymi i ukrytymi aby zapełnić dziurę w ZUSie powstałą po tej decyzji.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2017, 12:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
polar pisze:
Nie widzę żadnej różnicy pomiedzy Boruchem, a faszystą. Ta sama nienawiść do innej nacji.
Ty Boruch jesteś dodatkowo jeszcze bezczelny, opluwając naród, który dał wykształcenie i emeryturę.
Natomiast radosne szydery z samobójców...ups...to prawdziwy cymes. Oczywiście, zaraz przyleci Beton i powie, że to takie niewinne i autoironiczne, że polar obszczywa nogawki, że takie nowoczesne śmać się z własnych przywar. Z własnych tak, ale nie z wymyślanych przez Borucha.

Wzrost samobójstw w Posce ściśle powiązany jest z obniżaniem standardów życia po 89'. Reformy Balcerowiczów, Buzków, radosna kontynuacja tej degrengolady m.in. przez PO, to powody targania się na życie osób nie odnajdujących się w nowej, tak przyjaznej cynikom, rzeczywistości. I absolutnie nie widze tu powodów do najmniejszego nawet szyderstwa.
Albo płacą ci za te klakę, albo najzwyczajniej w świecie nie ogarniasz jako sowizdrzał i domorosły filozof. ;)
I trzeba mieć miedziane czoło, żeby podnosić w dyskusji swój wiek, jako wykładnię wiedzy.


nie posiłkuj się betonem, beton sam wie kiedy w pokrywkę ma uderzyć :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2017, 13:58 
beton, ruchasz sie troszku? ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group