forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 1:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2014, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
"W roku 2003 Komisja Krajowa NZS wraz z grupą młodych radnych opolskich wystąpiła z inicjatywą nadania Jerzemu i Ryszardowi Kowalczykom honorowego obywatelstwa miasta Opola. Niesprzyjająca temu zamierzeniu atmosfera polityczna spowodowała jednak fiasko pomysłu. Z inicjatywy Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy, w 2010 roku uhonorowano Kowalczyków tablicą na ścianie pamięci przy Pomniku Poległych Stoczniowców w Gdańsku."

Brunon K. ma jeszcze spore szanse za autografy, wizyty w zakładach pracy i podobne zaszczyty. Trzeba tylko zebrać odpowiednie grono ludzi, którzy będą chcieli uhonorować zamysł wysadzeniu Sejmu.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Brunon kwiecień a nie żaden K. bo tego człowieka zapomnieć nie wolno a nazwisko winno się utrwalić jako bohatera narodowego.Przy ogólnej bierności narodu z podpuchy kapci ABW chciał coś zmienić. Prawdopodobnie przy pomocy Pana Brunona służby specjalne szykowały dla władzy a kuku ale coś poszło nie tak. Zaczęto za innej władzy, potem okazało się, ze można stracić panowanie nad agenturą i wysadzić swoich postanowiono Pana Brunona posadzić . zresztą nie wiem czy nie należałoby ogłosić bohaterem narodowym twórcy pomysłu z wykorzystaniem Pana Brunona


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Poprawić interpunkcję w czynie społecznym i do drukarni z tym ludlumem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
W dniu 16 października zatrzymano Stanisława Sz. podejrzewanego o szpiegostwo na rzecz Rosji. Jak powszechnie wiadomo, zdaniem ABW, w mieszkaniu podejrzanego znaleziono listę osób przeznaczonych do zwerbowania i współpracujących ze Stanisławem Sz. - byłby to zapewne pierwszy taki przypadek w dziejach szpiegostwa.

http://kronikanarodowa.pl/index.php?opt ... egowskiejq


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
No proszę, dorabiamy się nareszcie szpiegów pracujących systematycznie.... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 17:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Ciekawe kiedy z Moskwy Ruskie wyjebią Zimocha ? Ale będzie skowyt i jazgot w naszych patriotycznych me(N)diach.
Oczywiście za "śpiegostfo", tzn. w ramach rewanżu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Killashandra Ree pisze:
No proszę, dorabiamy się nareszcie szpiegów pracujących systematycznie.... :lol:


Twórzmy liste szpionów do pozyskania na rzecz Rosji zakładając, ze jesteśmy jej agentami Moja LISTA:
1) lech Wałęsa za słynne powiedzenie o napadzie na Moskwę.
2 >kowal za pozorną antyrosyjskość. podobnie <kostrzewa ZorbasAgent musi by wejść w środowisko zapracować na to
Przewerbowac trzeba paru amerykanistów: Radoslaw Sikorski, Janusz Zemke,
2)Ostatni błysnął Grzegorz Schetyna
3) z politycznych Szwejków stawiam na Palikota
Jakis przystojniak winien pozyskać naszą Minister Spraw Wewnętrznych. Prezes przydałby się do mamienia Poroszenki by mozna było zajmować Donieck. Ługańsk. Mariupol i inne tereny Noworosji tej z 1920 roku podarowanej Ukrainie przez Lenina a obecnie walczącej o niepodległość..
Nie mam od ręki lepszych pomysłów. W notesie zapisałem sobie te osoby z dopiskiem "Do zwerbowania"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Jak się radzi z banderowskim rowem przeciwczołgowym hahaha

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 2:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Edmund Bared pisze:
Killashandra Ree pisze:
No proszę, dorabiamy się nareszcie szpiegów pracujących systematycznie.... :lol:


Twórzmy liste szpionów do pozyskania na rzecz Rosji zakładając, ze jesteśmy jej agentami Moja LISTA:
1) lech Wałęsa za słynne powiedzenie o napadzie na Moskwę.
2 >kowal za pozorną antyrosyjskość. podobnie <kostrzewa ZorbasAgent musi by wejść w środowisko zapracować na to
Przewerbowac trzeba paru amerykanistów: Radoslaw Sikorski, Janusz Zemke,
2)Ostatni błysnął Grzegorz Schetyna
3) z politycznych Szwejków stawiam na Palikota
Jakis przystojniak winien pozyskać naszą Minister Spraw Wewnętrznych. Prezes przydałby się do mamienia Poroszenki by mozna było zajmować Donieck. Ługańsk. Mariupol i inne tereny Noworosji tej z 1920 roku podarowanej Ukrainie przez Lenina a obecnie walczącej o niepodległość..
Nie mam od ręki lepszych pomysłów. W notesie zapisałem sobie te osoby z dopiskiem "Do zwerbowania"

I rozumiem, że czekasz Mundek na chopcóf z ABW o 6 rano.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 3:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Mundek, ja tam nic nie mówię, ale o godz. 3.00 AM było na tym temacie oprócz mnie trzech gości. Lepiej zmień na jakiś czas mp.

PS. Coś dziwnie dużo gości wizytuje forum w godzinach nocnych.
(Ktoś czuwa aby spać mógł ktoś)

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group