forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 12:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2016, 8:47 
To macie Praktyku refleks emerytowanego szachisty... :lol: :lol:
Konstatacja tego rok z okładem wam zajęła...


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2016, 8:55 
Ja bym ZOMO nie przywoływał. Dzielnicowego niegdysiejszego bym wolał, który wszystkich urków w swoim rejonie znał z nazwiska , adresu, numeru buta i co juchcił w zezłym tygodniu i którą panienkę dupcył przedwczoraj. Wtedy łobuzy przechodziły na drugą stronę ulicy jak go widziały. Dzisiaj nikt nie zna dzielnicowego swojego ( a są tacy, naprawdę!) a policjanci jak widzą grupkę agresywnych gówniarzy, przechodzą na drugą stronę ulicy albo patrzą dla niepoznaki na wystawę z nabiałem albo w warzywniaku, odwracają się i wracają, skąd przyszli... ;)


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2016, 9:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A! - się robactwo mondruje........ :oops:
Po pierwsze primo, - jestem i emerytowany i szachistą.
Po drugie, - się kurde nie spojrzałem na daty..........rzadko zwracam uwagę.
Po trzecie temat jednak wciąż aktualny........zarówno gówniarze nadal w huja z waaaadzą grają i vice-versa.
Po czwarte, - będziecie skorpi mieć moje lata, - tyż będzie się Wam o tej porze pierdolić pod sufitem..... :lol:
stary....etc,etc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 9:03 
Nie zwróciłeś uwagi na istotny wpis ,,archeologa'' dotyczący wycieku danych osobowych z systemu PESEL.
To moim zdaniem groźniejsze niż płacze Maliny nad skakańcem...


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2016, 9:07 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ale "Olderu":
Ten dzielnicowy mógł sobie na to pozwolić tylko dla tego, że stało za nim prawo i właśnie
( jak by co), - ta kompania ZOMO.
Z resztą masz oczywiście rację.
Za moich czasów, jak dzielnicowy szedł ulicą, - milkły głośne rozmowy a największy cwaniak udawał, że sznurówkę zawiązuje. Dziś się odwracają plecami a tam na koszulkach CHWDP jak byk stoi........!
Ech, - przydała by się choć z kompania ZOMO......... :cry: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 9:09 
A może .... Zmiany zapisów ustawowych i jasne ,,ustawienie'' roli i uprawnień policji w trakcie interwencji. W niektórych miejscach aktów prawnych są takie ,,zakrętki'' że najlepszy straci głowę...


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2016, 9:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ależ drogi "Skorpi".......od wczoraj zwracam bo bębnią o tym w każdej TV.........
tylko co z tego?!
Mleko się wylało a nawet jak by co to jaki mam na to wpływ?!
Nawet mordy takiemu obić mi nie wolno.
To co ?! - mam jak Kizior kurwami na kazdej stronie obracać?!
Stary już jestem i mogą mi wszyscy naskoczyć.
Nawet oszczędności na koncie nie mam bo ostatnie na wycieczkę wydałem w Bory więc mi nikt nic nie zapier......ten teges.
Niech się młodzi za porządki biorą bo to w ich interesie a nie ja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2016, 12:04 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:24
Posty: 19
Skorpion13 pisze:
Nie zwróciłeś uwagi na istotny wpis ,,archeologa'' dotyczący wycieku danych osobowych z systemu PESEL.
To moim zdaniem groźniejsze niż płacze Maliny nad skakańcem...


To nie do końca wyciek danych z rejestru PESEL, oczywiście ABW i prokuratoria jeszcze tam grzebie i niczego nie można obierać za pewnik, ale wychodzi na to, że po prostu ktoś przez przypadek zauważył lawinowy wzrost zapytań do bazy PESEL przez komorników. A dlaczego? A wydaje mnie się, że powody są dwa:

- pierwszy to , że od 1 lipca obowiązuje nowelizacja prawa bankowego skutkiem czego ruszyła "Centralna informacja o rachunkach", taki wynalazek dzięki któremu uprawnione instytucje za pomocą jednego zapytania do bazy otrzymują listę rachunków bankowych biednego dłużnika.
- drugi to następny fajny wynalazek pod nazwą "elektroniczne zajęcie rachunku", wystartuje 8 września, czyli też na czasie, dzięki czemu komornicy mogą zająć środki dłużnika bezpośrednio z jego rachunków bankowych o których dowiedzą się z powodu pierwszego.

Czyli, wydaje mnie się, że po prostu komornicy szykują się do efektywnego wykorzystania tych narzędzi i tyle.
Oczywiście, jak napisałem, tylko mnie się wydaje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2016, 12:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I mnie się wydaje, że Wam "bastech" też się dobrze wydaje........ :lol:
Co jak by zaskoczeniem nie jest jako że skądś Kaczyner kasę na spełnienie przedwyborczych obiecanek wżiąć musi. A ten " patent" sporo ułatwień w pozyskiwaniu kasy od społeczeństwa wnosi.
Co było do udowodnienia,
howgh!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2016, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
I mnie się wydaje, że Wam "bastech" też się dobrze wydaje........ :lol:
Co jak by zaskoczeniem nie jest jako że skądś Kaczyner kasę na spełnienie przedwyborczych obiecanek wżiąć musi. A ten " patent" sporo ułatwień w pozyskiwaniu kasy od społeczeństwa wnosi.
Co było do udowodnienia,
howgh!


Czyli ten "patent" to po prostu prawne umocowanie państwowej kradzieży kasiory z kont obywateli, o pardon "kato-polakóf", lub jak kto woli SUWERENA.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group