forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 23:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lut 2017, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Polski rząd sprzedał dziś 30-letnie obligacje skarbowe - "najdłuższe" w historii. Wszystkim tym, którzy je kupili, będzie co roku wypłacać łącznie 84 mln zł. Takie długoterminowe obligacje kupują zwykle fundusze emerytalne albo ubezpieczyciele. Poza 30-latkami, rząd sprzedał dziś obligacje hurtowe pięciu serii, z terminami wykupu w 2019, 2022 (dwie serie), 2026 i 2027 roku. Łączna wartość wyniosła 7 mld zł, popyt był na 12,86 mld zł.


http://www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/polska-w%C5%82a%C5%9Bnie-zad%C5%82u%C5%BCy%C5%82a-si%C4%99-na-a%C5%BC-30-lat-to-nowy-rekord-inwestorzy-%C5%9Bwietnie-na-tym-zarobi%C4%85/ar-AAn0Ge2?li=AA5a4a&ocid=spartandhp

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2017, 17:52 
polar pisze:
Wetknijcie mi jeszcze w mordę to winne grono i już lecę.


O! przejasny - pełen słońca.
Nie wetknę! wrócisz mi z pretensją, kanalio.

A jakże, Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2017, 18:44 
O właśnie, żucie dętki, pomaga lepiej reformować kapitalizm z ludzką twarzą, dętka dodaje jej uroku.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2017, 19:48 
Widzicie Barycki, dla mnie, mimo tych wszystkich pięknych słówek sformułowanych w tę niby ideologię marksistowską, która niby ma służyć nam, robolom, ale jesteśmy tak głupi, że nie rozumiemy co intelektualiści chcą nam wsadzić ( osobiście widzę tu pewne analogie z chłopcami w czarnych kieckach ) jesteście puści jak bęben Rolling Stonesów.
Podstawowe dwa, i tylko dwa argumenty, czyli winne grono i pudrowanie kapitalizmu, odmieniane przez Was w wielorakich formach, wrażenie mogą ino zrobić na takich samych sowizdrzałach jak Wy.
Mi może brakuje tego audytorium, które odurzone dymem z cygar i markowymi trunkami filozofuje sobie w zaciszu rodzinnych posiadłości, ale póki mi sił starczy będę Was prześladował do końca dni. Moich, lub Waszych.
Może nie mam siły przebicia, żeby uformować własną ideologię w której winą za cały gnój tego świata obarczam gnuśne elity towarzysko-intelektualne tego grajdoła. Nie tych biedaków ze zgniłym gronem w mordach, ale Was Barycki. Was i Wam podobnych nierobów.
I pozwolę sobie sparafrazować słowa poety:

Który skrzywdziłeś człowieka prostego (...)
Nie bądź bezpieczny
Prol pamięta


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2017, 21:31 
Jednak jesteś idiotą.
Jak można pierdolić o skasowany wątku od pół roku?
Co cię w tym wątku tak interesowało?
A, domyślam się.
Pizdowaty filozof szuka faszystów w internecie.
Taką sobie rolę zbawcy ludzkości upatrzył.
Podać ci adres internetowy Zmiany?
A może prywatny Jankowskiego?
A może ta aktorka teatralna cię kręci co chodzi na pikiety zmianowe?
A Nabila znasz? To vicek Zmiany. Syryjczyk. Od 30 lat w Polsce. Ustami takim niedorobionych intelektualistów próbują zrobić z niego terrorystę. Dzisiaj.
Co jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj.

P.S.
Taka rada serdeczna...Znajdź se chłopie dziewczynę. Kobieta łagodzi obyczaje. Tak mówią, a ja to potwierdzam.
I ogol mordę na Boga, mądrzejszy od tego nie jesteś.


Na górę
  
 
Post: 16 lut 2017, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2017, 23:40 
polar pisze:
winą za cały gnój tego świata obarczam gnuśne elity towarzysko-intelektualne tego grajdoła. Nie tych biedaków ze zgniłym gronem w mordach, ale Was Barycki. Was i Wam podobnych nierobów.


I w tym nie mogę z Panem się nie zgodzić, niewybaczalna jest wina, że w chamskie mordy pchano winne grona, zamiast trzymać chamstwo w żelaznym uścisku za plugawe mordy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2017, 9:27 
polar pisze:
mimo tych wszystkich pięknych słówek sformułowanych w tę niby ideologię marksistowską, która niby ma służyć nam, robolom, ale jesteśmy tak głupi, że nie rozumiemy
nie mam siły przebicia, żeby uformować własną ideologię


To nic trudnego, Panie Polar, trza tylko mocno chcieć, oczywiście, chcieć dobrze, aby dobre było, jak już się co uformuje. A to, co niezrozumiałe, tylko w głowie mętlik robi, trza takie ode siebie odrzucić precz, aby ode złego umysł oczyścić i do czystego godnie dobre przyjąć. Jak tylko w czystym będzie dobre, to w trymiga 10 milionów czystych wypełnionych dobrem znowu zbierze się w kupę i na powrót zrobi dobrze, a nawet jeszcze bardziej dobrze.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2017, 11:23 
Chono tu Barycki...sprawa jest.
Zamiast tu se pisać po próżnicy wśród głupków i kurew może spożytkujesz Pan swą wiedzę i energię na skreślenie paru słów do niejakiego Dudy. Związkowca. Przewodniczącego Solidarności.

W Gdyni funkcjonują dwa zakłady. Dawna Stocznia Gdynia czyli obecnie Crist i Energomontaż Północ Gdynia. Obydwa częściowo znacjonalizowane przez państwową spółkę. Roboty, panie, mają co niemiara. W prasie lokalnej i portalach internetowych ogłoszeń o zatrudnieniu multum.
I wyobraź Pan sobie, że te skurwisyny, nie zatrudniają w tym Państwoe Prawa i Sprawiedliwości na umowę o pracę. Tylko działalność gospodarcza i dzieło. A wszystko to pod nosem Prezesa i jego pupila z Solidarności.
I tak se pomyślałem, że może oni nie wiedzą, że pieniędzmi podatników sponsorują śmieciowe miejsca pracy. Że może trzeba im to napisać po polskiemu. Przeca związki zawodowe wew tym kraju mają statutowy obowiązek bronić każdego człowieka pracy, nawet niezrzeszonego.
Ba, nawet jest wyrok sądu o wyczerpywaniu znamion pracy etatowej, dla zatrudnianiu ludzi na działalnościach i dziele w jednym miejscu w tych samych godzinach pracy.
I tak se pomyślałem, że może byś Pan wyrychtował jakieś zgrabne pismo w formie protestu na zaistniałą sytuację do Dudy ( związkowca ), a ja je prześlę pod swoim imieniem i nazwiskiem jak Pan się boisz pod swoim.
Co Pan na to?
Pogadaj Pan z grupą swoich serdecznych przyjaciół co myślą o takim pomyśle?
Ja wchodzę w ciemno w temat.


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2017, 12:11 
Panie Polar, związek zawodowy Solidarność jest jeną z filii większej zorganizowanej grupy przestępczej działającej w ramach prawa obowiązującego w państwie prawa reprezentującego interesy korporacyjne (czytaj – mafii) przez niezawisłe sądy i niezawisłe prokuratury, dlatego przewodniczący grupy przestępczej, Duda, ma w dupie wszystkie pisma od takich, jak Pan zindoktrynowanych humanizmem i demokracją idiotów. No, ale to, zadaje się, Pan jest obrońcą tej niezawisłości sądów i prokuratur, jak i tej humanistycznej demokracji, która wybrała dla Pana, to miejsce, w którym Pan teraz jesteś, a które, nie wiedzieć czemu, skoro Pan tego bronisz, nie podoba się Panu. No, ale naprawiaj Pan, naprawiaj dalej demokrację z jej neoliberalnym ustrojem, Syzyf mógł, to dlaczego Pan miałby sobie tego odmawiać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group