forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2019, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, najlepiej pisać jak Komandor. Tu trochę, tam trochę a właściwie to nie wiem, nie mam zdania. Ale jak tak się głębiej wczytać to jednak moja jest najmojsza. Miliony pikseli i jak tak człowiek otworzy fo NIE i ma się do tego zabrać to odechciewa się wszystkiego. Tylko Komandor uważa, że każdy ma tu czas na złożenie wszystkich jego dylematów prawdziwych i wymyślonych w jedną całość. Ja tam jestem za tym żeby pisać PiS to chuje. Albo tak jak pisze pan st1111 prezes piękny jest. I nawet przystojny. Wtedy przynajmniej wiem z kim mam sprawę. Bo ja prostolinijny człowiek jestem. I do mnie trzeba prostym językiem. A nie potem napisać " a on dalej ciemny jak tabaka" :D :lol:

Czy ja kiedykolwiek w swoich tekstach pisałem zawile, mąciłem? Nigdy! Owszem mędzę ale zawsze każdy mnie rozumie. Bo język giętki trza mieć - tak aby każdemu aż chciało się to coś czytać. :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 15:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja wiem. że lepiej na wszystko mieć proste odpowiedzi. To daje komfort. I poczucie wspólnoty.

Jakieś tam "dubito ergo cogito, cogito ergo sum" (to jest pełna wersja) ...?

Ale tak w zaufaniu to panu powiem, że w sumie, Panie Boruch to my się tak naprawdę niczym nie różnimy, oprócz jednego - ja jestem....

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwołał sztab kryzysowy. Powodem, jak dowiedział się Fakt24 jest awaria w oczyszczalni ścieków „Czajka”. Nieczystości dostają się do Wisły. Usterce uległ kolektor ściekowy. Stołeczny magistrat przekazał informację na temat sytuacji podczas briefingu prasowego. Konsekwencje awarii nie są jeszcze znane.

https://www.onet.pl/?utm_source=www.fak ... c8&utm_v=2

Mieszkańcom Płocka zazdroszczę smaku Warszawskiego gówna.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Czy ja wiem? władza sobie poradzi, problem nie większy, no może bardziej kolorowy niż "tramwaj różnorodności"

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Cytuj:
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwołał sztab kryzysowy. Powodem, jak dowiedział się Fakt24 jest awaria w oczyszczalni ścieków „Czajka”. Nieczystości dostają się do Wisły. Usterce uległ kolektor ściekowy. Stołeczny magistrat przekazał informację na temat sytuacji podczas briefingu prasowego. Konsekwencje awarii nie są jeszcze znane.

https://www.onet.pl/?utm_source=www.fak ... c8&utm_v=2

Mieszkańcom Płocka zazdroszczę smaku Warszawskiego gówna.


I co teraz z tym Trzaskowskim, jak Pan myśli? Trybunał stanu, prokurator, czy co? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Gadajom że Czaskowski zaprowadził strefę relaxu aż do krańca Polski po Hel.

Myślę że to niesprawiedliwe, chciał się chłop zrelaksować a wyszło jak zawsze, teraz zbiera za lata rządów natchnionej z PO.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Już PiS siedzi na temacie. Pan Kaleta z ministerstwa sprawiedliwości :lol: :lol: ma najwięcej dopowiedzenia. I pyta oj co to będzie co to.....................?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 18:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Pantryglodytes pisze:
Gadajom że Czaskowski zaprowadził strefę relaxu aż do krańca Polski po Hel.

Myślę że to niesprawiedliwe, chciał się chłop zrelaksować a wyszło jak zawsze, teraz zbiera za lata rządów natchnionej z PO.


Zanim do nas dojdzie to po drodze wypiją.
PS. Ciekawe jakie by były tu komentarze gdyby w mieście rządzonym przez PiS się to stało?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 18:22 
Komandor pisze:
No nie wiem czy taki szczęśliwy przykład tym projektorem. Ale wiem o co Panu chodzi. Dokładnie tak by było jakby z każdą regulacją ostrości jest zakres się zmieszał aż do zera po jej wyostrzeniu. To,że można przeregulować (przedobrzyć) też jasne.


Panie Komandorze. Przykład Pantryglodytesa z projektorem którym ktoś się bawi jest bardzo dobry. No może tylko dobry :D w obrazowym wyjaśnieniu selekcji naturalnej ważnej przy zmianie warunków klimatycznych na Ziemi.
Bo doskonalszym jest na etapie szczególnym działania ewolucji - właśnie przez Pana określonym słowami - z "regulacją --- do zera po jej wyostrzeniu". A jest to jak najbardziej możliwy przypadek, na etapie znacznego przyspieszenia tempa ewolucji w wyniku naciśnięcia na swego rodzaju pedał gazu jakim są mutacje. A takie momenty życie na Ziemi doświadczyło wielokrotnie. Absolutnie niepodważalnym czynnikiem wpływającym wprost proporcjonalnie na podaż mutacji jest dostatecznie wysokoenergetyczny poziom promieniowania na powierzchni naszej planety. A ten poziom zależy od gry między: polem magnetycznym Ziemi, wiatrem słonecznym i promieniowaniem kosmicznym. Zwiększony (np w okresowym przebiegunowaniu Ziemi -czyli połączonym z czasowym całkowitym zanikiem pola magnetycznego Ziemi) poziom tła promieniowania to eksplozja mutacji, to groźba katastrofy dla istot dominujących a jednocześnie szansa dla gatunków że się tak wyrażę niedojrzałych.


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2019, 19:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a ja jak uparty debil powtorze ze jedyny sposob by zatrzyamc czy tez spowolnic zmiany klimatyczne to zaczac od ludzkosci, zmniejszyc populacje do wielkosci z przelomu lat 60/70, i nie jak mi Komandor imputuje, metoda niemiecka (hitlerowska) nie , nalezy wprowadzic obowiazkowa edukacje seksualna, bezplatny dostep do srodkow antykoncepcyjnych, wprowadzenie reglamentacji posiadania potomstwa (loteria) przymusowa aborcja w razie wpadki bez kwitow, bardzo pragnacy dzieci, najpierw adopcja osieroconych. Poprzez edukacje zlikwidowanie zapotrzebowania na religie, w koncu likwidacja religii jako szkodliwej dla populacji w skali globalnej, i najwazniejsze !!!rewolucja w finansach, prawie wlasnosci, dostepu do srodkow potrzebnych do zycia, nie wiem czy jakis nowy komunizm, w kazdym razie jesli nie zaczniemy ksztaltowac czlowieka przyszlosci, to sie skonczy jak w tych holywudzkich filmach o degeneracji czlowieka. Nie skonczymy jak myszy, mamy na to mimo wszystko wiecjej inteligentnego instynktu samozachowawczego.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group