forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 gru 2018, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Czy to prawda że popierany przez cały postępowy świat, ten który chłopięciem nieletnim będąc, został uwiedziony przez zamężną nauczycielkę, dostał takiego kopa w tyłek że jak to Francuzi twierdzą, do lipca 2019 będzie już tylko zamierzchłą przeszłością?
Wraz z całą swą polityką klimatyczną i podatkami poprzez które okradano pracujących Francuzów?

Tak bardzo byłoby mi szkoda tego osobliwego osobnika, równie jak i stłamszonej zabitej atmosfery, która musiała znosić dziesiątki tysięcy wybuchów ładunków łzawiących, dymy pożarów, czarną sadzę i dymy z granatów i to tylko po to by zaspokoić ambicję i pychę władzy. Władzy która występowała przeciw, wbrew interesom, tych którzy pracują i płacą podatki na swych panów władców.
Nie wierzę, to nie dzieje się naprawdę. Przecież dumna władza nie mogła się wystraszyć drewnianej ekologicznej gilotyny :shock:

PS

Pani Korbaczeska, proszę zjeść krawat, tak jak pewien gruzin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2018, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Myśli, ze mi "dowalił do pieca". Hehe, taki żart a propos szczytu.
W dupie mam Macrona. Niech go wywiozą na taczkach. Francuzi przynajmniej sa faktycznie zdolni to zrobic - a wystarczyła tylko zapowiedź podwyżki benzyny i tłum robi dym, płoną samochody, banki.

Cytuj:
Władzy która występowała przeciw, wbrew interesom, tych którzy pracują i płacą podatki na swych panów władców.


No wypisz wymaluj, nieświadomie przedstawił pan polski rząd PiS.
Tylko u nas, w przeciwieństwie do Francuzow, ludziom to chyba odpowiada bo cisza, ile by ich nie jebac.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2018, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
Myśli, ze mi "dowalił do pieca". Hehe, taki żart a propos szczytu.
W dupie mam Macrona. Niech go wywiozą na taczkach. Francuzi przynajmniej sa faktycznie zdolni to zrobic - a wystarczyła tylko zapowiedź podwyżki benzyny i tłum robi dym, płoną samochody, banki.

Cytuj:
Władzy która występowała przeciw, wbrew interesom, tych którzy pracują i płacą podatki na swych panów władców.


No wypisz wymaluj, nieświadomie przedstawił pan polski rząd PiS.
Tylko u nas, w przeciwieństwie do Francuzow, ludziom to chyba odpowiada bo cisza, ile by ich nie jebac.


Nieświadomie? a skąd ta myśl że nieświadomie? :mrgreen:
Co do Francji i jej Obywateli, zobaczymy czy wytrwają.

PS

Wracając do nieświadomości, przyznaję, zostałem nieco zaskoczony gdy odwiedziłem, nieopatrznie, stronę polskiej ambasady.
To nie było miłe, komentarze pozostawione przez innych odwiedzających, nie pozostawiają niestety cienia niepewności co do przekonań komentujących.
Pani napisała: polski - zapewne z przekonania, jak się okazało w komentarzach do wpisu ambasady, nie jest to przekonanie powszechne, można nawet powiedzieć że Pani przekonanie jest wyjątkowe.
Proszę się zapoznać.

https://twitter.com/PolishEmbassyUS/sta ... 2069701633


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2018, 19:24 
Pantryglodytes pisze:
-----------
Wracając do nieświadomości, przyznaję, zostałem nieco zaskoczony gdy odwiedziłem, nieopatrznie, stronę polskiej ambasady.
To nie było miłe, komentarze pozostawione przez innych odwiedzających, nie pozostawiają niestety cienia niepewności co do przekonań komentujących.
Pani napisała: polski - zapewne z przekonania, jak się okazało w komentarzach do wpisu ambasady, nie jest to przekonanie powszechne, można nawet powiedzieć że Pani przekonanie jest wyjątkowe.
Proszę się zapoznać.

https://twitter.com/PolishEmbassyUS/sta ... 2069701633


Niemiłe? Żółta lampka kontrolna świeci się już ciągłym światłem. Jeszce trochę a zacznie błyskać czerwona. Ja rozumiem że polityka to brudna gra. To środowisko gdzie nie ma miejsca dla przyzwoitych ludzi. Nawet jak jesteś lojalny względem suwerena który cię wybrał, to chcąc być skuteczny w osiągiwaniu celu, w tym towarzystwie nie sposób być fair. Mając tą wiedzę (o zasadach skutecznej polityki) można by przymykać oczy i udawać że się nie słyszy. Ale takich paskudnych sytuacji jest coraz więcej, to wskazuje że tu nie mamy do czynienia z skomplikowaną grą dyplomatyczną tylko jest to jednak to co po prostu widać, słychać i czuć, czyli wprost narastający proces wasalizacji.
A ograniczając się tylko do próby wyjaśnienia zadziwiającej sytuacji z linku Pantryglodytesa
https://twitter.com/PolishEmbassyUS/sta ... 2069701633
czyli dziwnego łączenia 100lecia odzyskania niepodległości Polski z 70 rocznicą Izraela i nie tylko ( na stronie ambasady jest ostatnio kilka podobnych "kwiatków") to pasują mi słowa komentarza
Cytuj:
Naczelnik wyzbył się już snów o niezależności, jeśli w ogóle je kiedyś miał i uznał, ze jeśli ma wybierać miedzy sprzedaniem się Rosji, Niemcom a USA, to najlepsza jest opcja ostatnia. Tylko, ze w pakiecie z USA mamy Izrael. Ot cała tajemnica.

Z uwagą, że może to dotyczy nie tyle tzw. Naczelnika ale znaczących decydentów. Niekoniecznie tych których tu na tym forum dzień w dzień wyśmiewacie.


Na górę
  
 
Post: 05 gru 2018, 22:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
...... Niekoniecznie tych których tu na tym forum dzień w dzień wyśmiewacie.


Skoro tak, i skoro mamy Adwent to pośpiewajmy jakie kantyczki, zgodnym chórem.

https://twitter.com/Bob_Gedron/status/1 ... 1859481601


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2018, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
....Żółta lampka kontrolna świeci się już ciągłym światłem. Jeszce trochę a zacznie błyskać czerwona. Ja rozumiem że polityka to brudna gra. To środowisko gdzie nie ma miejsca dla przyzwoitych ludzi. Nawet jak jesteś lojalny względem suwerena który ......


Ona ta lampka, świeci się już od dawna, jak latarnia morska. Popatrzmy jak telewizja Polska pokazuje widzom czas Adwentu

https://www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2018, 23:30 
Chyba pomyliliśmy wątki. Dodatkowo, ponieważ zlot ekologów się zakończył, pies z kulawą nogą tu nawet nie zajrzy przez dłuższy czas. A Pan nie musi mnie w tych smutnych, niepokojących sprawach przekonywać i odwrotnie. Wie Pan, u mnie mruga jeszcze jedna lampka - brak reakcji na tą lawinę nieprzychylnych komentarzy. Pytanie - hucpa czy prowokacja?


Na górę
  
 
Post: 06 gru 2018, 0:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
..... zlot ekologów się zakończył, pies z kulawą nogą tu nawet nie zajrzy przez dłuższy czas....


Wracając do ekologów, to miałbym propozycję dla ewentualnych przyszłych organizatorów podobnego zlotu.
Zalecił bym i ściśle przestrzegał, by menu serwowane w czasie trwania imprezy, na śniadanie, obiad i kolację oraz w charterze przekąsek, zawierało i wyłącznie naturalne, nieprzetworzone i surowe! oczywiście produkty, najlepiej takie które można pozyskać w pobliżu bez zbędnej fatygi, a to w celu ograniczenia emisji CO2 związanego z termiczną obróbką potraw i transportem. Szczaw, mirabelki czy pędy młodych sosen powinny wystarczyć, a dla mięsożerców, owady, ewentualnie ułowiony własnoręcznie jaki Gołąbek czy tam Wrona.
Zamknięcie hotelowych urządzeń sanitarnych, dostawy wody z kranu oraz wyłączenie prądu i ogrzewania byłoby logiczną konsekwencją.

Jeśli ekolodzy to nie banda hucpiarzy przystaną na warunki z ochotą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 8:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Przygotujmy się, bo być może takie scenariusze i u nas się powtórzą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2018, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 80  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group