forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2019, 10:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Cytuj:
Prawa człowieka mogą nie przetrwać nadchodzących wstrząsów" - pisze Philip Alston, specjalny sprawozdawca ONZ ds. skrajnego ubóstwa i praw człowieka, w raporcie poświęconym kryzysowi klimatycznemu,
który omawia brytyjski "Guardian". Według niego miliony ludzi mogą być pozbawione prawa do życia, wody, jedzenia i mieszkania. Niedostępnym dla nich luksusem będą też demokracja i rządy prawa.

Polski to nie dotyczy, przecież premierniby Matołusz dba o nas jak ojciec najlepszy,
ale już pomijając jego niewątpliwe zasługi, mleko się rozlało na całej Ziemi i wystarczy tylko czekać na skutki. :cry:


Coś nieprawdopodobnego! prawa człowieków nie przetrwają! a co z prawami tęczowych, feministkóf, ekologistóf, źwierzątek, co z naturą 2000, kornikiem dziurkarzem i serękami.
No i najważniejsze co z OZE i ekonapedami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wy się Maupa zamartwcie, co będzie z heterykami i Ordo Iuris. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pantryglodytes pisze:
maerose pisze:
Trzy dni temu Naczelny Sąd Administracyjny odmówił jednak pozwolenia na budowę elektrowni w Pelplinie. Postanowienie to kończy definitywnie prawie ośmioletnią batalię administracyjno-sądową, jaką przeciwko inwestycji Kulczyków prowadzili mieszkańcy Kociewia i organizacje ekologiczne.
Żeby potem nie było płaczu, że Older nie ma ciepło i prądu.


Wszytkim! biorącym udział w protestach należy natychmiast odłączyć prąd, i wszelkie usługi od prądu zależne, a wymagające umowy.
Łącznie z wodą bieżącą i wywozem śmieci, internetem itd. oczywiście.


Szanowny Panie Małpa.
Ja do Pana nic nie mam ale jak Pan będziesz dalej tak "cudzołożył", - to
ja się przestanę z panem zgadzać.....! I po co to Panu....?!
Uważam, że bardzo dobrze, że Kulczyka wyruchali sądownie - sam przyłożyłem do tego palec, - bo ten smyk, hultaj i woda na młyn bońskich odwetowców jest zapatrzony jedynie w swoje konto a reszta motłochu mu wisi. Poduszą się z braku świeżego powietrza czy nie........!
A prądu nam nie braknie.......odkupi sie od Putina jak by co......Piotrek pisał, że u nich tani....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kolego Stary - no nie kupią od Putina. Bo to w naszej orientacji narodowej jest zdradą stanu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Wy się Maupa zamartwcie, co będzie z heterykami i Ordo Iuris. :lol:


Eeee...tam jużem sięm uspokoił

Wieści z fronta demokracji nadchodzom coraz lepsze.

Cytuj:
Gościnne Niemcy coraz bardziej aktywnie odsyłają uchodźców ..... podawane są środki uspokajające w trakcje podróży.....ujawniło również metody wywozu migrantów z Niemiec: podawane są im środki uspokajające i są krępowani na czas podróży.


Tak że spokojnie, karabiny i pola minowe zatrzymają nawałę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Te matki z dziećmi krępują w tych samolotach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 12:51 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Krępują? kurde, w kajdany inżynierów spokojnych? I jeszcze jakimiś pigułkami gwałtu otumaniają?

IroB, Wy tam w tej cywilizacji wysokiej nie macie swojego Bondara i innych obrońców praw do godności człeczej?

Ciężarówkami też wożą? Mam nadzieję, że w tych ciężarówkach nie ma wydechu na pakę...? Jeszcze...


Co do ocieplenia - wielkie mi co. W ordowiku wyginęło 85% gatunków, w dewonie 40, w permie 90, w trasie prawie 80%, w kredzie 75%.
czy ktoś, coś się tym tak naprawdę przejmuje. Mgławice łzy ronią. Albo bogi? Nawet my mamy to głęboko...
A były mniejsze Bo np. Mamuty, Tygrysy szablastozębne, mastodonty itp całkiem niedawno wymarły. Za "naszych" czasów
Średnio powtarzają się te wymierania tak co 50-70 mln lat. Ostanie było 66 mln lat temu. Już czas... :lol:
jak nie my to zrobimy to jebnie jaki superwulkan w Yellowstone albo bliżej w Nadrenii czy Włoszech, przyjdzie kometa i ogonem pozamiata i będzie po ptokach.
I ręczę Wam, nikt po nas płakać nie będzie. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeżeli już o to płakanie chodzi - ja mogę zostać i popłaczę trochę po Was. Wycisnę z siebie te dwie może trzy mokre uzy. Tylko zostawcie mnie jaką jewkę co bym się na nowo rozmnożył. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I ja tu się zgadzam z Komandorem w 100%.
A nawet w 120% Ooooo.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:43 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Jeżeli już o to płakanie chodzi - ja mogę zostać i popłaczę trochę po Was. Wycisnę z siebie te dwie może trzy mokre uzy. Tylko zostawcie mnie jaką jewkę co bym się na nowo rozmnożył. :lol:


Te Panie Boruch, nie bądź Pan taki cwany... i do przodu.
Wielkiego Wezyra zostawimy bo się ze mną zgadza, niech za karę płacze. :lol:

I bez rozmnażania bo już raz było i widzicie jak to się kończy :mrgreen: .

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group