forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2018, 21:05 
A na cholerę mi uchodźca? Żywić trza i medyka w razie czego. Problem ino.
Mnie to się marzy za parę lat taki mały domek z własnym strumykiem. W ogrodzie.
I bym se zrobił spychaczem małe spiętrzenie co by od razu oczko wodne mieć. I na tym spiętrzeniu dynamo. Od dynama kabelki i do grzejników i żaróweczek w domku.
Gód ajdija?


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2018, 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
Stara zasada kapitalizmu mówi - jest popyt, jest podaż.
Widocznie w Polsce jest popyt na wungiel z hameryki.
Jakby głupie polskie emeryty wzięły się do roboty, znaczy wykazaliby się większą operatywnością, mogliby se pompy ciepła instalować, abo inno fotowoltaike.
A tak golasów nie stać na cywilizowane rozwiązania, nie mogą pokazać faka rządowi, to trzeba z wiaderkiem do piwnicy zapierdalać.
I jeszcze raz. Kapitalizm - popyt - podaż. Operatywny - pompa ciepła. Nieudacznik - wungiel.
:lol:


Taa, i na śmieci z Niemiec. Tez sie palą.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2018, 21:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
.......
Mnie to się marzy za parę lat taki mały domek z własnym strumykiem. W ogrodzie.
I bym se zrobił spychaczem małe spiętrzenie co by od razu oczko wodne mieć. I na tym spiętrzeniu dynamo. Od dynama kabelki i do grzejników i żaróweczek w domku.
Gód ajdija?


Nie bój nie bój takie cwaniaki już byli, dawno temu, dziś to absolutnie niemożliwe, nikt nie wyda na taki projekt zezwolenia, prędzej uchowanegona zlewkach świniaczka nielegalnie zaszlachtujesz, za Hitlera było to legalne za Gomółki i Gierka taż a teraz nie, wolność jest.

Nawet Kaczyński nie dał rady mierzei przekopać, brak pozwoleń, a Pan na swojej działce chcesz spychaczem? na ropę? zbrodniarzu ty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2018, 21:58 
No jak nie wyda? Na alternatywne? Na zielone?
To co mam krzyczeć żeby pozwolili?
Konstytucja? Demokracja? Czy wolność dla obywateli? Bo to chyba nie to samo.
Powiedz mi Panty, bo mnie już głowa boli od tego wszystkiego.
Roztwórz me oczy z tej jednokierunkowości.


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2018, 22:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Potrzebna jest minimalna różnica poziomów ok 1,8 m mam nadzieję że działka spadzista.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 0:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Potrzebna jest minimalna różnica poziomów ok 1,8 m mam nadzieję że działka spadzista.


Inżynier Hydrotechnik? miło poznać.

To trochę jak z wiatrem, gdy wieje wolniej niż 6m/sek to nic z tego.
Można przyjąć spokojnie że takich warunków nie ma w Polsce prawie wcale.

Dla Pana Polara, ta spadzistość potrzebna by nie zatopić połowy powiatu i sąsiednich gmin budując stawik.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 1:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
No jak nie wyda? Na alternatywne? Na zielone?
To co mam krzyczeć żeby pozwolili?
Konstytucja? Demokracja? Czy wolność dla obywateli? Bo to chyba nie to samo.
Powiedz mi Panty, bo mnie już głowa boli od tego wszystkiego.
Roztwórz me oczy z tej jednokierunkowości.


Bardzo proszę:

Konstytucja to papier, taki świstek.
A demokracja to sposób by elity burżuazyjne mogły spokojnie prowadzić swe geszefty.
Demokracja gwarantuje tylko jedno, wygra zawsze ten kto dostanie kasę.
Nawet nie próbuj Pan z tym walczyć no chyba że jesteś Pan mocniejszy niż Vanguard Group.
No ale wtedy nie zadawałby Pan takich pytań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kurwa, "fachowcy się zebrali od ciepła i emerytur. Przyśle wam ZUS wasze biedaemerytury to zobaczymy czy wyżej chuja uda wam się podskoczyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 8:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Który to tam chce stawik i turbinę wodno zakładać......?!
Ja bym nie rydzykował.......! Przymierzałem się do tego, gdy Wielki Elektryk gadał, by brać sprawy w swoje rence.......! :oops:
Była w okolicy stara, zdewastowana elektrownia wodna.Polazłem do energrtycznego by pogadać co i jak;
Gość, na oko sympatyczny, wyjaśnił mi, bym uważał bo nie wiadomo czyje to . A jeśli się okaże, że Pan odrestaurujesz urządzenie, to może się okazać, że to własność przedwojennego Żyda i będziesz Pan musiał zwrócić a pieniadze się pójdą ............ć!?
Poza tym nikt nie wyda pozwolenia na zatopienie okolicy bo okoliczni chłopi z proboszczem na czele taki protest uskutecznią że nikt nie zaryzykuje awantury............! :roll:
No to zrezygnowałem. :lol:

Z wiatrakami podobna sytuacja............okoliczna społeczność zaprotestuje, że kury się nieść przestaną a krowy dadzą zielone mliko i ............na chuj komu takie problemy.........piwo se kup jeden z drugim a nie za alternatywę się bierz......... :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2018, 9:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niestety w naszym kochanym kraiku :D tylko ojciec dyrektor może prowadzić wszelkie biznesa z powodzeniem. Jego "jako katolika prawo nie obowiązuje". I nie dość tego, państwo mu jeszcze sprzyja, co i raz zasila budżecik. Normany polski grześnik może oczywiście coś przedsięwziąć, tak jak Kolega Stary Praktyk opisał, Ucieszy się chłopisko, że nareszcie jego kraj dał mu możliwość zrobić coś dla siebie, no i dla Ojczyzny. Ale już wkrótce okazuje się, że szczęśliwego przedsiębiorcę obłażą pasożyty i każdy macha w łapie trzymanym przepisem informując, że oto państwu się należy, a za to, a za tamto, a siamto. Była radość i balonik prysł.

I jak tu nie mataczyć w tym kraju, nie oszukiwać na VAT-ie skoro państwo chce cie dorżnąć? Sami skur...y stwarzają sytuację patologiczną, a potem taka cyniczna gadzina Matousz będzie rzucać epitetami w rodzaju złodziei i bandytów.

To już lepiej żyć spokojnie z bidaemerytury i mieć w chuju wszystko i wszystkich, choćby talent do interesu człowiek miał. Albo wyjechać gdzie jest normalnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 80  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group